Uruguay

vasárnap, 18.08.2019
19:00
Progreso M.

Progreso M.

Defensor Sp.

Defensor Sp.

3 - 1
(2 - 0,  1 - 1)
Információ
Város
Hazai: Montevideo
Vendég: Montevideo
Kezdési időpont
Óra: 19:00 (15:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.37 3.20 2.80 12 1.40 1.53
35% 31% 34% 1.36 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.70 2.10 2.62 1.44
77% 23% 56% 44% 35% 65%

Utolsó 6 közvetlen mérkőzések

2019-06-01 Progreso M. 0 - 3 Defensor Sp.
2018-09-02 Progreso M. 0 - 0 Defensor Sp.
2018-05-19 Defensor Sp. 1 - 0 Progreso M.
2018-03-17 Defensor Sp. 1 - 1 Progreso M.
2013-03-17 Defensor Sp. 0 - 1 Progreso M.
2012-09-23 Progreso M. 1 - 4 Defensor Sp.
G D V +1.5 +2.5 +3.5
1 2 3 3 2 1
17% 33% 50% 50% 33% 17%

Progreso M. utolsó 12 mérkőzések

2019-08-11 Progreso M. 2 - 0 Danubio
2019-07-27 Nacional M. 4 - 2 Progreso M.
2019-07-20 Progreso M. 1 - 1 Penarol
2019-07-14 River Plate M. 0 - 0 Progreso M.
2019-06-01 Progreso M. 0 - 3 Defensor Sp.
2019-05-26 Penarol 2 - 2 Progreso M.
2019-05-19 Cerro Largo Melo 0 - 0 Progreso M.
2019-05-11 Progreso M. 3 - 0 Fenix
2019-05-05 Nacional M. 4 - 0 Progreso M.
2019-04-20 Progreso M. 4 - 0 River Plate M.
2019-04-13 CA Cerro 0 - 2 Progreso M.
2019-04-07 Progreso M. 0 - 1 Plaza Colonia
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 6 4
33% 33% 33% 75% 50% 33%

Defensor Sp. utolsó 12 mérkőzések

2019-08-11 Defensor Sp. 2 - 2 Penarol
2019-07-27 River Plate M. 2 - 1 Defensor Sp.
2019-07-20 Defensor Sp. 1 - 1 Juventud de LP
2019-07-13 Nacional M. 1 - 2 Defensor Sp.
2019-06-01 Progreso M. 0 - 3 Defensor Sp.
2019-05-25 Defensor Sp. 2 - 4 Fenix
2019-05-19 Nacional M. 1 - 0 Defensor Sp.
2019-05-11 Defensor Sp. 1 - 1 River Plate M.
2019-05-05 CA Cerro 0 - 2 Defensor Sp.
2019-04-21 Defensor Sp. 4 - 1 Plaza Colonia
2019-04-13 Danubio 1 - 1 Defensor Sp.
2019-04-07 Defensor Sp. 0 - 0 Boston River
G D V +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 10 6 3
33% 42% 25% 83% 50% 25%

Progreso M. következő 6 mérkőzések

2019-08-24 Boston River - Progreso M.
2019-08-31 Progreso M. - Juventud de LP
2019-09-15 Progreso M. - Rampla Juniors
2019-09-18 Juventud de LP - Progreso M.
2019-09-22 Progreso M. - Liverpool M.
2019-09-28 Mont. Wanderers - Progreso M.

Defensor Sp. következő 6 mérkőzések

2019-08-25 Defensor Sp. - Danubio
2019-08-31 Defensor Sp. - Boston River
2019-09-14 Penarol - Defensor Sp.
2019-09-18 Cerro Largo Melo - Defensor Sp.
2019-09-22 Defensor Sp. - Rampla Juniors
2019-09-29 Juventud de LP - Defensor Sp.

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.37 3.20 2.80
Valószínűség 35% 31% 34%
12 @ 1.36
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.40 1.53
Valószínűség 52% 48%
1X @ 1.40
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.20 4.33
Valószínűség   77% 23%
Felett 1.5 @ 1.20
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.70 2.10
Valószínűség   56% 44%
Felett 2.5 @ 1.70
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.62 1.44
Valószínűség   35% 65%
Alatt 3.5 @ 1.44
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.53 2.37
Valószínűség   60% 40%
Igen @ 1.53

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2019-08-18 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play