Primera RFEF - 1. csoport - Spanyolország
vasárnap, 04.02.2018
16:00
16:00

Ponferradina

Coruxo
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Ponferradában |
| Vendég: | Vigo |
| Távolság: | 178.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio El Toralin |
| Befogadóképesség: | 8 800 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.75 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 47% | 17% | 36% | 1.60 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | 2.10 | 1.70 | 3.84 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 48% | 52% | 21% | 79% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-17 | Coruxo | 1 - 0 | Ponferradina |
| 2017-01-29 | Coruxo | 1 - 1 | Ponferradina |
| 2016-09-11 | Ponferradina | 1 - 0 | Coruxo |
Ponferradina utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Majadahonda | 1 - 1 | Ponferradina |
| 2018-01-21 | Ponferradina | 3 - 2 | Real Madrid B |
| 2018-01-14 | Racing Ferrol | 2 - 1 | Ponferradina |
| 2018-01-07 | Ponferradina | 1 - 3 | SS Reyes |
| 2017-12-17 | Ponferradina | 2 - 1 | Fuenlabrada |
| 2017-12-10 | Toledo | 1 - 2 | Ponferradina |
| 2017-12-03 | Ponferradina | 2 - 1 | Cerceda |
| 2017-11-30 | Villarreal | 3 - 0 | Ponferradina |
| 2017-11-25 | Rapido Bouzas | 4 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-19 | Ponferradina | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-11-12 | Atl. Madrid B | 2 - 1 | Ponferradina |
| 2017-11-05 | Ponferradina | 4 - 0 | Union Adarve |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 11 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 92% | 33% |
Coruxo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-28 | Valladolid B | 2 - 4 | Coruxo |
| 2018-01-21 | Coruxo | 1 - 2 | Majadahonda |
| 2018-01-14 | Real Madrid B | 2 - 0 | Coruxo |
| 2018-01-06 | Coruxo | 3 - 3 | Racing Ferrol |
| 2017-12-16 | Coruxo | 2 - 2 | SS Reyes |
| 2017-12-10 | Fuenlabrada | 7 - 0 | Coruxo |
| 2017-12-03 | Coruxo | 0 - 1 | Toledo |
| 2017-11-26 | Cerceda | 1 - 2 | Coruxo |
| 2017-11-19 | Coruxo | 1 - 0 | Rapido Bouzas |
| 2017-11-12 | Celta Vigo B | 0 - 0 | Coruxo |
| 2017-11-04 | Coruxo | 1 - 2 | Atl. Madrid B |
| 2017-11-01 | Union Adarve | 1 - 0 | Coruxo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 33% |
Tabella Primera RFEF - 1. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 23 | +27 | 50 |
| 2 | Majadahonda | 23 | +15 | 44 |
| 3 | Dep. Fabril | 23 | +12 | 41 |
| 4 | Rapido Bouzas | 22 | +9 | 40 |
| 5 | Atl. Madrid B | 23 | +7 | 39 |
| 6 | Navalcarnero | 23 | +1 | 38 |
| 7 | Real Madrid B | 23 | +11 | 34 |
| 8 | Celta Vigo B | 23 | +1 | 34 |
| 9 | Talavera | 23 | -3 | 34 |
| 10 | SS Reyes | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Guijuelo | 23 | +4 | 30 |
| 12 | Union Adarve | 22 | -7 | 27 |
| 13 | Coruxo | 23 | -13 | 26 |
| 14 | Ponferradina | 23 | -3 | 26 |
| 15 | Toledo | 23 | -3 | 23 |
| 16 | Pontevedra | 23 | -4 | 23 |
| 17 | G. Segoviana | 23 | -10 | 21 |
| 18 | Racing Ferrol | 23 | -11 | 21 |
| 19 | Valladolid B | 22 | -16 | 18 |
| 20 | Cerceda | 23 | -20 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ponferradina | |
| Coruxo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ponferradina | Coruxo |
|---|---|---|---|
| 1 | Fuenlabrada | 2 - 1 | 7 - 0 |
| 2 | Majadahonda | 4 - 0 | 1 - 2 |
| 3 | Dep. Fabril | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Rapido Bouzas | ||
| 5 | Atl. Madrid B | ||
| 6 | Navalcarnero | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 7 | Real Madrid B | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Celta Vigo B | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Talavera | ||
| 10 | SS Reyes | 1 - 3 | |
| 11 | Guijuelo | ||
| 12 | Union Adarve | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Coruxo | - | |
| 14 | Ponferradina | - | |
| 15 | Toledo | ||
| 16 | Pontevedra | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | G. Segoviana | ||
| 18 | Racing Ferrol | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Valladolid B | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 20 | Cerceda | 2 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Ponferradina | Coruxo | |
| Pozíció | 14 | 13 |
| Pontok | 26 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 13 |
| Pontok | 20 | 10 |
Liga forma
| Ponferradina | Coruxo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 11 |
7
5 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 4 |
3
1 7 |
Liga gólok
| Ponferradina | Coruxo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
31 |
22
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
14 |
10
21 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 1. csoport
| Mérkőzések (229) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 30% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (535) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.34 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 46% |
| Felett 3.5 | 17% |
Ponferradina következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Valladolid B | - | Ponferradina |
| 2018-02-18 | Dep. Fabril | - | Ponferradina |
| 2018-02-25 | Ponferradina | - | Talavera |
| 2018-03-04 | Navalcarnero | - | Ponferradina |
| 2018-03-11 | Ponferradina | - | Guijuelo |
| 2018-03-18 | Pontevedra | - | Ponferradina |
Coruxo következő 6 mérkőzések
| 2018-02-10 | Coruxo | - | Dep. Fabril |
| 2018-02-18 | Talavera | - | Coruxo |
| 2018-02-25 | Coruxo | - | Navalcarnero |
| 2018-03-04 | Guijuelo | - | Coruxo |
| 2018-03-10 | Coruxo | - | Pontevedra |
| 2018-03-18 | G. Segoviana | - | Coruxo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 3.75 | 5.00 |
| Valószínűség | 47% | 17% | 36% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.25 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.95 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.84 | 1.22 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.18 | 1.62 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Nem @ 1.62 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-04 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
