Serie B - Olaszország
kedd, 17.04.2018
19:30
19:30

Pro Vercelli

Pescara
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Vercelli |
| Vendég: | Pescara |
| Távolság: | 562.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Silvio Piola |
| Befogadóképesség: | 4 200 (575) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.10 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 28% | 40% | 32% | 1.57 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 33% | 67% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Pescara | 3 - 1 | Pro Vercelli |
| 2016-03-05 | Pro Vercelli | 5 - 2 | Pescara |
| 2015-10-23 | Pescara | 1 - 0 | Pro Vercelli |
| 2015-04-28 | Pescara | 1 - 0 | Pro Vercelli |
| 2014-12-06 | Pro Vercelli | 0 - 4 | Pescara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 3 | |
| 20% | 0% | 80% | 60% | 60% | 60% |
Pro Vercelli utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Empoli | 3 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-04-08 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Novara |
| 2018-04-03 | Pro Vercelli | 0 - 2 | Perugia |
| 2018-03-29 | Foggia | 2 - 1 | Pro Vercelli |
| 2018-03-25 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Avellino |
| 2018-03-19 | Carpi | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2018-03-10 | Bari | 2 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-03-06 | Cesena | 2 - 2 | Pro Vercelli |
| 2018-02-24 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Palermo |
| 2018-02-17 | Salernitana | 0 - 0 | Pro Vercelli |
| 2018-02-10 | Pro Vercelli | 0 - 0 | Brescia |
| 2018-02-03 | Cremonese | 2 - 3 | Pro Vercelli |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 8% | 58% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Pescara utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Pescara | 2 - 2 | Bari |
| 2018-04-07 | Palermo | 1 - 1 | Pescara |
| 2018-03-29 | Brescia | 2 - 1 | Pescara |
| 2018-03-25 | Pescara | 0 - 1 | Empoli |
| 2018-03-18 | Avellino | 2 - 2 | Pescara |
| 2018-03-13 | Pescara | 0 - 1 | Carpi |
| 2018-03-10 | Pescara | 1 - 4 | Parma |
| 2018-03-03 | Cittadella | 2 - 0 | Pescara |
| 2018-02-24 | Pescara | 0 - 0 | Cremonese |
| 2018-02-17 | Entella | 0 - 0 | Pescara |
| 2018-02-10 | Pescara | 1 - 0 | Salernitana |
| 2018-02-03 | Frosinone | 3 - 0 | Pescara |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 35 | +33 | 70 |
| 2 | Parma | 36 | +16 | 60 |
| 3 | Palermo | 35 | +17 | 59 |
| 4 | Frosinone | 35 | +16 | 59 |
| 5 | Perugia | 35 | +12 | 54 |
| 6 | Bari | 35 | +7 | 53 |
| 7 | Venezia | 35 | +8 | 51 |
| 8 | Cittadella | 35 | +5 | 51 |
| 9 | Foggia | 35 | -1 | 49 |
| 10 | Carpi | 35 | -9 | 49 |
| 11 | Spezia | 35 | +2 | 47 |
| 12 | Salernitana | 35 | -5 | 43 |
| 13 | Cremonese | 35 | 0 | 42 |
| 14 | Brescia | 35 | -7 | 42 |
| 15 | Avellino | 35 | -6 | 40 |
| 16 | Novara | 35 | -7 | 39 |
| 17 | Pescara | 35 | -15 | 39 |
| 18 | Cesena | 35 | -8 | 38 |
| 19 | Entella | 35 | -10 | 37 |
| 20 | Ascoli | 36 | -22 | 36 |
| 21 | Ternana | 35 | -8 | 33 |
| 22 | Pro Vercelli | 35 | -18 | 31 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pro Vercelli | |
| Pescara | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pro Vercelli | Pescara |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Parma | 0 - 1 | |
| 3 | Palermo | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Frosinone | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Perugia | 0 - 2 | 4 - 2 |
| 6 | Bari | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Venezia | ||
| 8 | Cittadella | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Foggia | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 10 | Carpi | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Spezia | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 12 | Salernitana | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Cremonese | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 14 | Brescia | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Avellino | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Novara | 0 - 0 | |
| 17 | Pescara | - | |
| 18 | Cesena | 5 - 2 | 4 - 2 |
| 19 | Entella | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Ascoli | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 21 | Ternana | ||
| 22 | Pro Vercelli | - |
Liga pozíció
| Pro Vercelli | Pescara | |
| Pozíció | 22 | 17 |
| Pontok | 31 | 39 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 22 | 17 |
| Pontok | 17 | 15 |
Liga forma
| Pro Vercelli | Pescara | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
13 16 |
9
12 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
8 6 |
3
6 8 |
Liga gólok
| Pro Vercelli | Pescara | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
56 |
42
57 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
23 |
15
29 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (386) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (998) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 26% |
Pro Vercelli következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Entella | - | Pro Vercelli |
| 2018-04-28 | Pro Vercelli | - | Parma |
| 2018-05-01 | Pro Vercelli | - | Venezia |
| 2018-05-05 | Spezia | - | Pro Vercelli |
| 2018-05-12 | Pro Vercelli | - | Ternana |
| 2018-05-18 | Cittadella | - | Pro Vercelli |
Pescara következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Pescara | - | Spezia |
| 2018-04-28 | Ternana | - | Pescara |
| 2018-05-01 | Pescara | - | Cesena |
| 2018-05-05 | Novara | - | Pescara |
| 2018-05-12 | Pescara | - | Ascoli |
| 2018-05-18 | Venezia | - | Pescara |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.10 | 3.00 |
| Valószínűség | 28% | 40% | 32% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.07 | 1.72 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Alatt 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-17 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
