Championship - Anglia
szombat, 17.02.2018
15:00
15:00

Preston

Wolverhampton
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Preston |
| Vendég: | Wolverhampton |
| Távolság: | 137.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Deepdale |
| Befogadóképesség: | 24 500 |
| Méretek: | 100 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.89 | 3.29 | 2.14 | 2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 30% | 30% | 40% | 2.14 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-21 | Wolverhampton | 3 - 2 | Preston |
| 2017-05-07 | Wolverhampton | 1 - 0 | Preston |
| 2016-11-19 | Preston | 0 - 0 | Wolverhampton |
| 2016-02-13 | Wolverhampton | 1 - 2 | Preston |
| 2015-09-26 | Preston | 1 - 1 | Wolverhampton |
| 2014-01-11 | Wolverhampton | 2 - 0 | Preston |
| 2013-08-03 | Preston | 0 - 0 | Wolverhampton |
| 2009-01-10 | Wolverhampton | 1 - 3 | Preston |
| 2008-09-20 | Preston | 1 - 3 | Wolverhampton |
| 2008-03-11 | Preston | 2 - 1 | Wolverhampton |
| 2007-12-01 | Wolverhampton | 1 - 0 | Preston |
| 2007-02-10 | Preston | 0 - 1 | Wolverhampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Preston utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Brentford | 1 - 1 | Preston |
| 2018-02-03 | Preston | 2 - 1 | Hull City |
| 2018-01-30 | Nottingham | 0 - 3 | Preston |
| 2018-01-27 | Sheffield Utd | 1 - 0 | Preston |
| 2018-01-20 | Preston | 1 - 1 | Birmingham |
| 2018-01-13 | Millwall | 1 - 1 | Preston |
| 2018-01-06 | Wycombe | 1 - 5 | Preston |
| 2018-01-01 | Preston | 2 - 3 | Middlesbrough |
| 2017-12-29 | Cardiff | 0 - 1 | Preston |
| 2017-12-26 | Barnsley | 0 - 0 | Preston |
| 2017-12-23 | Preston | 1 - 1 | Nottingham |
| 2017-12-16 | Preston | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 33% | 17% |
Wolverhampton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-10 | Wolverhampton | 2 - 1 | QPR |
| 2018-02-03 | Wolverhampton | 3 - 0 | Sheffield Utd |
| 2018-01-27 | Ipswich | 0 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-01-20 | Wolverhampton | 0 - 2 | Nottingham |
| 2018-01-17 | Swansea | 2 - 1 | Wolverhampton |
| 2018-01-13 | Barnsley | 0 - 0 | Wolverhampton |
| 2018-01-06 | Wolverhampton | 0 - 0 | Swansea |
| 2018-01-02 | Wolverhampton | 3 - 0 | Brentford |
| 2017-12-30 | Bristol City | 1 - 2 | Wolverhampton |
| 2017-12-26 | Millwall | 2 - 2 | Wolverhampton |
| 2017-12-23 | Wolverhampton | 1 - 0 | Ipswich |
| 2017-12-15 | Sheffield Wed | 0 - 1 | Wolverhampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 6 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 50% | 8% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 31 | +33 | 71 |
| 2 | Aston Villa | 31 | +21 | 59 |
| 3 | Derby County | 32 | +22 | 58 |
| 4 | Cardiff | 31 | +20 | 58 |
| 5 | Fulham | 31 | +16 | 52 |
| 6 | Bristol City | 31 | +9 | 52 |
| 7 | Preston | 31 | +8 | 49 |
| 8 | Sheffield Utd | 31 | +7 | 49 |
| 9 | Middlesbrough | 31 | +11 | 48 |
| 10 | Brentford | 31 | +3 | 44 |
| 11 | Leeds | 31 | +3 | 44 |
| 12 | Ipswich | 31 | +2 | 44 |
| 13 | Norwich | 31 | -3 | 44 |
| 14 | Millwall | 31 | +2 | 39 |
| 15 | Sheffield Wed | 32 | -4 | 37 |
| 16 | QPR | 31 | -11 | 36 |
| 17 | Nottingham | 31 | -15 | 35 |
| 18 | Reading | 31 | -7 | 32 |
| 19 | Bolton | 31 | -21 | 30 |
| 20 | Birmingham | 31 | -21 | 30 |
| 21 | Hull City | 31 | -5 | 29 |
| 22 | Barnsley | 31 | -15 | 28 |
| 23 | Sunderland | 31 | -21 | 26 |
| 24 | Burton Albion | 31 | -34 | 25 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Preston | |
| Wolverhampton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Preston | Wolverhampton |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | - | |
| 2 | Aston Villa | 0 - 2 | |
| 3 | Derby County | 0 - 2 | |
| 4 | Cardiff | 3 - 0 | |
| 5 | Fulham | ||
| 6 | Bristol City | 1 - 2 | |
| 7 | Preston | - | |
| 8 | Sheffield Utd | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Middlesbrough | 2 - 3 | |
| 10 | Brentford | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 11 | Leeds | ||
| 12 | Ipswich | 0 - 1 | |
| 13 | Norwich | 0 - 2 | |
| 14 | Millwall | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Sheffield Wed | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | QPR | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Nottingham | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Reading | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Bolton | 0 - 0 | |
| 20 | Birmingham | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Hull City | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 22 | Barnsley | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 23 | Sunderland | 2 - 2 | |
| 24 | Burton Albion | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Preston | Wolverhampton | |
| Pozíció | 7 | 1 |
| Pontok | 49 | 71 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 1 |
| Pontok | 24 | 33 |
Liga forma
| Preston | Wolverhampton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
13 6 |
22
5 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 3 |
10
3 2 |
Liga gólok
| Preston | Wolverhampton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
30 |
56
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
18
14 |
23
10 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (373) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (929) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.49 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.37 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 24% |
Preston következő 6 mérkőzések
| 2018-02-20 | Aston Villa | - | Preston |
| 2018-02-24 | Preston | - | Ipswich |
| 2018-03-03 | Bolton | - | Preston |
| 2018-03-06 | Preston | - | Bristol City |
| 2018-03-10 | Preston | - | Fulham |
| 2018-03-17 | Sunderland | - | Preston |
Wolverhampton következő 6 mérkőzések
| 2018-02-21 | Wolverhampton | - | Norwich |
| 2018-02-24 | Fulham | - | Wolverhampton |
| 2018-03-03 | Wolverhampton | - | Reading |
| 2018-03-07 | Leeds | - | Wolverhampton |
| 2018-03-10 | Aston Villa | - | Wolverhampton |
| 2018-03-13 | Wolverhampton | - | Reading |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.89 | 3.29 | 2.14 |
| Valószínűség | 30% | 30% | 40% |
| 2 @ 2.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 1.28 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-17 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
