Super League - Indonézia
hétfő, 07.05.2018
12:30
12:30

PSIS Semarang

Persela
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Semarang |
| Vendég: | Lamongan |
| Távolság: | 221.3 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:30 (18:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.25 | 2.75 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 25% | 36% | 39% | 1.53 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.62 | 1.85 | 1.95 | 2.95 | 1.35 | ||||||
| 81% | 19% | 46% | 54% | 36% | 64% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
PSIS Semarang utolsó 6 mérkőzések
| 2018-04-29 | Perseru Serui | 1 - 0 | PSIS Semarang |
| 2018-04-20 | PSIS Semarang | 1 - 4 | Persija Jakarta |
| 2018-04-15 | PSIS Semarang | 4 - 1 | PSMS Medan |
| 2018-04-07 | Bhayangkara | 1 - 1 | PSIS Semarang |
| 2018-04-01 | PSIS Semarang | 0 - 0 | Bali United |
| 2018-03-25 | PSM Makassar | 2 - 0 | PSIS Semarang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 33% |
Persela utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Persela | 4 - 1 | PSMS Medan |
| 2018-04-23 | Bhayangkara | 1 - 1 | Persela |
| 2018-04-16 | Persela | 1 - 1 | Bali United |
| 2018-04-06 | PSM Makassar | 2 - 3 | Persela |
| 2018-03-30 | Persela | 1 - 1 | Persebaya |
| 2018-03-24 | Persipura | 2 - 1 | Persela |
| 2018-01-25 | Persela | 1 - 1 | Bhayangkara |
| 2018-01-20 | Arema Malang | 2 - 2 | Persela |
| 2017-11-11 | Barito Putera | 4 - 1 | Persela |
| 2017-11-05 | Persela | 2 - 2 | P. Balikpapan |
| 2017-10-27 | Bhayangkara | 3 - 1 | Persela |
| 2017-10-22 | Persela | 1 - 0 | Persib Bandung |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 7 | 6 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 58% | 50% |
Tabella Super League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persipura | 7 | +4 | 14 |
| 2 | Madura Utd | 7 | +4 | 13 |
| 3 | PSM Makassar | 7 | +4 | 13 |
| 4 | Persebaya | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Persija Jakarta | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Sriwijaya | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Barito Putera | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Persela | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Bali United | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Bhayangkara | 7 | 0 | 9 |
| 11 | PSMS Medan | 7 | -4 | 9 |
| 12 | Persib Bandung | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Borneo | 7 | -4 | 8 |
| 14 | Perseru Serui | 6 | -1 | 7 |
| 15 | Mitra Kukar | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Persikabo 1973 | 7 | -6 | 7 |
| 17 | Arema Malang | 7 | -3 | 5 |
| 18 | PSIS Semarang | 6 | -3 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| PSIS Semarang | |
| Persela | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | PSIS Semarang | Persela |
|---|---|---|---|
| 1 | Persipura | 2 - 1 | |
| 2 | Madura Utd | ||
| 3 | PSM Makassar | 2 - 3 | |
| 4 | Persebaya | ||
| 5 | Persija Jakarta | 1 - 4 | |
| 6 | Sriwijaya | ||
| 7 | Barito Putera | ||
| 8 | Persela | - | |
| 9 | Bali United | 0 - 0 | |
| 10 | Bhayangkara | 1 - 1 | |
| 11 | PSMS Medan | 4 - 1 | |
| 12 | Persib Bandung | ||
| 13 | Borneo | ||
| 14 | Perseru Serui | ||
| 15 | Mitra Kukar | ||
| 16 | Persikabo 1973 | ||
| 17 | Arema Malang | ||
| 18 | PSIS Semarang | - |
Liga pozíció
| PSIS Semarang | Persela | |
| Pozíció | 18 | 8 |
| Pontok | 5 | 9 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 4 |
| Pontok | 4 | 4 |
Liga forma
| PSIS Semarang | Persela | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 3 |
2
3 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 1 |
1
1 1 |
Liga gólok
| PSIS Semarang | Persela | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
9 |
11
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
5 |
5
5 |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (60) | |
| Hazai győzelmek | 60% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 13% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (177) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.95 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.87 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 90% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 42% |
PSIS Semarang következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Barito Putera | - | PSIS Semarang |
| 2018-05-17 | PSIS Semarang | - | Persikabo 1973 |
| 2018-05-22 | Sriwijaya | - | PSIS Semarang |
| 2018-05-28 | PSIS Semarang | - | Mitra Kukar |
| 2018-06-01 | Arema Malang | - | PSIS Semarang |
| 2018-06-06 | PSIS Semarang | - | Borneo |
Persela következő 6 mérkőzések
| 2018-05-11 | Persela | - | Perseru Serui |
| 2018-05-20 | Persela | - | Persija Jakarta |
| 2018-05-24 | Barito Putera | - | Persela |
| 2018-05-28 | Persela | - | Persikabo 1973 |
| 2018-06-02 | Sriwijaya | - | Persela |
| 2018-06-07 | Persela | - | Mitra Kukar |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.25 | 2.75 |
| Valószínűség | 25% | 36% | 39% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.62 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.95 | 1.35 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.35 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.12 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Igen @ 1.64 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-07 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
