Bajnokság csoport - India
vasárnap, 21.03.2021
13:30
13:30

Minerva Punjab

Real Kashmir
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mohali |
| Vendég: | Srinagar |
| Távolság: | 408.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.50 | X | 1.44 | 1.44 | |||
| 34% | 32% | 34% | 3.20 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.15 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 28% | 72% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2021-02-18 | Real Kashmir | 1 - 1 | Minerva Punjab |
| 2020-02-16 | Minerva Punjab | 1 - 0 | Real Kashmir |
| 2020-01-10 | Real Kashmir | 1 - 1 | Minerva Punjab |
| 2019-02-17 | Real Kashmir | 0 - 0 | Minerva Punjab |
| 2018-10-31 | Minerva Punjab | 0 - 1 | Real Kashmir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 20% | 60% | 20% | 40% | 0% | 0% |
Minerva Punjab utolsó 12 mérkőzések
| 2021-03-15 | TRAU FC | 1 - 0 | Minerva Punjab |
| 2021-03-10 | Minerva Punjab | 3 - 3 | Mohammedan |
| 2021-03-05 | Minerva Punjab | 0 - 1 | Gokulam |
| 2021-03-01 | NEROCA | 0 - 1 | Minerva Punjab |
| 2021-02-18 | Real Kashmir | 1 - 1 | Minerva Punjab |
| 2021-02-13 | Minerva Punjab | 2 - 0 | Chennai City |
| 2021-02-09 | Indian Arrows | 1 - 2 | Minerva Punjab |
| 2021-02-04 | TRAU FC | 0 - 2 | Minerva Punjab |
| 2021-01-29 | Minerva Punjab | 0 - 0 | Sudeva Delhi |
| 2021-01-24 | Minerva Punjab | 0 - 0 | Mohammedan |
| 2021-01-19 | Minerva Punjab | 0 - 1 | Churchill Broth |
| 2021-01-14 | Gokulam | 4 - 3 | Minerva Punjab |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Real Kashmir utolsó 12 mérkőzések
| 2021-03-15 | Gokulam | 1 - 1 | Real Kashmir |
| 2021-03-10 | Real Kashmir | 1 - 3 | TRAU FC |
| 2021-03-05 | Real Kashmir | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2021-02-28 | Mohammedan | 2 - 0 | Real Kashmir |
| 2021-02-23 | Aizawl | 1 - 3 | Real Kashmir |
| 2021-02-18 | Real Kashmir | 1 - 1 | Minerva Punjab |
| 2021-02-13 | Real Kashmir | 4 - 3 | NEROCA |
| 2021-02-08 | Churchill Broth | 0 - 0 | Real Kashmir |
| 2021-02-04 | Real Kashmir | 6 - 0 | Indian Arrows |
| 2021-01-30 | Gokulam | 0 - 0 | Real Kashmir |
| 2021-01-19 | Real Kashmir | 1 - 1 | Sudeva Delhi |
| 2021-01-15 | Chennai City | 0 - 2 | Real Kashmir |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Tabella Bajnokság csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRAU FC | 3 | +7 | 25 |
| 2 | Churchill Broth | 3 | -5 | 25 |
| 3 | Gokulam | 12 | -3 | 23 |
| 4 | Mohammedan | 3 | -1 | 20 |
| 5 | Minerva Punjab | 3 | -2 | 19 |
| 6 | Real Kashmir | 12 | -2 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Minerva Punjab | |
| Real Kashmir | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Minerva Punjab | Real Kashmir |
|---|---|---|---|
| 1 | TRAU FC | ||
| 2 | Churchill Broth | ||
| 3 | Gokulam | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Mohammedan | 3 - 3 | |
| 5 | Minerva Punjab | - | |
| 6 | Real Kashmir | - |
Liga pozíció
| Minerva Punjab | Real Kashmir | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 19 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 5 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Minerva Punjab | Real Kashmir | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 2 |
0
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 1 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Minerva Punjab | Real Kashmir | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
5 |
3
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
4 |
1
1 |
Teljes statisztika Bajnokság csoport
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 11% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 67% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (29) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.22 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.89 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 2.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 89% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 67% |
| Felett 3.5 | 44% |
Minerva Punjab következő 6 mérkőzések
| 2021-03-27 | Churchill Broth | - | Minerva Punjab |
| 2021-12-26 | Rajasthan Utd | - | Minerva Punjab |
| 2021-12-31 | Minerva Punjab | - | Churchill Broth |
| 2022-01-05 | Kenkre FC | - | Minerva Punjab |
| 2022-01-09 | Minerva Punjab | - | Aizawl |
| 2022-03-04 | Minerva Punjab | - | Churchill Broth |
Real Kashmir következő 6 mérkőzések
| 2021-03-25 | Real Kashmir | - | Mohammedan |
| 2021-12-27 | Real Kashmir | - | Aizawl |
| 2021-12-31 | Real Kashmir | - | Kenkre FC |
| 2022-01-04 | Gokulam | - | Real Kashmir |
| 2022-01-09 | Real Kashmir | - | Sreenidi Deccan |
| 2022-03-04 | Real Kashmir | - | Kenkre FC |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| Valószínűség | 34% | 32% | 34% |
| X @ 3.20 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.44 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.15 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.28 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.73 | 2.00 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.73 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2021-03-21 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
