League One - Anglia
vasárnap, 25.03.2018
16:00
16:00

Portsmouth

Oxford Utd
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Portsmouth |
| Vendég: | Oxford |
| Távolság: | 106.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fratton Park |
| Befogadóképesség: | 21 100 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 4.50 | 1X | 1.19 | 1.90 | |||
| 42% | 22% | 36% | 1.19 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 52% | 48% | 24% | 76% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-12 | Oxford Utd | 3 - 0 | Portsmouth |
| 2016-01-23 | Portsmouth | 0 - 1 | Oxford Utd |
| 2015-09-19 | Oxford Utd | 1 - 1 | Portsmouth |
| 2015-02-28 | Portsmouth | 0 - 0 | Oxford Utd |
| 2014-08-23 | Oxford Utd | 0 - 1 | Portsmouth |
| 2014-01-11 | Oxford Utd | 0 - 0 | Portsmouth |
| 2013-10-08 | Oxford Utd | 1 - 2 | Portsmouth |
| 2013-08-03 | Portsmouth | 1 - 4 | Oxford Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 1 | |
| 25% | 38% | 38% | 50% | 38% | 12% |
Portsmouth utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Oldham | 0 - 2 | Portsmouth |
| 2018-03-10 | Portsmouth | 1 - 3 | Gillingham |
| 2018-02-24 | Portsmouth | 0 - 2 | Blackpool |
| 2018-02-20 | Fleetwood | 1 - 2 | Portsmouth |
| 2018-02-17 | Southend | 3 - 1 | Portsmouth |
| 2018-02-13 | Portsmouth | 1 - 2 | Blackburn |
| 2018-02-10 | MK Dons | 1 - 2 | Portsmouth |
| 2018-02-03 | Portsmouth | 2 - 2 | Doncaster |
| 2018-01-27 | Portsmouth | 0 - 1 | Shrewsbury |
| 2018-01-20 | Rotherham | 1 - 0 | Portsmouth |
| 2018-01-13 | Portsmouth | 1 - 1 | Scunthorpe |
| 2018-01-01 | Bristol Rovers | 2 - 1 | Portsmouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 25% |
Oxford Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Oxford Utd | 2 - 1 | Peterborough |
| 2018-03-10 | Wimbledon | 2 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-02-24 | Northampton | 0 - 0 | Oxford Utd |
| 2018-02-17 | Oxford Utd | 0 - 1 | Plymouth |
| 2018-02-13 | Rotherham | 3 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-02-10 | Oxford Utd | 1 - 2 | Bristol Rovers |
| 2018-02-03 | Charlton | 2 - 3 | Oxford Utd |
| 2018-01-20 | Oxford Utd | 1 - 2 | Bury |
| 2018-01-13 | Walsall | 2 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-01-09 | Charlton | 1 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-01-06 | Oxford Utd | 1 - 0 | Blackpool |
| 2018-01-01 | Oxford Utd | 3 - 1 | MK Dons |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shrewsbury | 38 | +23 | 78 |
| 2 | Wigan | 36 | +45 | 77 |
| 3 | Blackburn | 37 | +35 | 76 |
| 4 | Rotherham | 38 | +18 | 65 |
| 5 | Scunthorpe | 39 | +9 | 59 |
| 6 | Peterborough | 38 | +12 | 57 |
| 7 | Plymouth | 38 | 0 | 57 |
| 8 | Charlton | 37 | 0 | 55 |
| 9 | Bradford | 37 | -5 | 53 |
| 10 | Portsmouth | 37 | -2 | 52 |
| 11 | Bristol Rovers | 38 | -3 | 51 |
| 12 | Southend | 38 | -10 | 50 |
| 13 | Gillingham | 37 | +1 | 49 |
| 14 | Blackpool | 38 | -4 | 47 |
| 15 | Doncaster | 37 | +1 | 46 |
| 16 | Oxford Utd | 36 | -2 | 45 |
| 17 | Fleetwood | 38 | -7 | 45 |
| 18 | Walsall | 38 | -10 | 44 |
| 19 | Wimbledon | 38 | -12 | 42 |
| 20 | Oldham | 36 | -12 | 40 |
| 21 | Northampton | 39 | -27 | 40 |
| 22 | MK Dons | 38 | -14 | 39 |
| 23 | Rochdale | 36 | -10 | 35 |
| 24 | Bury | 38 | -26 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Portsmouth | |
| Oxford Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Portsmouth | Oxford Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Shrewsbury | 0 - 1 | |
| 2 | Wigan | ||
| 3 | Blackburn | 1 - 2 | |
| 4 | Rotherham | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Scunthorpe | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Peterborough | 1 - 4 | |
| 7 | Plymouth | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 8 | Charlton | 2 - 3 | |
| 9 | Bradford | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 10 | Portsmouth | - | |
| 11 | Bristol Rovers | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Southend | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Gillingham | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 14 | Blackpool | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 15 | Doncaster | 2 - 2 | |
| 16 | Oxford Utd | - | |
| 17 | Fleetwood | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Walsall | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 19 | Wimbledon | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Oldham | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 21 | Northampton | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | MK Dons | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Rochdale | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 24 | Bury | 1 - 0 | 3 - 0 |
Liga pozíció
| Portsmouth | Oxford Utd | |
| Pozíció | 10 | 16 |
| Pontok | 52 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 14 |
| Pontok | 30 | 20 |
Liga forma
| Portsmouth | Oxford Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
4 17 |
12
9 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
3 7 |
5
5 8 |
Liga gólok
| Portsmouth | Oxford Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
45
47 |
52
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
19 |
23
25 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (450) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1160) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 25% |
Portsmouth következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Walsall | - | Portsmouth |
| 2018-04-02 | Portsmouth | - | Wigan |
| 2018-04-07 | Rochdale | - | Portsmouth |
| 2018-04-14 | Plymouth | - | Portsmouth |
| 2018-04-17 | Bradford | - | Portsmouth |
| 2018-04-21 | Portsmouth | - | Charlton |
Oxford Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-03-30 | Oxford Utd | - | Scunthorpe |
| 2018-04-02 | Shrewsbury | - | Oxford Utd |
| 2018-04-07 | Oxford Utd | - | Oldham |
| 2018-04-10 | Oxford Utd | - | Fleetwood |
| 2018-04-14 | Oxford Utd | - | Southend |
| 2018-04-17 | Wigan | - | Oxford Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.60 | 4.50 |
| Valószínűség | 42% | 22% | 36% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 1.90 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-25 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
