Liga de Expansion MX - Mexikó
szombat, 03.03.2018
01:00
01:00

Potros UAEM

Celaya
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Toluca |
| Vendég: | Celaya |
| Távolság: | 182.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.20 | 2.39 | X2 | 1.53 | 1.50 | |||
| 24% | 38% | 38% | 1.50 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.08 | 2.04 | 1.75 | 3.53 | 1.25 | ||||||
| 55% | 45% | 41% | 59% | 20% | 80% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Celaya | 0 - 0 | Potros UAEM |
| 2017-04-01 | Potros UAEM | 2 - 0 | Celaya |
| 2016-10-30 | Celaya | 2 - 1 | Potros UAEM |
Potros UAEM utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Zacatepec | 3 - 2 | Potros UAEM |
| 2018-02-17 | Potros UAEM | 2 - 1 | Cancun |
| 2018-02-14 | Murcielagos | 2 - 1 | Potros UAEM |
| 2018-02-10 | Potros UAEM | 1 - 0 | Cimarrones |
| 2018-02-03 | Atlante | 1 - 0 | Potros UAEM |
| 2018-01-31 | Potros UAEM | 0 - 0 | Jaiba Brava |
| 2018-01-28 | Juarez | 0 - 0 | Potros UAEM |
| 2018-01-20 | Potros UAEM | 3 - 3 | Alebrijes Oaxaca |
| 2018-01-14 | Leones Negros | 0 - 0 | Potros UAEM |
| 2018-01-06 | Potros UAEM | 0 - 1 | Dorados Sinaloa |
| 2017-11-12 | Potros UAEM | 2 - 1 | Zacatecas |
| 2017-11-04 | Venados | 2 - 1 | Potros UAEM |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 50% | 17% |
Celaya utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Celaya | 3 - 1 | Correcaminos |
| 2018-02-22 | Pachuca | 1 - 0 | Celaya |
| 2018-02-17 | Atl. San Luis | 0 - 1 | Celaya |
| 2018-02-14 | Venados | 0 - 0 | Celaya |
| 2018-02-11 | Celaya | 0 - 1 | Zacatepec |
| 2018-02-07 | Celaya | 1 - 0 | Atl. San Luis |
| 2018-02-04 | Cancun | 3 - 2 | Celaya |
| 2018-01-31 | Celaya | 2 - 1 | Murcielagos |
| 2018-01-27 | Cimarrones | 1 - 0 | Celaya |
| 2018-01-24 | Celaya | 0 - 1 | Pachuca |
| 2018-01-21 | Celaya | 2 - 1 | Atlante |
| 2018-01-14 | Jaiba Brava | 1 - 1 | Celaya |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 33% | 17% |
Tabella Liga de Expansion MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | 10 | +6 | 21 |
| 2 | Dorados Sinaloa | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Alebrijes Oaxaca | 10 | +7 | 18 |
| 4 | Leones Negros | 10 | +1 | 15 |
| 5 | Zacatepec | 10 | -1 | 15 |
| 6 | Juarez | 10 | +2 | 14 |
| 7 | Celaya | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Cancun | 10 | +1 | 13 |
| 9 | Jaiba Brava | 10 | 0 | 13 |
| 10 | Atlante | 10 | -2 | 13 |
| 11 | Venados | 10 | 0 | 12 |
| 12 | Cimarrones | 10 | -1 | 10 |
| 13 | Potros UAEM | 10 | -2 | 10 |
| 14 | Correcaminos | 10 | -5 | 10 |
| 15 | Atl. San Luis | 10 | -6 | 10 |
| 16 | Murcielagos | 10 | -7 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Potros UAEM | |
| Celaya | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Potros UAEM | Celaya |
|---|---|---|---|
| 1 | Zacatecas | ||
| 2 | Dorados Sinaloa | 0 - 1 | |
| 3 | Alebrijes Oaxaca | 3 - 3 | |
| 4 | Leones Negros | ||
| 5 | Zacatepec | ||
| 6 | Juarez | ||
| 7 | Celaya | - | |
| 8 | Cancun | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 9 | Jaiba Brava | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Atlante | ||
| 11 | Venados | 0 - 0 | |
| 12 | Cimarrones | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Potros UAEM | - | |
| 14 | Correcaminos | ||
| 15 | Atl. San Luis | 0 - 1 | |
| 16 | Murcielagos |
Liga pozíció
| Potros UAEM | Celaya | |
| Pozíció | 13 | 7 |
| Pontok | 10 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 8 | 5 |
Liga forma
| Potros UAEM | Celaya | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 4 |
4
2 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 1 |
1
2 2 |
Liga gólok
| Potros UAEM | Celaya | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
11 |
11
11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
5 |
4
5 |
Teljes statisztika Liga de Expansion MX
| Mérkőzések (80) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (183) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.29 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 65% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 21% |
Potros UAEM következő 6 mérkőzések
| 2018-03-10 | Atl. San Luis | - | Potros UAEM |
| 2018-03-17 | Potros UAEM | - | Correcaminos |
| 2018-03-24 | Potros UAEM | - | Venados |
| 2018-03-30 | Zacatecas | - | Potros UAEM |
| 2018-07-21 | Potros UAEM | - | Cancun |
| 2018-07-29 | Alebrijes Oaxaca | - | Potros UAEM |
Celaya következő 6 mérkőzések
| 2018-03-08 | Leon | - | Celaya |
| 2018-03-11 | Celaya | - | Zacatecas |
| 2018-03-18 | Dorados Sinaloa | - | Celaya |
| 2018-03-25 | Celaya | - | Leones Negros |
| 2018-04-01 | Alebrijes Oaxaca | - | Celaya |
| 2018-04-08 | Celaya | - | Dorados Sinaloa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.20 | 2.39 |
| Valószínűség | 24% | 38% | 38% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 1.50 |
| Valószínűség | 39% | 61% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.32 | 3.08 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 1.5 @ 1.32 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.53 | 1.25 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.81 | 1.89 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.89 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 00:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
