Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 07.01.2018
16:00
16:00

Pontevedra

Celta Vigo B
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pontevedra |
| Vendég: | Vigo |
| Távolság: | 23.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 2.79 | 2.25 | X2 | 1.57 | 1.30 | |||
| 19% | 38% | 43% | 1.30 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 44% | 56% | 14% | 86% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | Celta Vigo B | 2 - 1 | Pontevedra |
| 2017-02-05 | Pontevedra | 0 - 4 | Celta Vigo B |
| 2016-09-17 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2016-04-17 | Pontevedra | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2015-11-28 | Celta Vigo B | 1 - 1 | Pontevedra |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 4 | 4 | 3 | 1 | |
| 0% | 20% | 80% | 80% | 60% | 20% |
Pontevedra utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Pontevedra | 0 - 1 | Atl. Madrid B |
| 2017-12-13 | Pontevedra | 3 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-12-10 | Union Adarve | 0 - 0 | Pontevedra |
| 2017-12-03 | Pontevedra | 0 - 0 | G. Segoviana |
| 2017-11-29 | Rapido Bouzas | 0 - 1 | Pontevedra |
| 2017-11-26 | Pontevedra | 1 - 1 | Valladolid B |
| 2017-11-19 | Guijuelo | 3 - 3 | Pontevedra |
| 2017-11-12 | Pontevedra | 1 - 1 | Navalcarnero |
| 2017-11-05 | Talavera | 2 - 1 | Pontevedra |
| 2017-11-01 | Pontevedra | 2 - 2 | Dep. Fabril |
| 2017-10-29 | Ponferradina | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2017-10-22 | Pontevedra | 2 - 1 | Coruxo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Celta Vigo B utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Guijuelo | 1 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-12-10 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Navalcarnero |
| 2017-12-03 | Talavera | 3 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-11-25 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Dep. Fabril |
| 2017-11-19 | Ponferradina | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-11-12 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Coruxo |
| 2017-11-05 | Majadahonda | 2 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-11-01 | Celta Vigo B | 1 - 4 | Real Madrid B |
| 2017-10-28 | Racing Ferrol | 0 - 3 | Celta Vigo B |
| 2017-10-22 | Celta Vigo B | 1 - 0 | SS Reyes |
| 2017-10-15 | Fuenlabrada | 2 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-10-08 | Celta Vigo B | 1 - 0 | Toledo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 33% | 8% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 19 | +20 | 41 |
| 2 | Dep. Fabril | 19 | +15 | 39 |
| 3 | Majadahonda | 19 | +13 | 37 |
| 4 | Celta Vigo B | 19 | +3 | 32 |
| 5 | Rapido Bouzas | 19 | +5 | 31 |
| 6 | Navalcarnero | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Real Madrid B | 19 | +10 | 28 |
| 8 | Atl. Madrid B | 19 | +2 | 27 |
| 9 | Talavera | 19 | -1 | 27 |
| 10 | SS Reyes | 19 | -1 | 26 |
| 11 | Union Adarve | 19 | -6 | 24 |
| 12 | Guijuelo | 19 | 0 | 23 |
| 13 | Coruxo | 20 | -12 | 23 |
| 14 | Ponferradina | 19 | -1 | 22 |
| 15 | Toledo | 19 | -2 | 19 |
| 16 | Pontevedra | 19 | -3 | 19 |
| 17 | G. Segoviana | 19 | -8 | 17 |
| 18 | Racing Ferrol | 20 | -9 | 17 |
| 19 | Cerceda | 19 | -12 | 16 |
| 20 | Valladolid B | 19 | -14 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pontevedra | |
| Celta Vigo B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pontevedra | Celta Vigo B |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 0 | |
| 2 | Dep. Fabril | 2 - 2 | |
| 3 | Majadahonda | 2 - 0 | |
| 4 | Celta Vigo B | - | |
| 5 | Rapido Bouzas | 1 - 2 | |
| 6 | Navalcarnero | 1 - 1 | |
| 7 | Real Madrid B | 2 - 0 | |
| 8 | Atl. Madrid B | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Talavera | 3 - 0 | |
| 10 | SS Reyes | 3 - 0 | |
| 11 | Union Adarve | ||
| 12 | Guijuelo | 1 - 0 | |
| 13 | Coruxo | 2 - 1 | |
| 14 | Ponferradina | 1 - 2 | |
| 15 | Toledo | 3 - 3 | |
| 16 | Pontevedra | - | |
| 17 | G. Segoviana | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | Racing Ferrol | 0 - 3 | |
| 19 | Cerceda | 0 - 0 | |
| 20 | Valladolid B | 1 - 1 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Pontevedra | Celta Vigo B | |
| Pozíció | 16 | 4 |
| Pontok | 19 | 32 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 10 |
| Pontok | 14 | 12 |
Liga forma
| Pontevedra | Celta Vigo B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
7 8 |
9
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
5 2 |
3
3 4 |
Liga gólok
| Pontevedra | Celta Vigo B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
25 |
20
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
11 |
9
10 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (191) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (434) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 17% |
Pontevedra következő 6 mérkőzések
| 2018-01-10 | Burgos | - | Pontevedra |
| 2018-01-14 | Rapido Bouzas | - | Pontevedra |
| 2018-01-21 | Pontevedra | - | Cerceda |
| 2018-01-24 | Pontevedra | - | Burgos |
| 2018-01-28 | Toledo | - | Pontevedra |
| 2018-02-04 | Pontevedra | - | Fuenlabrada |
Celta Vigo B következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Celta Vigo B | - | G. Segoviana |
| 2018-01-21 | Union Adarve | - | Celta Vigo B |
| 2018-01-28 | Celta Vigo B | - | Atl. Madrid B |
| 2018-02-04 | Celta Vigo B | - | Valladolid B |
| 2018-02-11 | Rapido Bouzas | - | Celta Vigo B |
| 2018-02-18 | Celta Vigo B | - | Cerceda |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 2.79 | 2.25 |
| Valószínűség | 19% | 38% | 43% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 1.30 |
| Valószínűség | 30% | 70% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 14% | 86% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
