Championship - Anglia
kedd, 28.11.2017
20:00
20:00

Reading

Barnsley
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Reading |
| Vendég: | Barnsley |
| Távolság: | 235.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Madejski Stadion |
| Befogadóképesség: | 24 161 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.50 | 3.75 | X2 | 1.28 | 1.75 | |||
| 29% | 31% | 40% | 1.75 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 79% | 21% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-02-11 | Reading | 0 - 0 | Barnsley |
| 2016-09-17 | Barnsley | 1 - 2 | Reading |
| 2014-03-25 | Reading | 1 - 3 | Barnsley |
| 2013-10-01 | Barnsley | 1 - 1 | Reading |
| 2012-03-17 | Barnsley | 0 - 4 | Reading |
| 2011-08-20 | Reading | 1 - 2 | Barnsley |
| 2011-03-19 | Barnsley | 0 - 1 | Reading |
| 2010-09-25 | Reading | 3 - 0 | Barnsley |
| 2010-01-30 | Reading | 1 - 0 | Barnsley |
| 2009-08-29 | Barnsley | 1 - 3 | Reading |
| 2009-08-25 | Reading | 1 - 2 | Barnsley |
| 2009-04-18 | Reading | 0 - 0 | Barnsley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 7 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 58% | 25% |
Reading utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Reading | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2017-11-21 | Bolton | 2 - 2 | Reading |
| 2017-11-18 | Reading | 0 - 2 | Wolverhampton |
| 2017-11-04 | Derby County | 2 - 4 | Reading |
| 2017-10-31 | Reading | 3 - 1 | Nottingham |
| 2017-10-28 | Reading | 0 - 2 | Middlesbrough |
| 2017-10-21 | Sheffield Utd | 2 - 1 | Reading |
| 2017-10-14 | Leeds | 0 - 1 | Reading |
| 2017-09-30 | Reading | 1 - 2 | Norwich |
| 2017-09-26 | Millwall | 2 - 1 | Reading |
| 2017-09-23 | Reading | 1 - 1 | Hull City |
| 2017-09-19 | Reading | 0 - 2 | Swansea |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Barnsley utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-25 | Barnsley | 0 - 2 | Leeds |
| 2017-11-21 | Barnsley | 0 - 1 | Cardiff |
| 2017-11-18 | Norwich | 1 - 1 | Barnsley |
| 2017-11-04 | Barnsley | 2 - 0 | Birmingham |
| 2017-10-31 | Burton Albion | 2 - 4 | Barnsley |
| 2017-10-28 | Sheffield Wed | 1 - 1 | Barnsley |
| 2017-10-21 | Barnsley | 0 - 1 | Hull City |
| 2017-10-14 | Barnsley | 2 - 2 | Middlesbrough |
| 2017-09-30 | Millwall | 1 - 3 | Barnsley |
| 2017-09-26 | Barnsley | 1 - 1 | QPR |
| 2017-09-23 | Wolverhampton | 2 - 1 | Barnsley |
| 2017-09-19 | Tottenham | 1 - 0 | Barnsley |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 19 | +23 | 44 |
| 2 | Cardiff | 19 | +14 | 40 |
| 3 | Sheffield Utd | 19 | +11 | 37 |
| 4 | Aston Villa | 19 | +11 | 35 |
| 5 | Bristol City | 19 | +10 | 34 |
| 6 | Derby County | 18 | +9 | 32 |
| 7 | Middlesbrough | 19 | +6 | 29 |
| 8 | Leeds | 19 | +5 | 29 |
| 9 | Nottingham | 19 | -3 | 27 |
| 10 | Ipswich | 18 | +2 | 26 |
| 11 | Sheffield Wed | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Fulham | 19 | +1 | 26 |
| 13 | Preston | 19 | +1 | 26 |
| 14 | Brentford | 19 | +2 | 24 |
| 15 | Norwich | 19 | -6 | 24 |
| 16 | QPR | 19 | -6 | 22 |
| 17 | Barnsley | 18 | -2 | 20 |
| 18 | Reading | 18 | -3 | 20 |
| 19 | Millwall | 19 | -1 | 19 |
| 20 | Hull City | 19 | -3 | 18 |
| 21 | Birmingham | 19 | -18 | 16 |
| 22 | Sunderland | 19 | -10 | 14 |
| 23 | Burton Albion | 19 | -25 | 14 |
| 24 | Bolton | 19 | -20 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Reading | |
| Barnsley | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Reading | Barnsley |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Cardiff | ||
| 3 | Sheffield Utd | 1 - 0 | |
| 4 | Aston Villa | 2 - 1 | |
| 5 | Bristol City | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Derby County | ||
| 7 | Middlesbrough | 0 - 2 | |
| 8 | Leeds | ||
| 9 | Nottingham | 3 - 1 | |
| 10 | Ipswich | ||
| 11 | Sheffield Wed | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Fulham | 1 - 1 | |
| 13 | Preston | 1 - 1 | |
| 14 | Brentford | ||
| 15 | Norwich | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | QPR | ||
| 17 | Barnsley | - | |
| 18 | Reading | - | |
| 19 | Millwall | 1 - 3 | |
| 20 | Hull City | 1 - 1 | |
| 21 | Birmingham | ||
| 22 | Sunderland | ||
| 23 | Burton Albion | 2 - 4 | |
| 24 | Bolton |
Liga pozíció
| Reading | Barnsley | |
| Pozíció | 18 | 17 |
| Pontok | 20 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 17 |
| Pontok | 9 | 9 |
Liga forma
| Reading | Barnsley | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 8 |
5
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 4 |
2
3 3 |
Liga gólok
| Reading | Barnsley | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
23 |
23
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
11 |
12
12 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (226) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (589) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.61 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 25% |
Reading következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Sunderland | - | Reading |
| 2017-12-11 | Reading | - | Cardiff |
| 2017-12-16 | Ipswich | - | Reading |
| 2017-12-23 | Reading | - | Burton Albion |
| 2017-12-26 | Bristol City | - | Reading |
| 2017-12-30 | Barnsley | - | Reading |
Barnsley következő 6 mérkőzések
| 2017-12-02 | Bolton | - | Barnsley |
| 2017-12-09 | Barnsley | - | Derby County |
| 2017-12-16 | Brentford | - | Barnsley |
| 2017-12-23 | Fulham | - | Barnsley |
| 2017-12-26 | Barnsley | - | Preston |
| 2017-12-30 | Barnsley | - | Reading |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.50 | 3.75 |
| Valószínűség | 29% | 31% | 40% |
| X2 @ 1.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 1.75 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-28 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
