Botola - Marokkó
csütörtök, 29.03.2018
20:00
20:00

RCA Casablanca

OCS Safi
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Casablanca |
| Vendég: | Safi |
| Távolság: | 208.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 20:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.25 | 4.33 | 1X | 1.19 | 1.90 | |||
| 35% | 34% | 31% | 1.19 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.76 | 2.29 | 1.60 | 4.16 | 1.19 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | OCS Safi | 2 - 0 | RCA Casablanca |
| 2017-03-12 | OCS Safi | 0 - 0 | RCA Casablanca |
| 2016-10-23 | RCA Casablanca | 1 - 0 | OCS Safi |
| 2016-05-22 | OCS Safi | 1 - 0 | RCA Casablanca |
| 2015-12-26 | RCA Casablanca | 0 - 0 | OCS Safi |
| 2015-02-22 | OCS Safi | 1 - 1 | RCA Casablanca |
| 2014-10-19 | RCA Casablanca | 2 - 0 | OCS Safi |
| 2014-05-25 | OCS Safi | 1 - 0 | RCA Casablanca |
| 2013-08-25 | RCA Casablanca | 1 - 1 | OCS Safi |
| 2013-03-23 | OCS Safi | 1 - 2 | RCA Casablanca |
| 2012-11-02 | RCA Casablanca | 2 - 2 | OCS Safi |
| 2012-03-17 | OCS Safi | 2 - 1 | RCA Casablanca |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 25% | 8% |
RCA Casablanca utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | HUSA Agadir | 1 - 0 | RCA Casablanca |
| 2018-03-02 | RCA Casablanca | 1 - 1 | IR Tanger |
| 2018-02-25 | KACM Marrakech | 0 - 3 | RCA Casablanca |
| 2018-02-18 | FAR Rabat | 2 - 1 | RCA Casablanca |
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | 4 - 3 | OCK Khouribga |
| 2018-02-10 | WAC Casablanca | 1 - 2 | RCA Casablanca |
| 2017-12-30 | RCA Casablanca | 2 - 0 | RAC Casablanca |
| 2017-12-27 | RSB Berkane | 1 - 0 | RCA Casablanca |
| 2017-12-24 | RCA Casablanca | 1 - 1 | CR Al Hoceima |
| 2017-12-19 | MAT Tetouan | 1 - 3 | RCA Casablanca |
| 2017-12-12 | RCA Casablanca | 3 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-11-27 | RCA Casablanca | 3 - 1 | Rapide Oued Zem |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 58% | 33% |
OCS Safi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | OCS Safi | 2 - 1 | KACM Marrakech |
| 2018-03-11 | OCS Safi | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-04 | RAC Casablanca | 1 - 2 | OCS Safi |
| 2018-02-24 | OCS Safi | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2018-02-17 | CR Al Hoceima | 2 - 1 | OCS Safi |
| 2018-02-11 | OCS Safi | 0 - 0 | MAT Tetouan |
| 2017-12-31 | OCS Safi | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-28 | WAC Casablanca | 0 - 1 | OCS Safi |
| 2017-12-22 | OCS Safi | 0 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2017-12-16 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCS Safi |
| 2017-12-09 | OCS Safi | 1 - 1 | CA Khenifra |
| 2017-12-02 | OCS Safi | 1 - 1 | FAR Rabat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 7 | 4 | 1 | |
| 42% | 50% | 8% | 58% | 33% | 8% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 22 | +13 | 41 |
| 2 | HUSA Agadir | 22 | +16 | 39 |
| 3 | Difaa El Jadida | 22 | +13 | 35 |
| 4 | RCA Casablanca | 20 | +13 | 35 |
| 5 | OCS Safi | 21 | +7 | 34 |
| 6 | FAR Rabat | 22 | 0 | 31 |
| 7 | FUS Rabat | 22 | +1 | 30 |
| 8 | WAC Casablanca | 20 | +7 | 29 |
| 9 | RSB Berkane | 20 | +2 | 29 |
| 10 | CR Al Hoceima | 21 | -1 | 26 |
| 11 | OCK Khouribga | 22 | -11 | 26 |
| 12 | KACM Marrakech | 22 | -11 | 25 |
| 13 | Rapide Oued Zem | 21 | -6 | 24 |
| 14 | CA Khenifra | 21 | -6 | 21 |
| 15 | MAT Tetouan | 22 | -16 | 20 |
| 16 | RAC Casablanca | 22 | -21 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| RCA Casablanca | |
| OCS Safi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | RCA Casablanca | OCS Safi |
|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 1 - 1 | |
| 2 | HUSA Agadir | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Difaa El Jadida | 3 - 2 | |
| 4 | RCA Casablanca | - | |
| 5 | OCS Safi | - | |
| 6 | FAR Rabat | 2 - 0 | |
| 7 | FUS Rabat | 0 - 0 | |
| 8 | WAC Casablanca | 0 - 1 | |
| 9 | RSB Berkane | 1 - 0 | |
| 10 | CR Al Hoceima | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | OCK Khouribga | 4 - 3 | 2 - 2 |
| 12 | KACM Marrakech | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Rapide Oued Zem | 3 - 1 | |
| 14 | CA Khenifra | 1 - 2 | |
| 15 | MAT Tetouan | 2 - 2 | |
| 16 | RAC Casablanca | 2 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| RCA Casablanca | OCS Safi | |
| Pozíció | 4 | 5 |
| Pontok | 35 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 11 |
| Pontok | 23 | 10 |
Liga forma
| RCA Casablanca | OCS Safi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 5 |
8
10 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 1 |
2
4 3 |
Liga gólok
| RCA Casablanca | OCS Safi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
34
21 |
25
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
11 |
9
10 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (171) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (376) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.93 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 64% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 18% |
RCA Casablanca következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | RCA Casablanca | - | FUS Rabat |
| 2018-04-14 | RCA Casablanca | - | WAC Casablanca |
| 2018-04-22 | Difaa El Jadida | - | RCA Casablanca |
| 2018-04-25 | CA Khenifra | - | RCA Casablanca |
| 2018-04-28 | RCA Casablanca | - | MAT Tetouan |
| 2018-05-02 | Rapide Oued Zem | - | RCA Casablanca |
OCS Safi következő 6 mérkőzések
| 2018-04-01 | IR Tanger | - | OCS Safi |
| 2018-04-07 | OCS Safi | - | HUSA Agadir |
| 2018-04-14 | FAR Rabat | - | OCS Safi |
| 2018-04-21 | CA Khenifra | - | OCS Safi |
| 2018-04-27 | OCS Safi | - | FUS Rabat |
| 2018-05-05 | Rapide Oued Zem | - | OCS Safi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.25 | 4.33 |
| Valószínűség | 35% | 34% | 31% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.90 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.40 | 2.76 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.40 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.16 | 1.19 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.62 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 2.14 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-29 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
