Serie C - A. csoport - Olaszország
vasárnap, 03.12.2017
13:30
13:30

Pro Piacenza

Piacenza
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Piacenza |
| Vendég: | Piacenza |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:30 (14:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.20 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 31% | 27% | 42% | 1.44 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 68% | 32% | 46% | 54% | 21% | 79% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-04-08 | Piacenza | 4 - 0 | Pro Piacenza |
| 2016-11-27 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Piacenza |
| 2016-08-13 | Piacenza | 0 - 0 | Pro Piacenza |
Pro Piacenza utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Gavorrano | 0 - 1 | Pro Piacenza |
| 2017-11-20 | Pro Piacenza | 0 - 3 | Pisa |
| 2017-11-15 | Albinoleffe | 2 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-11-12 | Arezzo | 1 - 1 | Pro Piacenza |
| 2017-11-08 | Pro Piacenza | 1 - 0 | Monza 1912 |
| 2017-11-05 | Pro Piacenza | 0 - 1 | Pontedera |
| 2017-10-29 | Livorno | 3 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-10-22 | Pro Piacenza | 2 - 2 | Prato |
| 2017-10-13 | Siena | 1 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-10-08 | Pro Piacenza | 1 - 1 | Cuneo |
| 2017-10-04 | Viterbese | 1 - 0 | Pro Piacenza |
| 2017-10-01 | Pro Piacenza | 1 - 3 | Olbia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 33% | 17% |
Piacenza utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-28 | Piacenza | 0 - 4 | Alessandria |
| 2017-11-24 | Piacenza | 3 - 2 | Alessandria |
| 2017-11-19 | Pistoiese | 2 - 1 | Piacenza |
| 2017-11-12 | Piacenza | 1 - 1 | Carrarese |
| 2017-11-08 | Giana Erminio | 4 - 3 | Piacenza |
| 2017-11-05 | Prato | 1 - 4 | Piacenza |
| 2017-10-27 | Piacenza | 0 - 0 | Pisa |
| 2017-10-16 | Piacenza | 0 - 1 | Viterbese |
| 2017-10-08 | Pontedera | 3 - 0 | Piacenza |
| 2017-10-04 | Piacenza | 3 - 0 | Gavorrano |
| 2017-10-01 | Lucchese | 0 - 1 | Piacenza |
| 2017-09-24 | Piacenza | 2 - 1 | Arzachena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Serie C - A. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | 15 | +22 | 36 |
| 2 | Pisa | 16 | +11 | 31 |
| 3 | Siena | 15 | +6 | 30 |
| 4 | Viterbese | 16 | +7 | 27 |
| 5 | Carrarese | 15 | +3 | 23 |
| 6 | Olbia | 15 | 0 | 23 |
| 7 | Lucchese | 16 | -1 | 23 |
| 8 | Monza 1912 | 15 | +5 | 21 |
| 9 | Arzachena | 15 | +3 | 21 |
| 10 | Giana Erminio | 15 | +5 | 20 |
| 11 | Pistoiese | 15 | -2 | 20 |
| 12 | Piacenza | 15 | +1 | 19 |
| 13 | Pontedera | 15 | -6 | 16 |
| 14 | Cuneo | 15 | -13 | 13 |
| 15 | Alessandria | 15 | -6 | 12 |
| 16 | Pro Piacenza | 15 | -8 | 12 |
| 17 | Prato | 15 | -16 | 11 |
| 18 | Gavorrano | 15 | -13 | 8 |
| 19 | Arezzo | 15 | +2 | 4 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pro Piacenza | |
| Piacenza | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pro Piacenza | Piacenza |
|---|---|---|---|
| 1 | Livorno | ||
| 2 | Pisa | 0 - 3 | |
| 3 | Siena | ||
| 4 | Viterbese | ||
| 5 | Carrarese | ||
| 6 | Olbia | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Lucchese | 0 - 1 | |
| 8 | Monza 1912 | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Arzachena | ||
| 10 | Giana Erminio | 3 - 1 | 4 - 3 |
| 11 | Pistoiese | 2 - 1 | |
| 12 | Piacenza | - | |
| 13 | Pontedera | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Cuneo | 1 - 1 | |
| 15 | Alessandria | 1 - 1 | |
| 16 | Pro Piacenza | - | |
| 17 | Prato | 2 - 2 | 1 - 4 |
| 18 | Gavorrano | ||
| 19 | Arezzo |
Liga pozíció
| Pro Piacenza | Piacenza | |
| Pozíció | 16 | 12 |
| Pontok | 12 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 14 |
| Pontok | 9 | 7 |
Liga forma
| Pro Piacenza | Piacenza | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 7 |
6
3 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 3 |
2
1 4 |
Liga gólok
| Pro Piacenza | Piacenza | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
20 |
21
20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
12 |
10
13 |
Teljes statisztika Serie C - A. csoport
| Mérkőzések (144) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 28% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (370) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 25% |
Pro Piacenza következő 6 mérkőzések
| 2017-12-10 | Arzachena | - | Pro Piacenza |
| 2017-12-17 | Pro Piacenza | - | Lucchese |
| 2017-12-23 | Giana Erminio | - | Pro Piacenza |
| 2017-12-30 | Pro Piacenza | - | Carrarese |
| 2018-01-21 | Alessandria | - | Pro Piacenza |
| 2018-01-28 | Pro Piacenza | - | Pistoiese |
Piacenza következő 6 mérkőzések
| 2017-12-11 | Piacenza | - | Siena |
| 2017-12-18 | Livorno | - | Piacenza |
| 2017-12-23 | Piacenza | - | Monza 1912 |
| 2017-12-30 | Cuneo | - | Piacenza |
| 2018-01-20 | Piacenza | - | Olbia |
| 2018-01-24 | Piacenza | - | Siena |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 3.20 | 2.50 |
| Valószínűség | 31% | 27% | 42% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
