Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 25.02.2018
18:00
18:00

Real Madrid B

Pontevedra
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Madrid |
| Vendég: | Pontevedra |
| Távolság: | 468.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alfredo Di Stefano |
| Befogadóképesség: | 5 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.39 | 5.00 | 1X | 1.14 | 2.10 | |||
| 40% | 32% | 28% | 1.14 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.20 | 1.64 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 74% | 26% | 44% | 56% | 18% | 82% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-08 | Pontevedra | 2 - 0 | Real Madrid B |
Real Madrid B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Guijuelo | 1 - 1 | Real Madrid B |
| 2018-02-11 | Real Madrid B | 2 - 3 | Navalcarnero |
| 2018-02-04 | Talavera | 2 - 1 | Real Madrid B |
| 2018-01-28 | Real Madrid B | 2 - 0 | Dep. Fabril |
| 2018-01-21 | Ponferradina | 3 - 2 | Real Madrid B |
| 2018-01-14 | Real Madrid B | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-01-07 | Majadahonda | 3 - 1 | Real Madrid B |
| 2017-12-15 | Real Madrid B | 4 - 1 | Valladolid B |
| 2017-12-09 | Racing Ferrol | 1 - 3 | Real Madrid B |
| 2017-12-02 | Real Madrid B | 0 - 0 | SS Reyes |
| 2017-11-25 | Fuenlabrada | 0 - 0 | Real Madrid B |
| 2017-11-18 | Real Madrid B | 1 - 1 | Toledo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Pontevedra utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Pontevedra | 3 - 0 | Racing Ferrol |
| 2018-02-11 | SS Reyes | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-04 | Pontevedra | 3 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-01-28 | Toledo | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-24 | Pontevedra | 2 - 0 | Burgos |
| 2018-01-21 | Pontevedra | 2 - 0 | Cerceda |
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-10 | Burgos | 3 - 1 | Pontevedra |
| 2018-01-07 | Pontevedra | 1 - 1 | Celta Vigo B |
| 2017-12-17 | Pontevedra | 0 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2017-12-13 | Pontevedra | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-10 | Union Adarve | 0 - 0 | Pontevedra |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 26 | +25 | 52 |
| 2 | Majadahonda | 26 | +16 | 48 |
| 3 | Dep. Fabril | 26 | +14 | 47 |
| 4 | Rapido Bouzas | 26 | +10 | 46 |
| 5 | Navalcarnero | 26 | +1 | 44 |
| 6 | Atl. Madrid B | 26 | +6 | 41 |
| 7 | Talavera | 26 | -2 | 39 |
| 8 | Celta Vigo B | 26 | +3 | 38 |
| 9 | SS Reyes | 26 | +2 | 37 |
| 10 | Real Madrid B | 26 | +9 | 35 |
| 11 | Guijuelo | 26 | +6 | 35 |
| 12 | Union Adarve | 26 | -3 | 35 |
| 13 | Coruxo | 26 | -13 | 30 |
| 14 | Ponferradina | 26 | -4 | 30 |
| 15 | Pontevedra | 26 | 0 | 29 |
| 16 | Toledo | 25 | -4 | 26 |
| 17 | G. Segoviana | 26 | -10 | 25 |
| 18 | Racing Ferrol | 27 | -15 | 24 |
| 19 | Valladolid B | 26 | -16 | 22 |
| 20 | Cerceda | 26 | -25 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Real Madrid B | |
| Pontevedra | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Real Madrid B | Pontevedra |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 0 | |
| 2 | Majadahonda | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Dep. Fabril | 2 - 0 | |
| 4 | Rapido Bouzas | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Navalcarnero | 2 - 3 | |
| 6 | Atl. Madrid B | 1 - 1 | |
| 7 | Talavera | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Celta Vigo B | 2 - 1 | |
| 9 | SS Reyes | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Real Madrid B | - | |
| 11 | Guijuelo | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 12 | Union Adarve | 0 - 0 | |
| 13 | Coruxo | 2 - 0 | |
| 14 | Ponferradina | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Pontevedra | - | |
| 16 | Toledo | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | G. Segoviana | 0 - 0 | |
| 18 | Racing Ferrol | 1 - 2 | |
| 19 | Valladolid B | 4 - 1 | |
| 20 | Cerceda | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Real Madrid B | Pontevedra | |
| Pozíció | 10 | 15 |
| Pontok | 35 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 19 |
| Pontok | 21 | 5 |
Liga forma
| Real Madrid B | Pontevedra | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
8 9 |
7
8 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 2 |
1
2 9 |
Liga gólok
| Real Madrid B | Pontevedra | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
28 |
31
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
9 |
7
18 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (260) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (600) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.31 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 17% |
Real Madrid B következő 6 mérkőzések
| 2018-03-04 | G. Segoviana | - | Real Madrid B |
| 2018-03-10 | Real Madrid B | - | Union Adarve |
| 2018-03-18 | Atl. Madrid B | - | Real Madrid B |
| 2018-03-24 | Real Madrid B | - | Celta Vigo B |
| 2018-04-01 | Rapido Bouzas | - | Real Madrid B |
| 2018-04-07 | Real Madrid B | - | Cerceda |
Pontevedra következő 6 mérkőzések
| 2018-03-04 | Pontevedra | - | Majadahonda |
| 2018-03-07 | Pontevedra | - | Atl. Saguntino |
| 2018-03-10 | Coruxo | - | Pontevedra |
| 2018-03-14 | Atl. Saguntino | - | Pontevedra |
| 2018-03-18 | Pontevedra | - | Ponferradina |
| 2018-03-24 | Dep. Fabril | - | Pontevedra |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.39 | 5.00 |
| Valószínűség | 40% | 32% | 28% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.10 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.64 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 18% | 82% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-25 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
