La Liga - Spanyolország
szombat, 13.01.2018
15:15
15:15

Real Madrid

Villarreal
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Madrid |
| Vendég: | Villarreal |
| Távolság: | 310.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Santiago Bernabeu |
| Befogadóképesség: | 85 454 |
| Méretek: | 107 x 72 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Jose Mourinho (Por) |
| Vendég: | Inigo Perez (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:15 (16:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 7.00 | 11.00 | 1 | 1.06 | 4.33 | |||
| 44% | 23% | 33% | 1.22 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 9.00 | 1.28 | 3.60 | 1.66 | 2.10 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-26 | Villarreal | 2 - 3 | Real Madrid |
| 2016-09-21 | Real Madrid | 1 - 1 | Villarreal |
| 2016-04-20 | Real Madrid | 3 - 0 | Villarreal |
| 2015-12-13 | Villarreal | 1 - 0 | Real Madrid |
| 2015-03-01 | Real Madrid | 1 - 1 | Villarreal |
| 2014-09-27 | Villarreal | 0 - 2 | Real Madrid |
| 2014-02-08 | Real Madrid | 4 - 2 | Villarreal |
| 2013-09-14 | Villarreal | 2 - 2 | Real Madrid |
| 2012-03-21 | Villarreal | 1 - 1 | Real Madrid |
| 2011-10-26 | Real Madrid | 3 - 0 | Villarreal |
| 2011-05-15 | Villarreal | 1 - 3 | Real Madrid |
| 2011-01-09 | Real Madrid | 4 - 2 | Villarreal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 7 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 58% | 42% |
Real Madrid utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | Real Madrid | 2 - 2 | Numancia |
| 2018-01-07 | Celta Vigo | 2 - 2 | Real Madrid |
| 2018-01-04 | Numancia | 0 - 3 | Real Madrid |
| 2017-12-23 | Real Madrid | 0 - 3 | Barcelona |
| 2017-12-16 | Real Madrid | 1 - 0 | Gremio |
| 2017-12-13 | Al-Jazira | 1 - 2 | Real Madrid |
| 2017-12-09 | Real Madrid | 5 - 0 | Sevilla |
| 2017-12-06 | Real Madrid | 3 - 2 | B. Dortmund |
| 2017-12-02 | Athletic Bilbao | 0 - 0 | Real Madrid |
| 2017-11-28 | Real Madrid | 2 - 2 | Fuenlabrada |
| 2017-11-25 | Real Madrid | 3 - 2 | Malaga |
| 2017-11-21 | APOEL Nicosia | 0 - 6 | Real Madrid |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 10 | 7 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 83% | 58% |
Villarreal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-10 | Villarreal | 2 - 1 | Leganes |
| 2018-01-07 | Villarreal | 1 - 1 | Dep. La Coruna |
| 2018-01-04 | Leganes | 1 - 0 | Villarreal |
| 2017-12-23 | Valencia | 0 - 1 | Villarreal |
| 2017-12-17 | Celta Vigo | 0 - 1 | Villarreal |
| 2017-12-10 | Villarreal | 0 - 2 | Barcelona |
| 2017-12-07 | Villarreal | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv |
| 2017-12-03 | Leganes | 3 - 1 | Villarreal |
| 2017-11-30 | Villarreal | 3 - 0 | Ponferradina |
| 2017-11-26 | Villarreal | 2 - 3 | Sevilla |
| 2017-11-23 | Asztana | 2 - 3 | Villarreal |
| 2017-11-19 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | Villarreal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Tabella La Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 18 | +41 | 48 |
| 2 | Atletico Madrid | 18 | +19 | 39 |
| 3 | Valencia | 18 | +20 | 37 |
| 4 | Real Madrid | 17 | +16 | 32 |
| 5 | Sevilla | 18 | -4 | 29 |
| 6 | Villarreal | 18 | +4 | 28 |
| 7 | Eibar | 18 | -6 | 27 |
| 8 | Getafe | 19 | +5 | 26 |
| 9 | Athletic Bilbao | 18 | +1 | 24 |
| 10 | Leganes | 17 | -1 | 24 |
| 11 | Real Betis | 18 | -4 | 24 |
| 12 | Real Sociedad | 18 | +1 | 23 |
| 13 | Girona | 18 | -6 | 23 |
| 14 | Espanyol | 18 | -6 | 23 |
| 15 | Celta Vigo | 18 | +5 | 22 |
| 16 | Levante | 18 | -10 | 18 |
| 17 | Dep. La Coruna | 18 | -15 | 16 |
| 18 | Alaves | 18 | -14 | 15 |
| 19 | Malaga | 19 | -20 | 11 |
| 20 | Las Palmas | 18 | -26 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Real Madrid | |
| Villarreal | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Real Madrid | Villarreal |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 0 - 3 | |
| 2 | Atletico Madrid | 1 - 1 | |
| 3 | Valencia | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Real Madrid | - | |
| 5 | Sevilla | 5 - 0 | |
| 6 | Villarreal | - | |
| 7 | Eibar | 3 - 0 | |
| 8 | Getafe | 4 - 0 | |
| 9 | Athletic Bilbao | 1 - 1 | |
| 10 | Leganes | 3 - 1 | |
| 11 | Real Betis | 0 - 1 | |
| 12 | Real Sociedad | 3 - 0 | |
| 13 | Girona | 1 - 2 | |
| 14 | Espanyol | 2 - 0 | |
| 15 | Celta Vigo | 0 - 1 | |
| 16 | Levante | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Dep. La Coruna | ||
| 18 | Alaves | 0 - 3 | |
| 19 | Malaga | 3 - 2 | |
| 20 | Las Palmas | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Real Madrid | Villarreal | |
| Pozíció | 4 | 6 |
| Pontok | 32 | 28 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 5 |
| Pontok | 17 | 14 |
Liga forma
| Real Madrid | Villarreal | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
5 3 |
8
4 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 2 |
4
2 4 |
Liga gólok
| Real Madrid | Villarreal | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
16 |
25
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
9 |
10
14 |
Teljes statisztika La Liga
| Mérkőzések (180) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (478) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 28% |
Real Madrid következő 6 mérkőzések
| 2018-01-18 | Leganes | - | Real Madrid |
| 2018-01-21 | Real Madrid | - | Dep. La Coruna |
| 2018-01-24 | Real Madrid | - | Leganes |
| 2018-01-27 | Valencia | - | Real Madrid |
| 2018-02-03 | Levante | - | Real Madrid |
| 2018-02-10 | Real Madrid | - | Real Sociedad |
Villarreal következő 6 mérkőzések
| 2018-01-20 | Villarreal | - | Levante |
| 2018-01-27 | Villarreal | - | Real Sociedad |
| 2018-02-03 | Real Betis | - | Villarreal |
| 2018-02-10 | Villarreal | - | Alaves |
| 2018-02-15 | Lyon | - | Villarreal |
| 2018-02-18 | Espanyol | - | Villarreal |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 7.00 | 11.00 |
| Valószínűség | 44% | 23% | 33% |
| 1 @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.06 | 4.33 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.07 | 9.00 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.07 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.60 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 2.10 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.20 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
