Clausura - Rájátszás - Honduras
vasárnap, 29.04.2018
02:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
San Pedro Sula |
| Vendég: |
San Pedro Sula |
| Stadion |
| Stadion: |
Francisco Morazan
|
| Befogadóképesség: |
26 781 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
02:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.39 |
3.10 |
2.70 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 35% |
32% |
33% |
1.36 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.00 |
|
|
|
2.04 |
1.75 |
|
|
|
3.49 |
1.25 |
| 45% |
55% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
45% |
55% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-03-25 |
Real Espana
|
1 - 1 |
Marathon
|
|
2018-02-03 |
Marathon
|
1 - 1 |
Real Espana
|
|
2017-12-23 |
Marathon
|
3 - 1 |
Real Espana
|
|
2017-12-21 |
Real Espana
|
3 - 0 |
Marathon
|
|
2017-10-29 |
Marathon
|
1 - 0 |
Real Espana
|
|
2017-09-10 |
Real Espana
|
4 - 0 |
Marathon
|
|
2017-04-02 |
Real Espana
|
1 - 1 |
Marathon
|
|
2017-02-04 |
Marathon
|
1 - 3 |
Real Espana
|
|
2016-10-01 |
Marathon
|
0 - 0 |
Real Espana
|
|
2016-08-07 |
Real Espana
|
2 - 1 |
Marathon
|
|
2016-05-09 |
Real Espana
|
2 - 0 |
Marathon
|
|
2016-05-05 |
Marathon
|
1 - 0 |
Real Espana
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
42% |
25% |
Real Espana utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-22 |
Real Espana
|
0 - 0 |
Hond. Progreso
|
|
2018-04-19 |
Hond. Progreso
|
1 - 1 |
Real Espana
|
|
2018-04-15 |
Juticalpa
|
1 - 2 |
Real Espana
|
|
2018-04-12 |
Real Espana
|
1 - 0 |
Real Soc. Tocoa
|
|
2018-04-08 |
Ol. Tegucigalpa
|
2 - 2 |
Real Espana
|
|
2018-03-29 |
Lobos UPNFM
|
2 - 2 |
Real Espana
|
|
2018-03-25 |
Real Espana
|
1 - 1 |
Marathon
|
|
2018-03-22 |
Real Espana
|
4 - 2 |
Platense
|
|
2018-03-11 |
Motagua
|
1 - 2 |
Real Espana
|
|
2018-03-04 |
Real Espana
|
1 - 0 |
Hond. Progreso
|
|
2018-02-25 |
Vida La Ceiba
|
3 - 2 |
Real Espana
|
|
2018-02-22 |
Platense
|
1 - 1 |
Real Espana
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
50% |
8% |
|
75% |
50% |
33% |
Marathon utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-15 |
Marathon
|
2 - 1 |
Hond. Progreso
|
|
2018-04-12 |
Vida La Ceiba
|
0 - 1 |
Marathon
|
|
2018-04-07 |
Marathon
|
2 - 1 |
Motagua
|
|
2018-03-28 |
Marathon
|
3 - 1 |
Real Soc. Tocoa
|
|
2018-03-25 |
Real Espana
|
1 - 1 |
Marathon
|
|
2018-03-18 |
Juticalpa
|
2 - 0 |
Marathon
|
|
2018-03-11 |
Marathon
|
3 - 1 |
Ol. Tegucigalpa
|
|
2018-03-04 |
Lobos UPNFM
|
1 - 2 |
Marathon
|
|
2018-02-25 |
Marathon
|
3 - 0 |
Platense
|
|
2018-02-21 |
Marathon
|
2 - 1 |
Juticalpa
|
|
2018-02-19 |
Hond. Progreso
|
2 - 5 |
Marathon
|
|
2018-02-14 |
Marathon
|
2 - 2 |
Vida La Ceiba
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
11 |
9 |
4 |
| 75% |
17% |
8% |
|
92% |
75% |
33% |
Tabella Liga Nacional
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Marathon |
18 |
11 |
4 |
3 |
35 |
23 |
+12 |
37 |
| 2 |
Motagua |
18 |
10 |
4 |
4 |
29 |
17 |
+12 |
34 |
| 3 |
Ol. Tegucigalpa |
18 |
9 |
6 |
3 |
34 |
19 |
+15 |
33 |
| 4 |
Real Espana |
18 |
7 |
7 |
4 |
22 |
19 |
+3 |
28 |
| 5 |
Hond. Progreso |
18 |
8 |
2 |
8 |
22 |
30 |
-8 |
26 |
| 6 |
Platense |
18 |
6 |
4 |
8 |
22 |
27 |
-5 |
22 |
| 7 |
Vida La Ceiba |
18 |
5 |
6 |
7 |
18 |
19 |
-1 |
21 |
| 8 |
Lobos UPNFM |
18 |
5 |
3 |
10 |
18 |
27 |
-9 |
18 |
| 9 |
Juticalpa |
18 |
5 |
2 |
11 |
25 |
32 |
-7 |
17 |
| 10 |
Real Soc. Tocoa |
18 |
3 |
4 |
11 |
11 |
23 |
-12 |
13 |
Real Espana következő 6 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Marathon
|
- |
Real Espana
|
|
2018-07-29 |
Juticalpa
|
- |
Real Espana
|
|
2018-08-06 |
Real Espana
|
- |
Real de Minas
|
|
2018-08-12 |
Motagua
|
- |
Real Espana
|
|
2018-08-16 |
Real Espana
|
- |
Hond. Progreso
|
|
2018-08-19 |
Real Espana
|
- |
Marathon
|
Marathon következő 6 mérkőzések
|
2018-05-05 |
Marathon
|
- |
Real Espana
|
|
2018-05-13 |
Motagua
|
- |
Marathon
|
|
2018-05-19 |
Marathon
|
- |
Motagua
|
|
2018-07-28 |
Marathon
|
- |
Vida La Ceiba
|
|
2018-08-05 |
Lobos UPNFM
|
- |
Marathon
|
|
2018-08-11 |
Marathon
|
- |
Ol. Tegucigalpa
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.39 |
3.10 |
2.70 |
| Valószínűség |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.44 |
1.53 |
| Valószínűség |
52% |
48% |
|
1X @ 1.44 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.33 |
3.00 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Alatt 1.5 @ 3.00 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.04 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
42% |
58% |
|
Alatt 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.49 |
1.25 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Alatt 3.5 @ 1.25 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.81 |
1.89 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Nem @ 1.89 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 00:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!