Super Liga - Szerbia
szombat, 25.11.2017
16:00
16:00

Radnicki Nis

Zemun
4 - 1
(2 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nis |
| Vendég: | Belgrád |
| Távolság: | 201.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Čair Stadion |
| Befogadóképesség: | 18 151 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.79 | 10.00 | 1 | 1.03 | 3.25 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.33 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.50 | 1.50 | 5.22 | 1.13 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Zemun | 1 - 2 | Radnicki Nis |
Radnicki Nis utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Mladost Lucani | 2 - 2 | Radnicki Nis |
| 2017-11-05 | Radnicki Nis | 0 - 4 | Crvena Zvezda |
| 2017-10-29 | Radnicki Nis | 1 - 3 | Napredak Kr. |
| 2017-10-20 | Vojvodina | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2017-10-14 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Vozdovac |
| 2017-09-30 | Sp. Subotica | 4 - 2 | Radnicki Nis |
| 2017-09-24 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Javor Ivanjica |
| 2017-09-17 | Partizan | 3 - 1 | Radnicki Nis |
| 2017-09-13 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Borac Cacak |
| 2017-09-09 | Backa Palanka | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2017-08-26 | Radnicki Nis | 2 - 2 | Radnik |
| 2017-08-23 | Radnicki Nis | 2 - 1 | Mladost Lucani |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 50% |
Zemun utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Zemun | 1 - 0 | Macva Sabac |
| 2017-11-05 | Zemun | 0 - 0 | Mladost Lucani |
| 2017-10-29 | Zemun | 0 - 1 | Crvena Zvezda |
| 2017-10-25 | Zemun | 1 - 3 | Partizan |
| 2017-10-21 | Napredak Kr. | 2 - 1 | Zemun |
| 2017-10-14 | Zemun | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2017-09-30 | Vozdovac | 6 - 1 | Zemun |
| 2017-09-24 | Zemun | 1 - 1 | Sp. Subotica |
| 2017-09-20 | Zemun | 0 - 0 | Rad Belgrade |
| 2017-09-17 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Zemun |
| 2017-09-09 | Borac Cacak | 0 - 0 | Zemun |
| 2017-08-26 | Zemun | 1 - 1 | Backa Palanka |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 42% | 25% | 17% |
Tabella Super Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 17 | +38 | 44 |
| 2 | Partizan | 17 | +24 | 40 |
| 3 | Sp. Subotica | 17 | +14 | 32 |
| 4 | Vozdovac | 18 | +14 | 32 |
| 5 | Vojvodina | 17 | +8 | 31 |
| 6 | Cukaricki | 17 | +5 | 31 |
| 7 | Radnicki Nis | 17 | -6 | 24 |
| 8 | Napredak Kr. | 17 | +2 | 23 |
| 9 | Radnik | 17 | -8 | 22 |
| 10 | Mladost Lucani | 17 | -1 | 20 |
| 11 | Zemun | 17 | -8 | 18 |
| 12 | Macva Sabac | 17 | -10 | 16 |
| 13 | Backa Palanka | 17 | -16 | 13 |
| 14 | Javor Ivanjica | 17 | -16 | 11 |
| 15 | Borac Cacak | 18 | -18 | 11 |
| 16 | Rad Belgrade | 17 | -22 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Radnicki Nis | |
| Zemun | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Radnicki Nis | Zemun |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 0 - 4 | |
| 2 | Partizan | ||
| 3 | Sp. Subotica | ||
| 4 | Vozdovac | 1 - 1 | 6 - 1 |
| 5 | Vojvodina | ||
| 6 | Cukaricki | ||
| 7 | Radnicki Nis | - | |
| 8 | Napredak Kr. | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 9 | Radnik | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Mladost Lucani | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Zemun | - | |
| 12 | Macva Sabac | 1 - 0 | |
| 13 | Backa Palanka | ||
| 14 | Javor Ivanjica | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Borac Cacak | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Rad Belgrade | 2 - 0 | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Radnicki Nis | Zemun | |
| Pozíció | 7 | 11 |
| Pontok | 24 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 14 | 8 |
Liga forma
| Radnicki Nis | Zemun | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 5 |
4
6 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
2 2 |
2
2 4 |
Liga gólok
| Radnicki Nis | Zemun | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
27 |
12
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
11 |
5
12 |
Teljes statisztika Super Liga
| Mérkőzések (137) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 20% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (352) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Radnicki Nis következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | Radnicki Nis | - | Macva Sabac |
| 2017-12-04 | Rad Belgrade | - | Radnicki Nis |
| 2017-12-09 | Radnicki Nis | - | Cukaricki |
| 2017-12-13 | Radnik | - | Radnicki Nis |
| 2018-02-18 | Radnicki Nis | - | Backa Palanka |
| 2018-02-24 | Borac Cacak | - | Radnicki Nis |
Zemun következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | Zemun | - | Rad Belgrade |
| 2017-12-04 | Cukaricki | - | Zemun |
| 2017-12-09 | Zemun | - | Radnik |
| 2017-12-13 | Backa Palanka | - | Zemun |
| 2018-02-17 | Zemun | - | Borac Cacak |
| 2018-02-25 | Partizan | - | Zemun |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.79 | 10.00 |
| Valószínűség | 46% | 28% | 26% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.03 | 3.25 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 2.85 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.37 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.22 | 1.13 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.13 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 1.25 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.25 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-25 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
