Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 07.01.2018
16:00
16:00

Ponferradina

SS Reyes
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ponferradában |
| Vendég: | San Sebastian de los Reyes |
| Távolság: | 333.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio El Toralin |
| Befogadóképesség: | 8 800 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.39 | 4.00 | X2 | 1.22 | 1.83 | |||
| 35% | 24% | 41% | 1.83 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 44% | 56% | 19% | 81% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-20 | SS Reyes | 2 - 0 | Ponferradina |
Ponferradina utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-17 | Ponferradina | 2 - 1 | Fuenlabrada |
| 2017-12-10 | Toledo | 1 - 2 | Ponferradina |
| 2017-12-03 | Ponferradina | 2 - 1 | Cerceda |
| 2017-11-30 | Villarreal | 3 - 0 | Ponferradina |
| 2017-11-25 | Rapido Bouzas | 4 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-19 | Ponferradina | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-11-12 | Atl. Madrid B | 2 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-05 | Ponferradina | 4 - 0 | Union Adarve |
| 2017-11-01 | G. Segoviana | 0 - 0 | Ponferradina |
| 2017-10-29 | Ponferradina | 1 - 0 | Pontevedra |
| 2017-10-25 | Ponferradina | 1 - 0 | Villarreal |
| 2017-10-21 | Guijuelo | 1 - 0 | Ponferradina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 8 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 67% | 17% |
SS Reyes utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-16 | Coruxo | 2 - 2 | SS Reyes |
| 2017-12-13 | Majadahonda | 0 - 1 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | SS Reyes | 1 - 3 | Majadahonda |
| 2017-12-02 | Real Madrid B | 0 - 0 | SS Reyes |
| 2017-11-29 | SS Reyes | 1 - 1 | Majadahonda |
| 2017-11-26 | SS Reyes | 0 - 0 | Racing Ferrol |
| 2017-11-19 | Valladolid B | 1 - 2 | SS Reyes |
| 2017-11-12 | Fuenlabrada | 2 - 1 | SS Reyes |
| 2017-11-05 | SS Reyes | 1 - 1 | Toledo |
| 2017-11-01 | Cerceda | 0 - 3 | SS Reyes |
| 2017-10-29 | SS Reyes | 0 - 1 | Rapido Bouzas |
| 2017-10-22 | Celta Vigo B | 1 - 0 | SS Reyes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 19 | +20 | 41 |
| 2 | Dep. Fabril | 19 | +15 | 39 |
| 3 | Majadahonda | 19 | +13 | 37 |
| 4 | Celta Vigo B | 19 | +3 | 32 |
| 5 | Rapido Bouzas | 19 | +5 | 31 |
| 6 | Navalcarnero | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Real Madrid B | 19 | +10 | 28 |
| 8 | Atl. Madrid B | 19 | +2 | 27 |
| 9 | Talavera | 19 | -1 | 27 |
| 10 | SS Reyes | 19 | -1 | 26 |
| 11 | Union Adarve | 19 | -6 | 24 |
| 12 | Guijuelo | 19 | 0 | 23 |
| 13 | Coruxo | 20 | -12 | 23 |
| 14 | Ponferradina | 19 | -1 | 22 |
| 15 | Toledo | 19 | -2 | 19 |
| 16 | Pontevedra | 19 | -3 | 19 |
| 17 | G. Segoviana | 19 | -8 | 17 |
| 18 | Racing Ferrol | 20 | -9 | 17 |
| 19 | Cerceda | 19 | -12 | 16 |
| 20 | Valladolid B | 19 | -14 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ponferradina | |
| SS Reyes | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ponferradina | SS Reyes |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Dep. Fabril | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Majadahonda | 4 - 0 | |
| 4 | Celta Vigo B | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Rapido Bouzas | ||
| 6 | Navalcarnero | 2 - 3 | 2 - 4 |
| 7 | Real Madrid B | 0 - 0 | |
| 8 | Atl. Madrid B | ||
| 9 | Talavera | ||
| 10 | SS Reyes | - | |
| 11 | Union Adarve | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Guijuelo | ||
| 13 | Coruxo | 2 - 2 | |
| 14 | Ponferradina | - | |
| 15 | Toledo | ||
| 16 | Pontevedra | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 17 | G. Segoviana | ||
| 18 | Racing Ferrol | 0 - 0 | |
| 19 | Cerceda | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 20 | Valladolid B | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Ponferradina | SS Reyes | |
| Pozíció | 14 | 10 |
| Pontok | 22 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 3 |
| Pontok | 17 | 17 |
Liga forma
| Ponferradina | SS Reyes | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 9 |
7
5 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
2 3 |
5
2 3 |
Liga gólok
| Ponferradina | SS Reyes | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
23 |
21
22 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
9 |
14
11 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (191) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (434) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 17% |
Ponferradina következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | Racing Ferrol | - | Ponferradina |
| 2018-01-21 | Ponferradina | - | Real Madrid B |
| 2018-01-28 | Majadahonda | - | Ponferradina |
| 2018-02-04 | Ponferradina | - | Coruxo |
| 2018-02-10 | Valladolid B | - | Ponferradina |
| 2018-02-18 | Dep. Fabril | - | Ponferradina |
SS Reyes következő 6 mérkőzések
| 2018-01-14 | SS Reyes | - | Dep. Fabril |
| 2018-01-21 | Talavera | - | SS Reyes |
| 2018-01-28 | SS Reyes | - | Navalcarnero |
| 2018-02-03 | Guijuelo | - | SS Reyes |
| 2018-02-11 | SS Reyes | - | Pontevedra |
| 2018-02-18 | G. Segoviana | - | SS Reyes |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 35% | 24% | 41% |
| X2 @ 1.83 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.83 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
