La Liga 2 - Spanyolország
vasárnap, 17.12.2017
19:00
19:00

Rayo Vallecano

Alcorcon
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Madrid |
| Vendég: | Alcorcon |
| Távolság: | 13.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Campo de Futbol de Vallecas |
| Befogadóképesség: | 14 708 |
| Méretek: | 100 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Benat San Jose (Spa) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.29 | 5.75 | 1X | 1.16 | 2.20 | |||
| 45% | 32% | 23% | 1.16 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 43% | 57% | 27% | 73% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-05-13 | Alcorcon | 2 - 0 | Rayo Vallecano |
| 2016-12-04 | Rayo Vallecano | 2 - 0 | Alcorcon |
| 2014-08-02 | Alcorcon | 0 - 1 | Rayo Vallecano |
| 2011-03-02 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Alcorcon |
| 2010-10-03 | Alcorcon | 2 - 0 | Rayo Vallecano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 60% | 0% | 40% | 60% | 0% | 0% |
Rayo Vallecano utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-10 | Cordoba | 2 - 2 | Rayo Vallecano |
| 2017-12-02 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Granada |
| 2017-11-24 | Tenerife | 2 - 2 | Rayo Vallecano |
| 2017-11-19 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Barcelona B |
| 2017-11-11 | Real Zaragoza | 3 - 2 | Rayo Vallecano |
| 2017-11-04 | Rayo Vallecano | 1 - 1 | Albacete |
| 2017-10-28 | Cadiz | 0 - 0 | Rayo Vallecano |
| 2017-10-22 | Rayo Vallecano | 1 - 1 | Sporting Gijon |
| 2017-10-15 | Reus Deportiu | 0 - 2 | Rayo Vallecano |
| 2017-10-12 | Rayo Vallecano | 1 - 0 | Almeria |
| 2017-10-08 | Rayo Vallecano | 4 - 1 | Valladolid |
| 2017-10-01 | Huesca | 2 - 1 | Rayo Vallecano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 42% | 33% |
Alcorcon utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-09 | Alcorcon | 1 - 1 | Huesca |
| 2017-12-03 | Leonesa | 2 - 2 | Alcorcon |
| 2017-11-25 | Alcorcon | 0 - 0 | Sevilla B |
| 2017-11-19 | Osasuna | 2 - 3 | Alcorcon |
| 2017-11-11 | Alcorcon | 1 - 1 | Lorca |
| 2017-11-03 | Numancia | 1 - 0 | Alcorcon |
| 2017-10-29 | Alcorcon | 2 - 0 | Real Oviedo |
| 2017-10-22 | Gimnastic | 0 - 3 | Alcorcon |
| 2017-10-16 | Alcorcon | 0 - 1 | Lugo |
| 2017-10-12 | Valladolid | 4 - 0 | Alcorcon |
| 2017-10-08 | Cordoba | 3 - 0 | Alcorcon |
| 2017-10-01 | Alcorcon | 1 - 2 | Granada |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabella La Liga 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cadiz | 19 | +10 | 35 |
| 2 | Huesca | 18 | +13 | 33 |
| 3 | Lugo | 18 | +5 | 33 |
| 4 | Numancia | 19 | +5 | 32 |
| 5 | Granada | 19 | +10 | 31 |
| 6 | Rayo Vallecano | 18 | +6 | 29 |
| 7 | Real Oviedo | 18 | +5 | 29 |
| 8 | Osasuna | 18 | +6 | 26 |
| 9 | Valladolid | 19 | +5 | 26 |
| 10 | Tenerife | 18 | +6 | 25 |
| 11 | Reus Deportiu | 19 | -4 | 25 |
| 12 | Sporting Gijon | 18 | +3 | 24 |
| 13 | Real Zaragoza | 19 | -2 | 23 |
| 14 | Almeria | 19 | -4 | 22 |
| 15 | Alcorcon | 18 | -6 | 22 |
| 16 | Albacete | 19 | -8 | 22 |
| 17 | Gimnastic | 17 | -3 | 21 |
| 18 | Barcelona B | 19 | -4 | 20 |
| 19 | Leonesa | 18 | -7 | 19 |
| 20 | Lorca | 19 | -10 | 16 |
| 21 | Sevilla B | 18 | -10 | 13 |
| 22 | Cordoba | 19 | -16 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rayo Vallecano | |
| Alcorcon | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rayo Vallecano | Alcorcon |
|---|---|---|---|
| 1 | Cadiz | 0 - 0 | |
| 2 | Huesca | ||
| 3 | Lugo | ||
| 4 | Numancia | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Granada | 1 - 0 | |
| 6 | Rayo Vallecano | - | |
| 7 | Real Oviedo | ||
| 8 | Osasuna | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 9 | Valladolid | 4 - 1 | 4 - 0 |
| 10 | Tenerife | 4 - 0 | |
| 11 | Reus Deportiu | ||
| 12 | Sporting Gijon | 1 - 1 | |
| 13 | Real Zaragoza | 0 - 1 | |
| 14 | Almeria | 1 - 0 | |
| 15 | Alcorcon | - | |
| 16 | Albacete | 1 - 1 | |
| 17 | Gimnastic | 0 - 3 | |
| 18 | Barcelona B | 1 - 0 | |
| 19 | Leonesa | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 20 | Lorca | ||
| 21 | Sevilla B | ||
| 22 | Cordoba | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Rayo Vallecano | Alcorcon | |
| Pozíció | 6 | 15 |
| Pontok | 29 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 18 | 11 |
Liga forma
| Rayo Vallecano | Alcorcon | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
8 3 |
5
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 1 |
3
2 4 |
Liga gólok
| Rayo Vallecano | Alcorcon | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
20 |
16
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
9 |
9
16 |
Teljes statisztika La Liga 2
| Mérkőzések (203) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 34% |
| Vendég győzelmek | 21% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (473) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.33 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.96 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 60% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 21% |
Rayo Vallecano következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Lugo | - | Rayo Vallecano |
| 2018-01-06 | Rayo Vallecano | - | Gimnastic |
| 2018-01-12 | Rayo Vallecano | - | Real Oviedo |
| 2018-01-21 | Numancia | - | Rayo Vallecano |
| 2018-01-27 | Rayo Vallecano | - | Lorca |
| 2018-02-02 | Osasuna | - | Rayo Vallecano |
Alcorcon következő 6 mérkőzések
| 2017-12-22 | Alcorcon | - | Almeria |
| 2018-01-06 | Reus Deportiu | - | Alcorcon |
| 2018-01-13 | Sporting Gijon | - | Alcorcon |
| 2018-01-21 | Alcorcon | - | Cadiz |
| 2018-01-27 | Albacete | - | Alcorcon |
| 2018-02-03 | Alcorcon | - | Real Zaragoza |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 3.29 | 5.75 |
| Valószínűség | 45% | 32% | 23% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.20 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-17 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
