Német kupa - Németország
vasárnap, 08.08.2021
14:30
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1, 0 - 2)
Győztes Wolfsburg
eredmény 0 - 2 hosszabbítás után
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Munster |
| Vendég: |
Wolfsburg |
| Távolság: |
221.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Preussenstadion
|
| Befogadóképesség: |
15 050 (3 000) |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 13.00 |
8.50 |
1.12 |
2 |
|
|
|
6.00 |
1.04 |
| 19% |
34% |
47% |
1.12 |
|
|
|
8% |
92% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.66 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
45% |
55% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Pr. Münster utolsó 12 mérkőzések
|
2020-07-04 |
Magdeburg
|
2 - 2 |
Pr. Münster
|
|
2020-07-01 |
Pr. Münster
|
0 - 3 |
Meppen
|
|
2020-06-27 |
Waldhof Mannheim
|
0 - 0 |
Pr. Münster
|
|
2020-06-24 |
Pr. Münster
|
2 - 1 |
Zwickau
|
|
2020-06-20 |
E. Braunschweig
|
1 - 0 |
Pr. Münster
|
|
2020-06-16 |
Chemnitz
|
1 - 0 |
Pr. Münster
|
|
2020-06-13 |
Pr. Münster
|
0 - 0 |
Ingolstadt
|
|
2020-06-10 |
Sonnenhof
|
0 - 0 |
Pr. Münster
|
|
2020-06-07 |
Pr. Münster
|
2 - 1 |
Unterhaching
|
|
2020-06-03 |
Bayern M. II
|
3 - 2 |
Pr. Münster
|
|
2020-05-31 |
Pr. Münster
|
4 - 2 |
Hallescher
|
|
2020-03-07 |
Viktoria Koln
|
2 - 1 |
Pr. Münster
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
7 |
7 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
58% |
58% |
25% |
Wolfsburg utolsó 12 mérkőzések
|
2021-07-31 |
Wolfsburg
|
1 - 2 |
Atletico Madrid
|
|
2021-07-24 |
Wolfsburg
|
1 - 2 |
Monaco
|
|
2021-07-17 |
Lyon
|
4 - 1 |
Wolfsburg
|
|
2021-07-14 |
Wolfsburg
|
0 - 1 |
Holstein Kiel
|
|
2021-07-10 |
Wolfsburg
|
0 - 3 |
Hansa Rostock
|
|
2021-07-06 |
Wolfsburg
|
2 - 1 |
Erzgebirge Aue
|
|
2021-05-22 |
Wolfsburg
|
2 - 3 |
Mainz
|
|
2021-05-16 |
RB Leipzig
|
2 - 2 |
Wolfsburg
|
|
2021-05-08 |
Wolfsburg
|
3 - 0 |
Union Berlin
|
|
2021-04-24 |
Wolfsburg
|
0 - 2 |
B. Dortmund
|
|
2021-04-21 |
Stuttgart
|
1 - 3 |
Wolfsburg
|
|
2021-04-17 |
Wolfsburg
|
2 - 3 |
Bayern München
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
11 |
10 |
5 |
| 25% |
8% |
67% |
|
92% |
83% |
42% |
Tabella 3. Liga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Viktoria Berlin |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Magdeburg |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 3 |
B. Dortmund II |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Munchen 1860 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 5 |
Hallescher |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 6 |
Osnabrück |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Verl |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Saarbrucken |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 9 |
Meppen |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 10 |
Wehen Wiesbaden |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 10 |
Freiburg II |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 12 |
Viktoria Koln |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 12 |
Zwickau |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Kaiserslautern |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 15 |
Waldhof Mannheim |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 16 |
E. Braunschweig |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
1 |
| 17 |
Havelse |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Würzburger |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 19 |
Duisburg |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 19 |
Turkgucu Munchen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Tabella 2. Bundesliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Karlsruher |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 2 |
Jahn Regensburg |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
6 |
| 3 |
Dynamo Dresden |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
4 |
| 4 |
Sankt Pauli |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
4 |
| 5 |
Hamburger |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 6 |
Werder Bremen |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 7 |
Heidenheim |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Düsseldorf |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 8 |
Hansa Rostock |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 8 |
Schalke 04 |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 11 |
Nürnberg |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 11 |
Paderborn |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 13 |
Erzgebirge Aue |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 14 |
Hannover |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 15 |
Ingolstadt |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
| 16 |
Darmstadt |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
| 16 |
Sandhausen |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
| 18 |
Holstein Kiel |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Pr. Münster következő 6 mérkőzések
|
2021-10-26 |
Pr. Münster
|
- |
Hertha Berlin
|
|
2022-06-28 |
B. Dortmund II
|
- |
Pr. Münster
|
|
2022-07-01 |
Duisburg
|
- |
Pr. Münster
|
|
2023-01-28 |
VfB Lubeck
|
- |
Pr. Münster
|
|
2023-07-11 |
Pr. Münster
|
- |
E. Braunschweig
|
|
2023-07-14 |
Pr. Münster
|
- |
Heracles
|
Wolfsburg következő 6 mérkőzések
|
2021-08-14 |
Wolfsburg
|
- |
Bochum
|
|
2021-08-21 |
Hertha Berlin
|
- |
Wolfsburg
|
|
2021-08-29 |
Wolfsburg
|
- |
RB Leipzig
|
|
2021-09-01 |
Wolfsburg
|
- |
Hannover
|
|
2021-09-11 |
Greuther Fürth
|
- |
Wolfsburg
|
|
2021-09-14 |
Lille
|
- |
Wolfsburg
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
13.00 |
8.50 |
1.12 |
| Valószínűség |
19% |
34% |
47% |
|
2 @ 1.12 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
6.00 |
1.04 |
| Valószínűség |
8% |
92% |
|
X2 @ 1.04 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.12 |
6.00 |
| Valószínűség |
|
83% |
17% |
|
Felett 1.5 @ 1.12 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.70 |
| Valószínűség |
|
65% |
35% |
|
Felett 2.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.10 |
1.66 |
| Valószínűség |
|
45% |
55% |
|
Alatt 3.5 @ 1.66 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.75 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2021-08-08 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!