La Liga - Spanyolország
péntek, 02.02.2018
20:00
20:00

Real Sociedad

Dep. La Coruna
5 - 0
(1 - 0, 4 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | San Sebastian |
| Vendég: | La Coruna |
| Távolság: | 518.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Anoeta |
| Befogadóképesség: | 32 076 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Pellegrino Matarazzo (Aea) |
| Vendég: | Antonio Hidalgo (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.75 | 6.50 | X | 1.12 | 2.75 | |||
| 44% | 28% | 28% | 4.75 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 81% | 19% | 65% | 35% | 41% | 59% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-10 | Dep. La Coruna | 2 - 4 | Real Sociedad |
| 2017-04-23 | Real Sociedad | 1 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2016-12-05 | Dep. La Coruna | 5 - 1 | Real Sociedad |
| 2016-01-16 | Real Sociedad | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2015-08-22 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2015-04-12 | Real Sociedad | 2 - 2 | Dep. La Coruna |
| 2014-11-22 | Dep. La Coruna | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2013-06-01 | Dep. La Coruna | 0 - 1 | Real Sociedad |
| 2013-01-13 | Real Sociedad | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2011-03-07 | Dep. La Coruna | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2010-10-25 | Real Sociedad | 3 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2007-02-24 | Real Sociedad | 0 - 1 | Dep. La Coruna |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Real Sociedad utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Villarreal | 4 - 2 | Real Sociedad |
| 2018-01-21 | Real Sociedad | 1 - 2 | Celta Vigo |
| 2018-01-14 | Real Sociedad | 2 - 4 | Barcelona |
| 2018-01-07 | Leganes | 1 - 0 | Real Sociedad |
| 2017-12-20 | Real Sociedad | 3 - 1 | Sevilla |
| 2017-12-16 | Athletic Bilbao | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2017-12-10 | Real Sociedad | 0 - 2 | Malaga |
| 2017-12-07 | Real Sociedad | 1 - 3 | Zenit Szentpét. |
| 2017-12-02 | Atletico Madrid | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2017-11-29 | Real Sociedad | 2 - 3 | Lleida Esportiu |
| 2017-11-26 | Real Sociedad | 2 - 2 | Las Palmas |
| 2017-11-23 | Rosenborg | 0 - 1 | Real Sociedad |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 8 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 67% | 50% |
Dep. La Coruna utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-27 | Dep. La Coruna | 2 - 2 | Levante |
| 2018-01-21 | Real Madrid | 7 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2018-01-13 | Dep. La Coruna | 1 - 2 | Valencia |
| 2018-01-07 | Villarreal | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2017-12-23 | Dep. La Coruna | 1 - 3 | Celta Vigo |
| 2017-12-17 | Barcelona | 4 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2017-12-09 | Dep. La Coruna | 1 - 0 | Leganes |
| 2017-12-02 | Sevilla | 2 - 0 | Dep. La Coruna |
| 2017-11-29 | Las Palmas | 2 - 3 | Dep. La Coruna |
| 2017-11-26 | Dep. La Coruna | 2 - 2 | Athletic Bilbao |
| 2017-11-19 | Malaga | 3 - 2 | Dep. La Coruna |
| 2017-11-04 | Dep. La Coruna | 0 - 1 | Atletico Madrid |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 7 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 58% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 21 | +49 | 57 |
| 2 | Atletico Madrid | 21 | +23 | 46 |
| 3 | Valencia | 21 | +17 | 40 |
| 4 | Real Madrid | 20 | +24 | 38 |
| 5 | Villarreal | 21 | +8 | 37 |
| 6 | Sevilla | 21 | -2 | 33 |
| 7 | Celta Vigo | 21 | +8 | 31 |
| 8 | Eibar | 21 | -7 | 29 |
| 9 | Getafe | 21 | +5 | 28 |
| 10 | Girona | 21 | 0 | 28 |
| 11 | Leganes | 20 | -1 | 28 |
| 12 | Athletic Bilbao | 21 | +1 | 27 |
| 13 | Real Betis | 21 | -9 | 27 |
| 14 | Espanyol | 21 | -10 | 24 |
| 15 | Real Sociedad | 21 | -4 | 23 |
| 16 | Levante | 21 | -12 | 19 |
| 17 | Alaves | 21 | -14 | 19 |
| 18 | Dep. La Coruna | 21 | -22 | 17 |
| 19 | Las Palmas | 21 | -34 | 14 |
| 20 | Malaga | 21 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Real Sociedad | |
| Dep. La Coruna | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Real Sociedad | Dep. La Coruna |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 2 - 4 | 4 - 0 |
| 2 | Atletico Madrid | ||
| 3 | Valencia | 2 - 3 | |
| 4 | Real Madrid | 1 - 3 | 7 - 1 |
| 5 | Villarreal | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Sevilla | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Celta Vigo | 1 - 2 | |
| 8 | Eibar | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Getafe | ||
| 10 | Girona | ||
| 11 | Leganes | ||
| 12 | Athletic Bilbao | ||
| 13 | Real Betis | 4 - 4 | 2 - 1 |
| 14 | Espanyol | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 15 | Real Sociedad | - | |
| 16 | Levante | 2 - 2 | |
| 17 | Alaves | ||
| 18 | Dep. La Coruna | - | |
| 19 | Las Palmas | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 20 | Malaga | 0 - 2 | 3 - 2 |
Liga pozíció
| Real Sociedad | Dep. La Coruna | |
| Pozíció | 15 | 18 |
| Pontok | 23 | 17 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 18 |
| Pontok | 12 | 6 |
Liga forma
| Real Sociedad | Dep. La Coruna | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 10 |
4
5 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 5 |
1
3 6 |
Liga gólok
| Real Sociedad | Dep. La Coruna | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
40 |
24
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
23 |
11
26 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (209) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (576) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.76 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.22 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 30% |
Real Sociedad következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Real Madrid | - | Real Sociedad |
| 2018-02-15 | Real Sociedad | - | RB Salzburg |
| 2018-02-18 | Real Sociedad | - | Levante |
| 2018-02-22 | RB Salzburg | - | Real Sociedad |
| 2018-02-25 | Valencia | - | Real Sociedad |
| 2018-03-01 | Real Betis | - | Real Sociedad |
Dep. La Coruna következő 6 mérkőzések
| 2018-02-12 | Dep. La Coruna | - | Real Betis |
| 2018-02-17 | Alaves | - | Dep. La Coruna |
| 2018-02-23 | Dep. La Coruna | - | Espanyol |
| 2018-02-28 | Getafe | - | Dep. La Coruna |
| 2018-03-03 | Dep. La Coruna | - | Eibar |
| 2018-03-09 | Girona | - | Dep. La Coruna |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.75 | 6.50 |
| Valószínűség | 44% | 28% | 28% |
| X @ 4.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.75 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 6.00 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.70 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 3.5 @ 1.66 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Igen @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-02 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
