3. Liga - Németország
szombat, 10.03.2018
13:00
13:00

Pr. Münster

Carl Zeiss Jena
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Munster |
| Vendég: | Jena |
| Távolság: | 297.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Preussenstadion |
| Befogadóképesség: | 15 050 (3 000) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 4.00 | 12 | 1.25 | 1.90 | |||
| 38% | 25% | 37% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 27% | 73% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-23 | Carl Zeiss Jena | 2 - 0 | Pr. Münster |
Pr. Münster utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Aalen | 0 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-03-03 | Pr. Münster | 1 - 1 | Paderborn |
| 2018-02-24 | Zwickau | 1 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-02-16 | Pr. Münster | 2 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-02-10 | Magdeburg | 3 - 1 | Pr. Münster |
| 2018-02-03 | Werder Bremen 2 | 2 - 4 | Pr. Münster |
| 2018-01-30 | Pr. Münster | 5 - 0 | RW Erfurt |
| 2018-01-26 | Pr. Münster | 1 - 0 | Würzburger |
| 2018-01-21 | Meppen | 2 - 0 | Pr. Münster |
| 2018-01-06 | Bayer 04 Lev. | 2 - 2 | Pr. Münster |
| 2017-12-09 | Pr. Münster | 1 - 4 | Sonnenhof |
| 2017-12-02 | SF Lotte | 0 - 0 | Pr. Münster |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 42% |
Carl Zeiss Jena utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | RW Erfurt |
| 2018-02-17 | Sonnenhof | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-02-10 | Carl Zeiss Jena | 2 - 2 | SF Lotte |
| 2018-02-03 | Chemnitz | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-01-28 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Hallescher |
| 2018-01-20 | Fortuna Köln | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-12-16 | Carl Zeiss Jena | 4 - 3 | Wehen Wiesbaden |
| 2017-12-09 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | Karlsruher |
| 2017-12-03 | Unterhaching | 3 - 2 | Carl Zeiss Jena |
| 2017-11-25 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | Osnabrück |
| 2017-11-18 | Carl Zeiss Jena | 2 - 1 | Werder Bremen 2 |
| 2017-11-04 | Aalen | 3 - 1 | Carl Zeiss Jena |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 50% | 33% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 27 | +29 | 54 |
| 2 | Magdeburg | 27 | +16 | 54 |
| 3 | Karlsruher | 28 | +12 | 51 |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 27 | +31 | 50 |
| 5 | Fortuna Köln | 28 | +16 | 50 |
| 6 | Hansa Rostock | 27 | +12 | 47 |
| 7 | Unterhaching | 28 | +2 | 43 |
| 8 | Aalen | 28 | +4 | 40 |
| 9 | Meppen | 26 | -1 | 37 |
| 10 | Würzburger | 27 | -3 | 37 |
| 11 | Zwickau | 27 | -7 | 34 |
| 12 | Osnabrück | 27 | -6 | 33 |
| 13 | Sonnenhof | 27 | -8 | 33 |
| 14 | Pr. Münster | 28 | -5 | 32 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 26 | -5 | 32 |
| 16 | Hallescher | 28 | -6 | 32 |
| 17 | SF Lotte | 28 | -11 | 30 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 28 | -22 | 19 |
| 19 | Chemnitz | 27 | -22 | 13 |
| 20 | RW Erfurt | 27 | -26 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pr. Münster | |
| Carl Zeiss Jena | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pr. Münster | Carl Zeiss Jena |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 1 - 1 | |
| 2 | Magdeburg | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Karlsruher | 1 - 1 | |
| 4 | Wehen Wiesbaden | 1 - 0 | |
| 5 | Fortuna Köln | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Hansa Rostock | 2 - 0 | |
| 7 | Unterhaching | 3 - 2 | |
| 8 | Aalen | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Meppen | 3 - 0 | |
| 10 | Würzburger | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Zwickau | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Osnabrück | 4 - 1 | |
| 13 | Sonnenhof | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 14 | Pr. Münster | - | |
| 15 | Carl Zeiss Jena | - | |
| 16 | Hallescher | 0 - 2 | |
| 17 | SF Lotte | 4 - 0 | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 0 - 1 | |
| 19 | Chemnitz | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | RW Erfurt | 5 - 0 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Pr. Münster | Carl Zeiss Jena | |
| Pozíció | 14 | 15 |
| Pontok | 32 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 19 |
| Pontok | 22 | 5 |
Liga forma
| Pr. Münster | Carl Zeiss Jena | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
8 12 |
8
8 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 4 |
1
2 9 |
Liga gólok
| Pr. Münster | Carl Zeiss Jena | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
37 |
28
33 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
13 |
8
20 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (273) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (716) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 29% |
Pr. Münster következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Osnabrück | - | Pr. Münster |
| 2018-03-24 | Pr. Münster | - | Unterhaching |
| 2018-03-31 | Karlsruher | - | Pr. Münster |
| 2018-04-07 | Pr. Münster | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-04-14 | Fortuna Köln | - | Pr. Münster |
| 2018-04-22 | Pr. Münster | - | Hallescher |
Carl Zeiss Jena következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Carl Zeiss Jena | - | Magdeburg |
| 2018-03-24 | Hansa Rostock | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-27 | Carl Zeiss Jena | - | Würzburger |
| 2018-03-31 | Carl Zeiss Jena | - | Zwickau |
| 2018-04-04 | Meppen | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-04-07 | Paderborn | - | Carl Zeiss Jena |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.50 | 4.00 |
| Valószínűség | 38% | 25% | 37% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 50% | 50% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
