Championship - Anglia
kedd, 27.02.2018
20:00
20:00

Reading

Sheffield Utd
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Reading |
| Vendég: | Sheffield |
| Távolság: | 216.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Madejski Stadion |
| Befogadóképesség: | 24 161 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.25 | 2.45 | 2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 27% | 23% | 50% | 2.45 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Sheffield Utd | 2 - 1 | Reading |
| 2013-01-26 | Reading | 4 - 0 | Sheffield Utd |
| 2011-04-25 | Reading | 2 - 3 | Sheffield Utd |
| 2011-02-15 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Reading |
| 2010-01-26 | Sheffield Utd | 3 - 0 | Reading |
| 2009-08-22 | Reading | 1 - 3 | Sheffield Utd |
| 2009-04-10 | Reading | 0 - 1 | Sheffield Utd |
| 2008-11-15 | Sheffield Utd | 0 - 2 | Reading |
| 2007-01-20 | Reading | 3 - 1 | Sheffield Utd |
| 2006-09-16 | Sheffield Utd | 1 - 2 | Reading |
| 2006-02-14 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Reading |
| 2005-10-25 | Reading | 2 - 0 | Sheffield Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 58% | 33% |
Reading utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Reading | 3 - 3 | Derby County |
| 2018-02-20 | Nottingham | 1 - 1 | Reading |
| 2018-02-10 | Middlesbrough | 2 - 1 | Reading |
| 2018-02-03 | Reading | 0 - 2 | Millwall |
| 2018-01-30 | Burton Albion | 1 - 3 | Reading |
| 2018-01-26 | Sheffield Wed | 3 - 1 | Reading |
| 2018-01-20 | Reading | 0 - 1 | Brentford |
| 2018-01-16 | Reading | 3 - 0 | Stevenage |
| 2018-01-13 | Hull City | 0 - 0 | Reading |
| 2018-01-06 | Stevenage | 0 - 0 | Reading |
| 2018-01-02 | Reading | 0 - 2 | Birmingham |
| 2017-12-30 | Barnsley | 1 - 1 | Reading |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Sheffield Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | Hull City | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-02-20 | Sheffield Utd | 2 - 1 | QPR |
| 2018-02-16 | Leicester | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-02-10 | Sheffield Utd | 2 - 1 | Leeds |
| 2018-02-03 | Wolverhampton | 3 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-01-30 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Aston Villa |
| 2018-01-27 | Sheffield Utd | 1 - 0 | Preston |
| 2018-01-20 | Norwich | 1 - 2 | Sheffield Utd |
| 2018-01-12 | Sheffield Utd | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-01-06 | Ipswich | 0 - 1 | Sheffield Utd |
| 2018-01-01 | Derby County | 1 - 1 | Sheffield Utd |
| 2017-12-30 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Bolton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 4 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 33% | 0% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 34 | +31 | 73 |
| 2 | Cardiff | 34 | +23 | 67 |
| 3 | Aston Villa | 34 | +21 | 63 |
| 4 | Derby County | 34 | +22 | 60 |
| 5 | Fulham | 34 | +20 | 59 |
| 6 | Bristol City | 34 | +8 | 54 |
| 7 | Middlesbrough | 34 | +12 | 52 |
| 8 | Sheffield Utd | 33 | +7 | 52 |
| 9 | Preston | 34 | +7 | 51 |
| 10 | Brentford | 34 | +9 | 50 |
| 11 | Leeds | 34 | +4 | 49 |
| 12 | Millwall | 34 | +5 | 48 |
| 13 | Ipswich | 34 | +2 | 48 |
| 14 | Norwich | 34 | -3 | 47 |
| 15 | Nottingham | 34 | -12 | 40 |
| 16 | QPR | 34 | -13 | 39 |
| 17 | Sheffield Wed | 34 | -7 | 37 |
| 18 | Reading | 33 | -7 | 34 |
| 19 | Bolton | 34 | -22 | 34 |
| 20 | Hull City | 33 | -6 | 32 |
| 21 | Barnsley | 33 | -14 | 31 |
| 22 | Birmingham | 34 | -29 | 30 |
| 23 | Burton Albion | 34 | -34 | 29 |
| 24 | Sunderland | 34 | -24 | 27 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Reading | |
| Sheffield Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Reading | Sheffield Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Cardiff | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Aston Villa | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Derby County | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Fulham | 1 - 1 | |
| 6 | Bristol City | 0 - 1 | |
| 7 | Middlesbrough | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Sheffield Utd | - | |
| 9 | Preston | 1 - 0 | |
| 10 | Brentford | 0 - 1 | |
| 11 | Leeds | 1 - 2 | |
| 12 | Millwall | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 13 | Ipswich | ||
| 14 | Norwich | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Nottingham | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | QPR | 1 - 0 | |
| 17 | Sheffield Wed | 0 - 0 | 2 - 4 |
| 18 | Reading | - | |
| 19 | Bolton | 0 - 1 | |
| 20 | Hull City | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 21 | Barnsley | 3 - 0 | |
| 22 | Birmingham | 0 - 2 | |
| 23 | Burton Albion | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 24 | Sunderland | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Reading | Sheffield Utd | |
| Pozíció | 18 | 8 |
| Pontok | 34 | 52 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 22 | 14 |
| Pontok | 14 | 20 |
Liga forma
| Reading | Sheffield Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
10 15 |
16
4 13 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 8 |
6
2 8 |
Liga gólok
| Reading | Sheffield Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
45 |
46
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
23 |
19
23 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (406) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1013) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 24% |
Reading következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Wolverhampton | - | Reading |
| 2018-03-06 | Reading | - | Bolton |
| 2018-03-10 | Reading | - | Leeds |
| 2018-03-13 | Wolverhampton | - | Reading |
| 2018-03-17 | Norwich | - | Reading |
| 2018-03-30 | Reading | - | QPR |
Sheffield Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-03 | Sheffield Utd | - | Burton Albion |
| 2018-03-06 | Fulham | - | Sheffield Utd |
| 2018-03-10 | Ipswich | - | Sheffield Utd |
| 2018-03-13 | Sheffield Utd | - | Burton Albion |
| 2018-03-17 | Sheffield Utd | - | Nottingham |
| 2018-03-30 | Brentford | - | Sheffield Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.25 | 2.45 |
| Valószínűség | 27% | 23% | 50% |
| 2 @ 2.45 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.36 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-27 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
