Prva Liga - Észak-Macedónia
szerda, 14.02.2018
13:00
13:00

Pobeda

Pelister
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Prilep |
| Vendég: | Bitola |
| Távolság: | 39.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.72 | |||
| 43% | 20% | 37% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | 2.10 | 1.70 | 3.81 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-29 | Pobeda | 2 - 2 | Pelister |
| 2017-11-08 | Pelister | 5 - 2 | Pobeda |
| 2017-10-14 | Pelister | 2 - 1 | Pobeda |
| 2017-08-13 | Pobeda | 1 - 2 | Pelister |
| 2017-04-23 | Pelister | 1 - 0 | Pobeda |
| 2017-02-19 | Pobeda | 2 - 2 | Pelister |
| 2016-10-16 | Pelister | 2 - 0 | Pobeda |
| 2016-08-07 | Pobeda | 0 - 2 | Pelister |
| 2010-03-24 | Pelister | 1 - 0 | Pobeda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 7 | 7 | 5 | 3 | |
| 0% | 22% | 78% | 78% | 56% | 33% |
Pobeda utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | Pobeda | 1 - 1 | Renova |
| 2017-11-29 | Pobeda | 2 - 2 | Pelister |
| 2017-11-26 | Skopje | 0 - 1 | Pobeda |
| 2017-11-19 | Pobeda | 0 - 2 | Sileks |
| 2017-11-16 | Rabotnicki | 4 - 0 | Pobeda |
| 2017-11-08 | Pelister | 5 - 2 | Pobeda |
| 2017-11-05 | AP Brera | 0 - 1 | Pobeda |
| 2017-10-29 | Pobeda | 0 - 2 | Shkendija Tetovo |
| 2017-10-25 | Shkupi | 1 - 0 | Pobeda |
| 2017-10-22 | Pobeda | 1 - 0 | Vardar |
| 2017-10-18 | Pobeda | 5 - 1 | Bregalnica Stip |
| 2017-10-14 | Pelister | 2 - 1 | Pobeda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 42% | 33% |
Pelister utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | Shkendija Tetovo | 3 - 0 | Pelister |
| 2017-11-29 | Pobeda | 2 - 2 | Pelister |
| 2017-11-26 | Pelister | 2 - 2 | Shkupi |
| 2017-11-19 | Vardar | 1 - 0 | Pelister |
| 2017-11-16 | Pelister | 3 - 4 | AP Brera |
| 2017-11-08 | Pelister | 5 - 2 | Pobeda |
| 2017-11-05 | Pelister | 2 - 1 | Renova |
| 2017-10-29 | Skopje | 1 - 0 | Pelister |
| 2017-10-25 | Pelister | 1 - 2 | Sileks |
| 2017-10-22 | Rabotnicki | 2 - 0 | Pelister |
| 2017-10-14 | Pelister | 2 - 1 | Pobeda |
| 2017-09-30 | Pelister | 1 - 3 | Shkendija Tetovo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 9 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 75% | 42% |
Tabella Prva Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 18 | +37 | 46 |
| 2 | Vardar | 18 | +16 | 38 |
| 3 | Sileks | 18 | -1 | 31 |
| 4 | AP Brera | 18 | 0 | 25 |
| 5 | Rabotnicki | 18 | +3 | 23 |
| 6 | Shkupi | 18 | -3 | 23 |
| 7 | Pobeda | 18 | -12 | 19 |
| 8 | Renova | 18 | -10 | 18 |
| 9 | Pelister | 18 | -9 | 16 |
| 10 | Skopje | 18 | -21 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pobeda | |
| Pelister | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pobeda | Pelister |
|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija Tetovo | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Vardar | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Sileks | 0 - 2 | 1 - 4 |
| 4 | AP Brera | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Rabotnicki | 2 - 4 | 2 - 0 |
| 6 | Shkupi | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Pobeda | - | 1 - 2 |
| 8 | Renova | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Pelister | 1 - 2 | - |
| 10 | Skopje | 4 - 2 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Pobeda | Pelister | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 19 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 8 | 6 |
| Pontok | 11 | 7 |
Liga forma
| Pobeda | Pelister | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 9 |
4
4 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 4 |
2
1 6 |
Liga gólok
| Pobeda | Pelister | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
31 |
19
28 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
16 |
7
13 |
Teljes statisztika Prva Liga
| Mérkőzések (90) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (236) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.08 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 46% |
| Felett 1.5 | 68% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 28% |
Pobeda következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Vardar | - | Pobeda |
| 2018-02-25 | Pobeda | - | Shkupi |
| 2018-03-03 | Shkendija Tetovo | - | Pobeda |
| 2018-03-11 | Pobeda | - | AP Brera |
| 2018-03-17 | Pobeda | - | Rabotnicki |
| 2018-04-01 | Sileks | - | Pobeda |
Pelister következő 6 mérkőzések
| 2018-02-18 | Pelister | - | Rabotnicki |
| 2018-02-25 | Sileks | - | Pelister |
| 2018-03-04 | Pelister | - | Skopje |
| 2018-03-10 | Renova | - | Pelister |
| 2018-03-14 | Pelister | - | AP Brera |
| 2018-03-17 | AP Brera | - | Pelister |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.50 | 3.00 |
| Valószínűség | 43% | 20% | 37% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.72 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.35 | 2.95 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.35 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.81 | 1.22 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.75 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.75 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-14 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
