National Division - Luxemburg
vasárnap, 10.08.2025
15:00
15:00

Pr. Niedercorn

Mondorf
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Niederkorn |
| Vendég: | Mondorf-les-Bains |
| Távolság: | 27.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jos Haupert |
| Befogadóképesség: | 4 830 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 3.70 | 4.20 | 1 | 1.19 | 2.10 | |||
| 41% | 32% | 27% | 1.63 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 54% | 46% | 45% | 55% | 45% | 55% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2025-08-09 | Pr. Niedercorn | 1 - 0 | Mondorf |
| 2025-04-27 | Mondorf | 2 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2024-11-03 | Pr. Niedercorn | 1 - 1 | Mondorf |
| 2024-05-05 | Mondorf | 2 - 4 | Pr. Niedercorn |
| 2024-05-01 | Mondorf | 0 - 2 | Pr. Niedercorn |
| 2023-11-26 | Pr. Niedercorn | 3 - 0 | Mondorf |
| 2023-05-14 | Mondorf | 0 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2022-12-11 | Pr. Niedercorn | 4 - 2 | Mondorf |
| 2022-04-24 | Mondorf | 2 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2021-11-21 | Pr. Niedercorn | 3 - 1 | Mondorf |
| 2021-04-28 | Mondorf | 0 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2021-03-03 | Pr. Niedercorn | 1 - 0 | Mondorf |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Pr. Niedercorn utolsó 12 mérkőzések
| 2025-08-09 | Pr. Niedercorn | 1 - 0 | Mondorf |
| 2025-08-02 | F91 Dudelange | 4 - 3 | Pr. Niedercorn |
| 2025-05-25 | Pr. Niedercorn | 7 - 2 | FC Mondercange |
| 2025-05-18 | Swift Hesperange | 1 - 0 | Pr. Niedercorn |
| 2025-05-10 | Pr. Niedercorn | 0 - 1 | Petange |
| 2025-05-04 | US Hostert | 1 - 3 | Pr. Niedercorn |
| 2025-04-27 | Mondorf | 2 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2025-04-23 | Wiltz 71 | 3 - 2 | Pr. Niedercorn |
| 2025-04-19 | Pr. Niedercorn | 2 - 1 | F91 Dudelange |
| 2025-04-13 | Fola Esch | 0 - 2 | Pr. Niedercorn |
| 2025-04-05 | Pr. Niedercorn | 1 - 0 | UNA Strassen |
| 2025-03-29 | Un. Luxembourg | 1 - 3 | Pr. Niedercorn |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 7 | 5 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 58% | 42% |
Mondorf utolsó 12 mérkőzések
| 2025-08-09 | Pr. Niedercorn | 1 - 0 | Mondorf |
| 2025-08-03 | Mondorf | 0 - 1 | UNA Strassen |
| 2025-07-20 | Rodange 91 | 0 - 1 | Mondorf |
| 2025-07-16 | Metz | 1 - 0 | Mondorf |
| 2025-05-25 | Mondorf | 4 - 1 | Jeunesse Esch |
| 2025-05-18 | FC Mondercange | 1 - 2 | Mondorf |
| 2025-05-11 | Mondorf | 4 - 0 | Swift Hesperange |
| 2025-05-04 | Petange | 1 - 2 | Mondorf |
| 2025-04-27 | Mondorf | 2 - 1 | Pr. Niedercorn |
| 2025-04-19 | US Hostert | 2 - 1 | Mondorf |
| 2025-04-13 | F91 Dudelange | 3 - 0 | Mondorf |
| 2025-04-06 | Mondorf | 2 - 0 | Fola Esch |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 7 | 2 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 58% | 17% |
Tabella National Division
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | F91 Dudelange | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Victoria Rosport | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Mamer 32 | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Differdange | 1 | +1 | 3 |
| 4 | UNA Strassen | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Pr. Niedercorn | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Jeunesse Esch | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Un. Luxembourg | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Rodange 91 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Swift Hesperange | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Petange | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Kaerjeng Un | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Jeunesse Canach | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Atert Bissen | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Mondorf | 2 | -2 | 0 |
| 16 | US Hostert | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pr. Niedercorn | |
| Mondorf | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Pr. Niedercorn | Mondorf | |
| Pozíció | 6 | 15 |
| Pontok | 3 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 9 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Pr. Niedercorn | Mondorf | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
0
0 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Pr. Niedercorn | Mondorf | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
4 |
0
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
0
1 |
Teljes statisztika National Division
| Mérkőzések (10) | |
| Hazai győzelmek | 30% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 40% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (29) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.60 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 40% |
Pr. Niedercorn következő 6 mérkőzések
| 2025-08-17 | Swift Hesperange | - | Pr. Niedercorn |
| 2025-08-24 | Pr. Niedercorn | - | Victoria Rosport |
| 2025-08-31 | Petange | - | Pr. Niedercorn |
| 2025-09-13 | Pr. Niedercorn | - | UNA Strassen |
| 2025-09-24 | Pr. Niedercorn | - | US Hostert |
| 2025-09-28 | Kaerjeng Un | - | Pr. Niedercorn |
Mondorf következő 6 mérkőzések
| 2025-08-17 | Mondorf | - | Kaerjeng Un |
| 2025-08-24 | Atert Bissen | - | Mondorf |
| 2025-08-31 | Mondorf | - | Mamer 32 |
| 2025-09-14 | Un. Luxembourg | - | Mondorf |
| 2025-09-24 | Mondorf | - | Rodange 91 |
| 2025-09-28 | Jeunesse Canach | - | Mondorf |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.63 | 3.70 | 4.20 |
| Valószínűség | 41% | 32% | 27% |
| 1 @ 1.63 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.10 |
| Valószínűség | 72% | 28% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.20 | 4.10 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 1.5 @ 1.20 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.63 | 2.10 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.55 | 1.44 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.05 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2025-08-10 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
