Serie C - A. csoport - Olaszország
vasárnap, 28.01.2018
13:30
13:30

Pro Piacenza

Pistoiese
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Piacenza |
| Vendég: | Pistoia |
| Távolság: | 157.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.00 | 2.89 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 27% | 40% | 33% | 1.53 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Pistoiese | 1 - 1 | Pro Piacenza |
| 2016-12-29 | Pro Piacenza | 1 - 1 | Pistoiese |
| 2016-09-04 | Pistoiese | 1 - 2 | Pro Piacenza |
| 2015-01-26 | Pro Piacenza | 2 - 0 | Pistoiese |
| 2014-09-13 | Pistoiese | 1 - 0 | Pro Piacenza |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | |
| 40% | 40% | 20% | 80% | 20% | 0% |
Pro Piacenza utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Alessandria | 1 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-12-30 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Carrarese |
| 2017-12-23 | Giana Erminio | 1 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-12-17 | Pro Piacenza | 1 - 0 | Lucchese |
| 2017-12-10 | Arzachena | 0 - 1 | Pro Piacenza |
| 2017-12-03 | Pro Piacenza | 1 - 1 | Piacenza |
| 2017-11-26 | Gavorrano | 0 - 1 | Pro Piacenza |
| 2017-11-20 | Pro Piacenza | 0 - 3 | Pisa |
| 2017-11-15 | Albinoleffe | 2 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-11-12 | Arezzo | 1 - 1 | Pro Piacenza |
| 2017-11-08 | Pro Piacenza | 1 - 0 | Monza 1912 |
| 2017-11-05 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Pontedera |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0 | |
| 33% | 17% | 50% | 33% | 8% | 0% |
Pistoiese utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-21 | Pistoiese | 1 - 0 | Arezzo |
| 2017-12-30 | Monza 1912 | 3 - 1 | Pistoiese |
| 2017-12-17 | Pistoiese | 3 - 1 | Gavorrano |
| 2017-12-10 | Alessandria | 3 - 1 | Pistoiese |
| 2017-12-03 | Pistoiese | 2 - 1 | Carrarese |
| 2017-11-26 | Arzachena | 1 - 1 | Pistoiese |
| 2017-11-19 | Pistoiese | 2 - 1 | Piacenza |
| 2017-11-12 | Viterbese | 1 - 1 | Pistoiese |
| 2017-11-08 | Pistoiese | 1 - 2 | Siena |
| 2017-11-05 | Pisa | 3 - 3 | Pistoiese |
| 2017-10-29 | Pistoiese | 1 - 0 | Prato |
| 2017-10-23 | Pontedera | 2 - 2 | Pistoiese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 21 | +28 | 50 |
| 2 | Siena | 21 | +10 | 43 |
| 3 | Viterbese | 21 | +12 | 40 |
| 4 | Pisa | 21 | +13 | 39 |
| 5 | Giana Erminio | 21 | +7 | 32 |
| 6 | Monza 1912 | 21 | +4 | 30 |
| 7 | Olbia | 21 | -2 | 30 |
| 8 | Pistoiese | 20 | -2 | 29 |
| 9 | Carrarese | 21 | +1 | 28 |
| 10 | Alessandria | 20 | +4 | 27 |
| 11 | Lucchese | 21 | -6 | 25 |
| 12 | Arzachena | 21 | -1 | 24 |
| 13 | Piacenza | 21 | -1 | 24 |
| 14 | Pontedera | 21 | -10 | 24 |
| 15 | Cuneo | 21 | -15 | 20 |
| 16 | Pro Piacenza | 21 | -9 | 19 |
| 17 | Arezzo | 21 | +4 | 14 |
| 18 | Prato | 21 | -21 | 14 |
| 19 | Gavorrano | 20 | -16 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pro Piacenza | |
| Pistoiese | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pro Piacenza | Pistoiese |
|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 2 - 0 | |
| 2 | Siena | ||
| 3 | Viterbese | 1 - 1 | |
| 4 | Pisa | 0 - 3 | 3 - 3 |
| 5 | Giana Erminio | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Monza 1912 | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 7 | Olbia | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 8 | Pistoiese | - | |
| 9 | Carrarese | 0 - 1 | |
| 10 | Alessandria | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Lucchese | 1 - 0 | |
| 12 | Arzachena | 1 - 1 | |
| 13 | Piacenza | 1 - 1 | |
| 14 | Pontedera | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Cuneo | 1 - 1 | |
| 16 | Pro Piacenza | - | |
| 17 | Arezzo | 1 - 2 | |
| 18 | Prato | 2 - 2 | |
| 19 | Gavorrano |
Liga pozíció
| Pro Piacenza | Pistoiese | |
| Pozíció | 16 | 8 |
| Pontok | 19 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 17 |
| Pontok | 13 | 8 |
Liga forma
| Pro Piacenza | Pistoiese | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 10 |
7
8 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 4 |
1
5 4 |
Liga gólok
| Pro Piacenza | Pistoiese | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
24 |
26
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
14 |
11
19 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (198) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (512) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.59 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 70% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Pro Piacenza következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Olbia | - | Pro Piacenza |
| 2018-02-18 | Pro Piacenza | - | Viterbese |
| 2018-02-25 | Cuneo | - | Pro Piacenza |
| 2018-03-03 | Pro Piacenza | - | Siena |
| 2018-03-06 | Cuneo | - | Pro Piacenza |
| 2018-03-10 | Prato | - | Pro Piacenza |
Pistoiese következő 6 mérkőzések
| 2018-02-04 | Pistoiese | - | Livorno |
| 2018-02-11 | Cuneo | - | Pistoiese |
| 2018-02-18 | Pistoiese | - | Olbia |
| 2018-02-25 | Pistoiese | - | Giana Erminio |
| 2018-03-03 | Lucchese | - | Pistoiese |
| 2018-03-10 | Pistoiese | - | Pontedera |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 3.00 | 2.89 |
| Valószínűség | 27% | 40% | 33% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-28 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
