Liga Profesional - Argentína
hétfő, 05.03.2018
00:30
00:30

Racing Club

Velez Sarsfield
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Buenos Aires |
| Vendég: | Buenos Aires |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Presidente Perón |
| Befogadóképesség: | 51 389 |
| Méretek: | 105 x 78 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 00:30 (21:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.29 | 4.50 | 1 | 1.19 | 1.95 | |||
| 47% | 28% | 25% | 1.85 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 63% | 37% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2016-09-24 | Velez Sarsfield | 0 - 3 | Racing Club |
| 2015-06-07 | Racing Club | 3 - 1 | Velez Sarsfield |
| 2015-01-26 | Velez Sarsfield | 0 - 1 | Racing Club |
| 2014-10-19 | Racing Club | 2 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2014-04-06 | Velez Sarsfield | 0 - 1 | Racing Club |
| 2013-10-19 | Racing Club | 0 - 1 | Velez Sarsfield |
| 2013-05-05 | Racing Club | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2012-10-28 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | Racing Club |
| 2012-06-24 | Racing Club | 1 - 2 | Velez Sarsfield |
| 2011-12-13 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | Racing Club |
| 2011-06-19 | Velez Sarsfield | 2 - 1 | Racing Club |
| 2010-12-12 | Racing Club | 0 - 2 | Velez Sarsfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 50% | 33% | 8% |
Racing Club utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-28 | Racing Club | 4 - 2 | Cruzeiro |
| 2018-02-24 | Godoy Cruz | 1 - 2 | Racing Club |
| 2018-02-16 | Racing Club | 3 - 1 | Lanus |
| 2018-02-10 | Olimpo | 1 - 2 | Racing Club |
| 2018-02-05 | Racing Club | 4 - 0 | Atl. Huracan |
| 2018-01-29 | Union Santa Fe | 2 - 1 | Racing Club |
| 2018-01-20 | Independiente | 2 - 2 | Racing Club |
| 2018-01-16 | Racing Club | 0 - 1 | Temperley |
| 2017-12-10 | Racing Club | 3 - 1 | Gimnasia LP |
| 2017-12-03 | Newells Old Boys | 2 - 2 | Racing Club |
| 2017-11-26 | Racing Club | 0 - 1 | Independiente |
| 2017-11-19 | Boca Juniors | 1 - 2 | Racing Club |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 10 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 83% | 50% |
Velez Sarsfield utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Velez Sarsfield | 1 - 0 | River Plate |
| 2018-02-17 | CA Belgrano | 2 - 2 | Velez Sarsfield |
| 2018-02-10 | Velez Sarsfield | 0 - 2 | Patronato Parana |
| 2018-02-05 | Chacarita Jrs | 2 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2018-01-27 | Def. Y Justicia | 0 - 1 | Velez Sarsfield |
| 2017-12-04 | Lanus | 0 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-11-27 | Velez Sarsfield | 3 - 0 | Olimpo |
| 2017-11-23 | Velez Sarsfield | 0 - 1 | Godoy Cruz |
| 2017-11-21 | Atl. Huracan | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-11-07 | Velez Sarsfield | 0 - 2 | Union Santa Fe |
| 2017-10-29 | Gimnasia LP | 4 - 0 | Velez Sarsfield |
| 2017-10-25 | Atl. Tucuman | 1 - 0 | Velez Sarsfield |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 25% | 17% |
Tabella Liga Profesional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 17 | +26 | 43 |
| 2 | Talleres | 18 | +15 | 35 |
| 3 | San Lorenzo | 17 | +10 | 32 |
| 4 | Godoy Cruz | 18 | +5 | 31 |
| 5 | Independiente | 16 | +6 | 29 |
| 6 | Atl. Huracan | 18 | +5 | 29 |
| 7 | CA Belgrano | 18 | +2 | 29 |
| 8 | Racing Club | 17 | +8 | 28 |
| 9 | Union Santa Fe | 18 | +5 | 28 |
| 10 | Def. Y Justicia | 18 | +4 | 28 |
| 11 | Colon Santa Fe | 18 | +3 | 28 |
| 12 | Estudiantes LP | 17 | +4 | 27 |
| 13 | Atl. Tucuman | 18 | +3 | 25 |
| 14 | Argentinos Jrs | 17 | +1 | 24 |
| 15 | Patronato Parana | 18 | +1 | 24 |
| 16 | Rosario Central | 18 | -1 | 24 |
| 17 | Banfield | 18 | 0 | 22 |
| 18 | San Martin SJ | 17 | -3 | 22 |
| 19 | Gimnasia LP | 18 | -5 | 22 |
| 20 | Velez Sarsfield | 17 | -6 | 21 |
| 21 | River Plate | 17 | -3 | 19 |
| 22 | Lanus | 18 | -16 | 19 |
| 23 | Tigre Victoria | 18 | -7 | 15 |
| 24 | Temperley | 18 | -16 | 15 |
| 25 | Newells Old Boys | 18 | -4 | 14 |
| 26 | Chacarita Jrs | 17 | -9 | 12 |
| 27 | Olimpo | 17 | -18 | 12 |
| 28 | Arsenal Sarandi | 18 | -10 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Racing Club | |
| Velez Sarsfield | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Racing Club | Velez Sarsfield |
|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | ||
| 2 | Talleres | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | San Lorenzo | ||
| 4 | Godoy Cruz | ||
| 5 | Independiente | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Atl. Huracan | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | CA Belgrano | 2 - 2 | |
| 8 | Racing Club | - | |
| 9 | Union Santa Fe | ||
| 10 | Def. Y Justicia | 0 - 1 | |
| 11 | Colon Santa Fe | ||
| 12 | Estudiantes LP | ||
| 13 | Atl. Tucuman | ||
| 14 | Argentinos Jrs | ||
| 15 | Patronato Parana | ||
| 16 | Rosario Central | ||
| 17 | Banfield | ||
| 18 | San Martin SJ | 0 - 0 | |
| 19 | Gimnasia LP | 3 - 1 | 4 - 0 |
| 20 | Velez Sarsfield | - | |
| 21 | River Plate | ||
| 22 | Lanus | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 23 | Tigre Victoria | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 24 | Temperley | 4 - 1 | |
| 25 | Newells Old Boys | ||
| 26 | Chacarita Jrs | 2 - 0 | |
| 27 | Olimpo | ||
| 28 | Arsenal Sarandi |
Liga pozíció
| Racing Club | Velez Sarsfield | |
| Pozíció | 8 | 20 |
| Pontok | 28 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 16 | 12 |
| Pontok | 17 | 9 |
Liga forma
| Racing Club | Velez Sarsfield | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
4 5 |
6
3 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 1 |
2
3 4 |
Liga gólok
| Racing Club | Velez Sarsfield | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
19 |
13
19 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
5 |
6
10 |
Teljes statisztika Liga Profesional
| Mérkőzések (246) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (527) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.14 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.87 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 20% |
Racing Club következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Chacarita Jrs | - | Racing Club |
| 2018-03-18 | Racing Club | - | Patronato Parana |
| 2018-03-31 | CA Belgrano | - | Racing Club |
| 2018-04-04 | U. de Chile | - | Racing Club |
| 2018-04-09 | Racing Club | - | River Plate |
| 2018-04-15 | Def. Y Justicia | - | Racing Club |
Velez Sarsfield következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Velez Sarsfield | - | Rosario Central |
| 2018-03-18 | Arsenal Sarandi | - | Velez Sarsfield |
| 2018-03-31 | Velez Sarsfield | - | Estudiantes LP |
| 2018-04-07 | Colon Santa Fe | - | Velez Sarsfield |
| 2018-04-17 | Velez Sarsfield | - | San Lorenzo |
| 2018-04-21 | Temperley | - | Velez Sarsfield |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.29 | 4.50 |
| Valószínűség | 47% | 28% | 25% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.95 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 20:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
