Challenge League - Svájc
vasárnap, 11.02.2018
15:00
15:00

Rapperswil

Vaduz
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rapperswil (Sva) |
| Vendég: | Vaduz (Liechtenstein) / Svájc (Lie) |
| Távolság: | 54.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.50 | 2.14 | 1X | 1.66 | 1.36 | |||
| 42% | 24% | 34% | 1.66 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 34% | 66% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-24 | Rapperswil | 2 - 0 | Vaduz |
| 2017-09-09 | Vaduz | 2 - 2 | Rapperswil |
Rapperswil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-04 | Winterthur | 1 - 1 | Rapperswil |
| 2018-01-30 | Luzern | 3 - 0 | Rapperswil |
| 2018-01-12 | Thun | 5 - 2 | Rapperswil |
| 2017-12-02 | Wil | 1 - 0 | Rapperswil |
| 2017-11-24 | Rapperswil | 2 - 0 | Vaduz |
| 2017-11-18 | Rapperswil | 2 - 2 | Xamax |
| 2017-11-06 | Wohlen | 1 - 2 | Rapperswil |
| 2017-10-28 | Rapperswil | 1 - 1 | Chiasso |
| 2017-10-25 | Rapperswil | 1 - 2 | Basel |
| 2017-10-21 | Servette | 2 - 1 | Rapperswil |
| 2017-10-16 | Winterthur | 0 - 1 | Rapperswil |
| 2017-10-05 | Grasshopper | 5 - 0 | Rapperswil |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Vaduz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-02 | Vaduz | 3 - 3 | Xamax |
| 2018-01-15 | LASK Linz | 1 - 0 | Vaduz |
| 2018-01-08 | Young Boys | 6 - 1 | Vaduz |
| 2017-12-09 | Chiasso | 0 - 1 | Vaduz |
| 2017-12-03 | Vaduz | 1 - 1 | Wohlen |
| 2017-11-24 | Rapperswil | 2 - 0 | Vaduz |
| 2017-11-20 | Vaduz | 2 - 0 | Schaffhausen |
| 2017-11-10 | Altach | 3 - 1 | Vaduz |
| 2017-11-05 | Vaduz | 4 - 1 | Aarau |
| 2017-10-29 | Winterthur | 0 - 1 | Vaduz |
| 2017-10-20 | Vaduz | 0 - 5 | Xamax |
| 2017-10-13 | Servette | 2 - 0 | Vaduz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 42% |
Tabella Challenge League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 20 | +25 | 50 |
| 2 | Servette | 18 | +15 | 36 |
| 3 | Schaffhausen | 19 | +12 | 36 |
| 4 | Vaduz | 19 | -3 | 27 |
| 5 | Rapperswil | 18 | 0 | 24 |
| 6 | Chiasso | 19 | -2 | 21 |
| 7 | Aarau | 19 | -6 | 21 |
| 8 | Winterthur | 20 | -7 | 16 |
| 9 | Wohlen | 19 | -20 | 14 |
| 10 | Wil | 19 | -14 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rapperswil | |
| Vaduz | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rapperswil | Vaduz |
|---|---|---|---|
| 1 | Xamax | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Servette | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Schaffhausen | 5 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Vaduz | 2 - 0 | - |
| 5 | Rapperswil | - | 2 - 0 |
| 6 | Chiasso | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Aarau | 0 - 2 | |
| 8 | Winterthur | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Wohlen | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Wil | 0 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Rapperswil | Vaduz | |
| Pozíció | 5 | 4 |
| Pontok | 24 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 15 | 12 |
Liga forma
| Rapperswil | Vaduz | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 6 |
7
6 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 1 |
4
0 5 |
Liga gólok
| Rapperswil | Vaduz | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
23 |
23
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
7 |
7
11 |
Teljes statisztika Challenge League
| Mérkőzések (95) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (271) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.85 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 73% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 58% |
| Felett 1.5 | 79% |
| Felett 2.5 | 53% |
| Felett 3.5 | 35% |
Rapperswil következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Rapperswil | - | Schaffhausen |
| 2018-02-23 | Wohlen | - | Rapperswil |
| 2018-02-28 | Rapperswil | - | Aarau |
| 2018-03-04 | Rapperswil | - | Wil |
| 2018-03-08 | Rapperswil | - | Aarau |
| 2018-03-12 | Aarau | - | Rapperswil |
Vaduz következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Vaduz | - | Wohlen |
| 2018-02-25 | Winterthur | - | Vaduz |
| 2018-03-05 | Vaduz | - | Servette |
| 2018-03-10 | Wil | - | Vaduz |
| 2018-03-14 | Winterthur | - | Vaduz |
| 2018-03-18 | Vaduz | - | Schaffhausen |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.20 | 3.50 | 2.14 |
| Valószínűség | 42% | 24% | 34% |
| 1X @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.36 |
| Valószínűség | 55% | 45% |
| 1X @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 34% | 66% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-11 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
