Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 04.03.2018
16:00
16:00

Pontevedra

Majadahonda
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pontevedra |
| Vendég: | Majadahonda |
| Távolság: | 453.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.00 | 2.14 | X2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 24% | 33% | 43% | 1.30 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 16% | 84% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Majadahonda | 2 - 0 | Pontevedra |
Pontevedra utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Real Madrid B | 3 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-18 | Pontevedra | 3 - 0 | Racing Ferrol |
| 2018-02-11 | SS Reyes | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-02-04 | Pontevedra | 3 - 1 | Fuenlabrada |
| 2018-01-28 | Toledo | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-24 | Pontevedra | 2 - 0 | Burgos |
| 2018-01-21 | Pontevedra | 2 - 0 | Cerceda |
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | 2 - 0 | Pontevedra |
| 2018-01-10 | Burgos | 3 - 1 | Pontevedra |
| 2018-01-07 | Pontevedra | 1 - 1 | Celta Vigo B |
| 2017-12-17 | Pontevedra | 0 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2017-12-13 | Pontevedra | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Majadahonda utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-25 | Majadahonda | 1 - 1 | Guijuelo |
| 2018-02-18 | Navalcarnero | 0 - 2 | Majadahonda |
| 2018-02-11 | Majadahonda | 0 - 0 | Talavera |
| 2018-02-04 | Dep. Fabril | 1 - 0 | Majadahonda |
| 2018-01-28 | Majadahonda | 1 - 1 | Ponferradina |
| 2018-01-21 | Coruxo | 1 - 2 | Majadahonda |
| 2018-01-14 | Valladolid B | 2 - 1 | Majadahonda |
| 2018-01-07 | Majadahonda | 3 - 1 | Real Madrid B |
| 2017-12-17 | Majadahonda | 2 - 1 | Racing Ferrol |
| 2017-12-13 | Majadahonda | 0 - 1 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | SS Reyes | 1 - 3 | Majadahonda |
| 2017-12-03 | Majadahonda | 0 - 0 | Fuenlabrada |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 28 | +24 | 53 |
| 2 | Majadahonda | 27 | +16 | 49 |
| 3 | Dep. Fabril | 27 | +13 | 47 |
| 4 | Rapido Bouzas | 27 | +10 | 47 |
| 5 | Navalcarnero | 27 | +3 | 47 |
| 6 | Atl. Madrid B | 27 | +6 | 42 |
| 7 | Celta Vigo B | 28 | +3 | 41 |
| 8 | Talavera | 27 | -2 | 40 |
| 9 | Real Madrid B | 27 | +12 | 38 |
| 10 | SS Reyes | 27 | +2 | 38 |
| 11 | Guijuelo | 27 | +6 | 36 |
| 12 | Union Adarve | 27 | -3 | 36 |
| 13 | Ponferradina | 27 | -4 | 31 |
| 14 | Toledo | 27 | -3 | 30 |
| 15 | Coruxo | 27 | -15 | 30 |
| 16 | Pontevedra | 27 | -3 | 29 |
| 17 | Valladolid B | 28 | -12 | 28 |
| 18 | G. Segoviana | 27 | -10 | 26 |
| 19 | Racing Ferrol | 27 | -15 | 24 |
| 20 | Cerceda | 28 | -28 | 18 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pontevedra | |
| Majadahonda | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pontevedra | Majadahonda |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 3 - 1 | |
| 2 | Majadahonda | - | |
| 3 | Dep. Fabril | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Rapido Bouzas | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Navalcarnero | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 6 | Atl. Madrid B | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Celta Vigo B | 1 - 1 | |
| 8 | Talavera | 0 - 3 | |
| 9 | Real Madrid B | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | SS Reyes | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Guijuelo | 0 - 0 | |
| 12 | Union Adarve | ||
| 13 | Ponferradina | 4 - 0 | |
| 14 | Toledo | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 15 | Coruxo | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Pontevedra | - | |
| 17 | Valladolid B | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | G. Segoviana | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Racing Ferrol | 3 - 0 | |
| 20 | Cerceda | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Pontevedra | Majadahonda | |
| Pozíció | 16 | 2 |
| Pontok | 29 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 2 |
| Pontok | 24 | 21 |
Liga forma
| Pontevedra | Majadahonda | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
8 12 |
14
7 6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
6
3 4 |
Liga gólok
| Pontevedra | Majadahonda | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
34 |
40
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
13 |
15
12 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (272) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (629) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.31 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.32 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.99 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 17% |
Pontevedra következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Pontevedra | - | Atl. Saguntino |
| 2018-03-10 | Coruxo | - | Pontevedra |
| 2018-03-14 | Atl. Saguntino | - | Pontevedra |
| 2018-03-18 | Pontevedra | - | Ponferradina |
| 2018-03-24 | Dep. Fabril | - | Pontevedra |
| 2018-03-29 | Pontevedra | - | Talavera |
Majadahonda következő 6 mérkőzések
| 2018-03-11 | Majadahonda | - | G. Segoviana |
| 2018-03-18 | Union Adarve | - | Majadahonda |
| 2018-03-25 | Majadahonda | - | Atl. Madrid B |
| 2018-04-01 | Celta Vigo B | - | Majadahonda |
| 2018-04-08 | Majadahonda | - | Rapido Bouzas |
| 2018-04-14 | Cerceda | - | Majadahonda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 3.00 | 2.14 |
| Valószínűség | 24% | 33% | 43% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.30 |
| Valószínűség | 35% | 65% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-04 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
