Championship - Skócia
kedd, 02.01.2018
15:00
15:00

Queen of South

Dumbarton
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Dumfries |
| Vendég: | Dumbarton |
| Távolság: | 114.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Palmerston Park |
| Befogadóképesség: | 6 412 (3 509) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 5.75 | 1X | 1.12 | 2.25 | |||
| 40% | 35% | 25% | 1.12 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 70% | 30% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-28 | Dumbarton | 2 - 2 | Queen of South |
| 2017-08-19 | Queen of South | 1 - 0 | Dumbarton |
| 2017-04-22 | Queen of South | 1 - 2 | Dumbarton |
| 2017-01-21 | Dumbarton | 1 - 2 | Queen of South |
| 2016-12-03 | Queen of South | 1 - 2 | Dumbarton |
| 2016-10-01 | Dumbarton | 0 - 0 | Queen of South |
| 2016-04-12 | Dumbarton | 4 - 2 | Queen of South |
| 2016-03-19 | Queen of South | 6 - 0 | Dumbarton |
| 2016-01-09 | Dumbarton | 2 - 1 | Queen of South |
| 2015-11-07 | Queen of South | 1 - 0 | Dumbarton |
| 2015-08-22 | Dumbarton | 0 - 2 | Queen of South |
| 2015-04-25 | Queen of South | 2 - 1 | Dumbarton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 25% |
Queen of South utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-30 | Falkirk | 3 - 2 | Queen of South |
| 2017-12-23 | Queen of South | 2 - 3 | St. Mirren |
| 2017-12-09 | Dunfermline | 2 - 5 | Queen of South |
| 2017-12-02 | Queen of South | 0 - 0 | Inverness |
| 2017-11-28 | Dumbarton | 2 - 2 | Queen of South |
| 2017-11-25 | Queen of South | 0 - 3 | Livingston |
| 2017-11-21 | Queen of South | 2 - 1 | Montrose |
| 2017-11-18 | Montrose | 0 - 0 | Queen of South |
| 2017-11-12 | The New Saints | 0 - 0 | Queen of South |
| 2017-11-04 | Greenock Morton | 1 - 2 | Queen of South |
| 2017-10-28 | Queen of South | 4 - 2 | Falkirk |
| 2017-10-21 | Brechin City | 0 - 1 | Queen of South |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 67% | 42% |
Dumbarton utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-26 | Dumbarton | 1 - 4 | Livingston |
| 2017-12-23 | Dumbarton | 0 - 0 | Falkirk |
| 2017-12-16 | Inverness | 1 - 0 | Dumbarton |
| 2017-12-02 | St. Mirren | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2017-11-28 | Dumbarton | 2 - 2 | Queen of South |
| 2017-11-25 | Dunfermline | 2 - 2 | Dumbarton |
| 2017-11-18 | Dumbarton | 1 - 0 | Elgin City |
| 2017-11-11 | Dumbarton | 2 - 0 | Raith Rovers |
| 2017-11-04 | Brechin City | 0 - 1 | Dumbarton |
| 2017-10-28 | Dumbarton | 0 - 2 | Dundee United |
| 2017-10-21 | Greenock Morton | 1 - 1 | Dumbarton |
| 2017-10-14 | Dumbarton | 0 - 2 | St. Mirren |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 25% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 19 | +15 | 41 |
| 2 | Dundee United | 18 | +9 | 36 |
| 3 | Livingston | 17 | +6 | 29 |
| 4 | Dunfermline | 18 | +10 | 26 |
| 5 | Greenock Morton | 17 | +7 | 26 |
| 6 | Queen of South | 18 | +5 | 26 |
| 7 | Inverness | 18 | 0 | 23 |
| 8 | Dumbarton | 18 | -10 | 19 |
| 9 | Falkirk | 17 | -15 | 14 |
| 10 | Brechin City | 18 | -27 | 3 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Queen of South | |
| Dumbarton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Queen of South | Dumbarton |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Mirren | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 2 | Dundee United | 1 - 1 | |
| 3 | Livingston | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Dunfermline | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Greenock Morton | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Queen of South | - | 1 - 0 |
| 7 | Inverness | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Dumbarton | 1 - 0 | - |
| 9 | Falkirk | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Brechin City | 4 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Queen of South | Dumbarton | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 26 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 11 | 10 |
Liga forma
| Queen of South | Dumbarton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 6 |
4
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
2
4 3 |
Liga gólok
| Queen of South | Dumbarton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
27 |
15
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
11 |
8
9 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (89) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (243) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.42 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 69% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 34% |
Queen of South következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Livingston | - | Queen of South |
| 2018-01-13 | Inverness | - | Queen of South |
| 2018-01-20 | Queen of South | - | Partick Thistle |
| 2018-01-27 | Queen of South | - | Brechin City |
| 2018-02-03 | St. Mirren | - | Queen of South |
| 2018-02-17 | Queen of South | - | Greenock Morton |
Dumbarton következő 6 mérkőzések
| 2018-01-06 | Dumbarton | - | Dunfermline |
| 2018-01-13 | Dumbarton | - | St. Mirren |
| 2018-01-20 | Peterhead | - | Dumbarton |
| 2018-01-23 | Peterhead | - | Dumbarton |
| 2018-01-27 | Livingston | - | Dumbarton |
| 2018-02-03 | Dumbarton | - | Brechin City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Valószínűség | 40% | 35% | 25% |
| 1X @ 1.12 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.25 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-02 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
