Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 11.02.2018
15:30
15:30

Rapido Bouzas

Celta Vigo B
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bouzas |
| Vendég: | Vigo |
| Távolság: | 0.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.10 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.50 | |||
| 37% | 36% | 27% | 1.44 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Celta Vigo B | 2 - 1 | Rapido Bouzas |
Rapido Bouzas utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Guijuelo | 0 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2018-02-04 | Atl. Madrid B | 1 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2018-01-28 | Rapido Bouzas | 1 - 0 | Union Adarve |
| 2018-01-21 | G. Segoviana | 1 - 2 | Rapido Bouzas |
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2017-12-17 | Navalcarnero | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-13 | Pontevedra | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-10 | Rapido Bouzas | 1 - 1 | Talavera |
| 2017-12-03 | Dep. Fabril | 0 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-29 | Rapido Bouzas | 0 - 1 | Pontevedra |
| 2017-11-25 | Rapido Bouzas | 4 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-19 | Coruxo | 1 - 0 | Rapido Bouzas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Celta Vigo B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-04 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Valladolid B |
| 2018-01-28 | Celta Vigo B | 0 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2018-01-21 | Union Adarve | 1 - 0 | Celta Vigo B |
| 2018-01-13 | Celta Vigo B | 2 - 2 | G. Segoviana |
| 2018-01-07 | Pontevedra | 1 - 1 | Celta Vigo B |
| 2017-12-17 | Guijuelo | 1 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-12-10 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Navalcarnero |
| 2017-12-03 | Talavera | 3 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-11-25 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Dep. Fabril |
| 2017-11-19 | Ponferradina | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-11-12 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Coruxo |
| 2017-11-05 | Majadahonda | 2 - 0 | Celta Vigo B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 5 | 3 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 42% | 25% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 24 | +25 | 50 |
| 2 | Dep. Fabril | 25 | +12 | 44 |
| 3 | Majadahonda | 24 | +14 | 44 |
| 4 | Rapido Bouzas | 24 | +9 | 42 |
| 5 | Navalcarnero | 24 | +2 | 41 |
| 6 | Atl. Madrid B | 24 | +7 | 40 |
| 7 | Talavera | 24 | -2 | 37 |
| 8 | Celta Vigo B | 24 | +1 | 35 |
| 9 | Real Madrid B | 24 | +10 | 34 |
| 10 | SS Reyes | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Guijuelo | 24 | +4 | 31 |
| 12 | Ponferradina | 25 | -2 | 30 |
| 13 | Union Adarve | 23 | -5 | 30 |
| 14 | Coruxo | 25 | -13 | 29 |
| 15 | Pontevedra | 24 | -2 | 26 |
| 16 | Toledo | 23 | -3 | 23 |
| 17 | G. Segoviana | 23 | -10 | 21 |
| 18 | Racing Ferrol | 24 | -12 | 21 |
| 19 | Valladolid B | 24 | -16 | 20 |
| 20 | Cerceda | 24 | -22 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Rapido Bouzas | |
| Celta Vigo B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Rapido Bouzas | Celta Vigo B |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Dep. Fabril | ||
| 3 | Majadahonda | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Rapido Bouzas | - | |
| 5 | Navalcarnero | ||
| 6 | Atl. Madrid B | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Talavera | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 8 | Celta Vigo B | - | |
| 9 | Real Madrid B | ||
| 10 | SS Reyes | ||
| 11 | Guijuelo | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Ponferradina | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Union Adarve | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Coruxo | ||
| 15 | Pontevedra | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Toledo | ||
| 17 | G. Segoviana | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Racing Ferrol | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 19 | Valladolid B | 0 - 3 | |
| 20 | Cerceda | 1 - 1 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Rapido Bouzas | Celta Vigo B | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 42 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 10 |
| Pontok | 22 | 13 |
Liga forma
| Rapido Bouzas | Celta Vigo B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
9 4 |
9
8 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 1 |
3
4 5 |
Liga gólok
| Rapido Bouzas | Celta Vigo B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
20 |
23
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
8 |
10
12 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (240) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (554) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.31 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 18% |
Rapido Bouzas következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Rapido Bouzas | - | Valladolid B |
| 2018-02-25 | Cerceda | - | Rapido Bouzas |
| 2018-03-04 | Rapido Bouzas | - | Toledo |
| 2018-03-11 | Fuenlabrada | - | Rapido Bouzas |
| 2018-03-17 | Rapido Bouzas | - | SS Reyes |
| 2018-03-25 | Racing Ferrol | - | Rapido Bouzas |
Celta Vigo B következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Celta Vigo B | - | Cerceda |
| 2018-02-25 | Toledo | - | Celta Vigo B |
| 2018-03-03 | Celta Vigo B | - | Fuenlabrada |
| 2018-03-11 | SS Reyes | - | Celta Vigo B |
| 2018-03-18 | Celta Vigo B | - | Racing Ferrol |
| 2018-03-24 | Real Madrid B | - | Celta Vigo B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.10 | 2.70 |
| Valószínűség | 37% | 36% | 27% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.50 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-11 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
