National Division - Luxemburg
szerda, 07.03.2018
18:30
18:30

Un. Luxembourg

US Hostert
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Luxemburg |
| Vendég: | Hostert |
| Távolság: | 9.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Achille Hammerel |
| Befogadóképesség: | 5 814 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.80 | 3.60 | X2 | 1.22 | 1.91 | |||
| 23% | 37% | 40% | 1.91 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.75 | 1.50 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 91% | 9% | 69% | 31% | 35% | 65% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-12 | US Hostert | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| 2012-04-28 | Un. Luxembourg | 3 - 3 | US Hostert |
| 2011-11-06 | US Hostert | 2 - 2 | Un. Luxembourg |
Un. Luxembourg utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | RM Hamm Benfica | 0 - 3 | Un. Luxembourg |
| 2017-11-26 | Victoria Rosport | 0 - 2 | Un. Luxembourg |
| 2017-11-19 | Un. Luxembourg | 3 - 2 | Rodange 91 |
| 2017-11-05 | Un. Luxembourg | 1 - 2 | Jeunesse Esch |
| 2017-10-22 | Mondorf | 4 - 2 | Un. Luxembourg |
| 2017-10-15 | Un. Luxembourg | 1 - 1 | F91 Dudelange |
| 2017-09-30 | Differdange | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| 2017-09-17 | Un. Luxembourg | 2 - 1 | US Esch |
| 2017-09-10 | Petange | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| 2017-08-24 | Un. Luxembourg | 1 - 1 | UNA Strassen |
| 2017-08-20 | Fola Esch | 3 - 3 | Un. Luxembourg |
| 2017-08-12 | US Hostert | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 9 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 75% | 25% |
US Hostert utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-18 | Victoria Rosport | 1 - 3 | US Hostert |
| 2017-11-26 | Pr. Niedercorn | 1 - 1 | US Hostert |
| 2017-11-19 | US Hostert | 2 - 1 | Differdange |
| 2017-11-05 | US Hostert | 3 - 1 | US Esch |
| 2017-10-22 | Rodange 91 | 0 - 0 | US Hostert |
| 2017-10-15 | US Hostert | 2 - 2 | Petange |
| 2017-10-01 | RM Hamm Benfica | 2 - 0 | US Hostert |
| 2017-09-17 | US Hostert | 1 - 2 | UNA Strassen |
| 2017-09-09 | Jeunesse Esch | 4 - 2 | US Hostert |
| 2017-08-24 | US Hostert | 2 - 0 | Fola Esch |
| 2017-08-19 | Mondorf | 0 - 0 | US Hostert |
| 2017-08-12 | US Hostert | 2 - 1 | Un. Luxembourg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 33% |
Tabella National Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 13 | +27 | 32 |
| 2 | Pr. Niedercorn | 13 | +26 | 31 |
| 3 | Fola Esch | 13 | +9 | 22 |
| 4 | US Hostert | 13 | +4 | 22 |
| 5 | Jeunesse Esch | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Differdange | 13 | +12 | 20 |
| 7 | RM Hamm Benfica | 13 | +1 | 19 |
| 8 | Mondorf | 13 | 0 | 19 |
| 9 | Un. Luxembourg | 13 | 0 | 15 |
| 10 | Petange | 13 | -6 | 15 |
| 11 | Rodange 91 | 13 | -12 | 14 |
| 12 | Victoria Rosport | 13 | -15 | 11 |
| 13 | UNA Strassen | 13 | -25 | 9 |
| 14 | US Esch | 13 | -27 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Un. Luxembourg | |
| US Hostert | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Un. Luxembourg | US Hostert |
|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 1 - 1 | |
| 2 | Pr. Niedercorn | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Fola Esch | ||
| 4 | US Hostert | - | |
| 5 | Jeunesse Esch | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 6 | Differdange | ||
| 7 | RM Hamm Benfica | 2 - 0 | |
| 8 | Mondorf | 0 - 0 | |
| 9 | Un. Luxembourg | - | |
| 10 | Petange | ||
| 11 | Rodange 91 | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 12 | Victoria Rosport | 1 - 3 | |
| 13 | UNA Strassen | 1 - 1 | |
| 14 | US Esch | 2 - 1 |
Liga pozíció
| Un. Luxembourg | US Hostert | |
| Pozíció | 9 | 4 |
| Pontok | 15 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 7 |
| Pontok | 8 | 6 |
Liga forma
| Un. Luxembourg | US Hostert | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 6 |
6
4 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 2 |
1
3 2 |
Liga gólok
| Un. Luxembourg | US Hostert | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
23 |
20
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
10 |
6
8 |
Teljes statisztika National Division
| Mérkőzések (91) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (320) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.52 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.87 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.65 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 86% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 66% |
| Felett 1.5 | 90% |
| Felett 2.5 | 71% |
| Felett 3.5 | 44% |
Un. Luxembourg következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Un. Luxembourg | - | Petange |
| 2018-03-14 | Un. Luxembourg | - | Fola Esch |
| 2018-03-18 | US Esch | - | Un. Luxembourg |
| 2018-03-31 | Un. Luxembourg | - | Differdange |
| 2018-04-08 | F91 Dudelange | - | Un. Luxembourg |
| 2018-04-11 | UNA Strassen | - | Un. Luxembourg |
US Hostert következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | US Hostert | - | Jeunesse Esch |
| 2018-03-14 | US Hostert | - | Mondorf |
| 2018-03-18 | UNA Strassen | - | US Hostert |
| 2018-03-31 | US Hostert | - | RM Hamm Benfica |
| 2018-04-08 | Petange | - | US Hostert |
| 2018-04-11 | Fola Esch | - | US Hostert |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 3.80 | 3.60 |
| Valószínűség | 23% | 37% | 40% |
| X2 @ 1.91 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.91 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.91 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.15 | 4.75 | |
| Valószínűség | 91% | 9% | |
| Felett 1.5 @ 1.15 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.40 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.35 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-07 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
