Liga MX - Mexikó
szombat, 21.04.2018
23:00
23:00

Queretaro

Pachuca
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Santiago de Queretaro |
| Vendég: | Pachuca |
| Távolság: | 180.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Corregidora |
| Befogadóképesség: | 45 575 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 23:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.75 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.44 | |||
| 23% | 36% | 41% | 1.44 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.04 | 1.75 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Pachuca | 0 - 1 | Queretaro |
| 2017-08-16 | Queretaro | 0 - 1 | Pachuca |
| 2017-08-10 | Pachuca | 0 - 0 | Queretaro |
| 2017-03-18 | Queretaro | 3 - 0 | Pachuca |
| 2016-09-25 | Pachuca | 2 - 0 | Queretaro |
| 2016-01-17 | Pachuca | 1 - 0 | Queretaro |
| 2015-08-01 | Queretaro | 1 - 2 | Pachuca |
| 2015-05-25 | Queretaro | 2 - 0 | Pachuca |
| 2015-05-22 | Pachuca | 2 - 0 | Queretaro |
| 2015-01-25 | Pachuca | 2 - 1 | Queretaro |
| 2014-08-02 | Queretaro | 2 - 0 | Pachuca |
| 2014-04-26 | Queretaro | 3 - 4 | Pachuca |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 33% | 8% |
Queretaro utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Atlas | 1 - 0 | Queretaro |
| 2018-04-09 | Santos Laguna | 3 - 0 | Queretaro |
| 2018-04-01 | Queretaro | 2 - 1 | Puebla |
| 2018-03-18 | Monterrey | 3 - 1 | Queretaro |
| 2018-03-14 | Santos Laguna | 1 - 0 | Queretaro |
| 2018-03-10 | Queretaro | 1 - 1 | Necaxa |
| 2018-03-08 | Monterrey | 1 - 1 | Queretaro |
| 2018-03-03 | Cruz Azul | 0 - 1 | Queretaro |
| 2018-02-28 | Morelia | 2 - 1 | Queretaro |
| 2018-02-24 | Queretaro | 0 - 2 | Dep. Toluca |
| 2018-02-21 | Queretaro | 1 - 0 | Cimarrones |
| 2018-02-18 | Leon | 1 - 1 | Queretaro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Pachuca utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-15 | Pachuca | 3 - 1 | Santos Laguna |
| 2018-04-07 | Puebla | 2 - 6 | Pachuca |
| 2018-04-01 | Pachuca | 1 - 2 | Monterrey |
| 2018-03-18 | Necaxa | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-03-10 | Cruz Azul | 5 - 0 | Pachuca |
| 2018-03-08 | Zacatepec | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-03-04 | Dep. Toluca | 2 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-28 | Atl. San Luis | 2 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-25 | Pachuca | 2 - 1 | Leon |
| 2018-02-22 | Pachuca | 1 - 0 | Celaya |
| 2018-02-18 | Guadalajara | 1 - 1 | Pachuca |
| 2018-02-15 | Pachuca | 2 - 0 | Club Tijuana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Tabella Liga MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Toluca | 15 | +9 | 33 |
| 2 | Santos Laguna | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Club America | 15 | +11 | 26 |
| 4 | Tigres UANL | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Monterrey | 15 | +5 | 25 |
| 6 | Morelia | 15 | 0 | 23 |
| 7 | Club Tijuana | 15 | +5 | 21 |
| 8 | Pachuca | 15 | +2 | 21 |
| 9 | Necaxa | 15 | +6 | 20 |
| 10 | Pumas UNAM | 15 | -1 | 20 |
| 11 | Veracruz | 15 | -9 | 18 |
| 12 | Leon | 15 | -11 | 18 |
| 13 | Puebla | 15 | -4 | 17 |
| 14 | Cruz Azul | 15 | +1 | 16 |
| 15 | Queretaro | 15 | -5 | 16 |
| 16 | Guadalajara | 15 | -7 | 15 |
| 17 | Atlas | 15 | -10 | 14 |
| 18 | Lobos BUAP | 15 | -10 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Queretaro | |
| Pachuca | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Queretaro | Pachuca |
|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Toluca | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Santos Laguna | ||
| 3 | Club America | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Tigres UANL | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Monterrey | ||
| 6 | Morelia | ||
| 7 | Club Tijuana | ||
| 8 | Pachuca | - | |
| 9 | Necaxa | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Pumas UNAM | ||
| 11 | Veracruz | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Leon | ||
| 13 | Puebla | 2 - 1 | 2 - 6 |
| 14 | Cruz Azul | 5 - 0 | |
| 15 | Queretaro | - | |
| 16 | Guadalajara | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Atlas | ||
| 18 | Lobos BUAP |
Liga pozíció
| Queretaro | Pachuca | |
| Pozíció | 15 | 8 |
| Pontok | 16 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 8 |
| Pontok | 6 | 9 |
Liga forma
| Queretaro | Pachuca | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 7 |
6
3 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
3 3 |
2
3 3 |
Liga gólok
| Queretaro | Pachuca | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
17 |
29
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
8 |
14
16 |
Teljes statisztika Liga MX
| Mérkőzések (135) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (348) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.07 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 27% |
Queretaro következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Pumas UNAM | - | Queretaro |
| 2018-07-21 | Atlas | - | Queretaro |
| 2018-07-28 | Queretaro | - | Pachuca |
| 2018-08-02 | Leon | - | Queretaro |
| 2018-08-05 | Monterrey | - | Queretaro |
| 2018-08-08 | Queretaro | - | Zacatecas |
Pachuca következő 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Pachuca | - | Atlas |
| 2018-07-22 | Pachuca | - | Monterrey |
| 2018-07-25 | Celaya | - | Pachuca |
| 2018-07-28 | Queretaro | - | Pachuca |
| 2018-08-01 | Pachuca | - | Santos Laguna |
| 2018-08-05 | Pachuca | - | Club America |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 3.75 | 2.10 |
| Valószínűség | 23% | 36% | 41% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.44 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 20:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
