League One - Anglia
szombat, 14.04.2018
15:00
15:00

Peterborough

Rochdale
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Peterborough |
| Vendég: | Rochdale |
| Távolság: | 172.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | London Road Stadium |
| Befogadóképesség: | 15 315 (8 000) |
| Méretek: | 102 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.60 | 2.75 | 1X | 1.44 | 1.53 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.44 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Rochdale | 2 - 0 | Peterborough |
| 2017-02-25 | Peterborough | 3 - 1 | Rochdale |
| 2016-08-06 | Rochdale | 2 - 3 | Peterborough |
| 2016-04-09 | Peterborough | 1 - 2 | Rochdale |
| 2015-08-08 | Rochdale | 2 - 0 | Peterborough |
| 2015-02-14 | Peterborough | 2 - 1 | Rochdale |
| 2014-08-09 | Rochdale | 0 - 1 | Peterborough |
| 2011-04-30 | Rochdale | 2 - 2 | Peterborough |
| 2010-12-10 | Peterborough | 2 - 1 | Rochdale |
| 2008-02-02 | Rochdale | 0 - 2 | Peterborough |
| 2007-08-11 | Peterborough | 3 - 0 | Rochdale |
| 2007-05-05 | Peterborough | 3 - 3 | Rochdale |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 67% | 33% |
Peterborough utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Plymouth | 2 - 1 | Peterborough |
| 2018-04-02 | Peterborough | 2 - 0 | Northampton |
| 2018-03-30 | Rotherham | 1 - 1 | Peterborough |
| 2018-03-24 | Peterborough | 1 - 1 | Bristol Rovers |
| 2018-03-17 | Oxford Utd | 2 - 1 | Peterborough |
| 2018-03-13 | Bury | 0 - 1 | Peterborough |
| 2018-03-10 | Peterborough | 4 - 1 | Charlton |
| 2018-02-27 | Peterborough | 2 - 1 | Walsall |
| 2018-02-24 | Peterborough | 1 - 1 | Wimbledon |
| 2018-02-18 | Blackpool | 1 - 1 | Peterborough |
| 2018-02-13 | Peterborough | 2 - 2 | Scunthorpe |
| 2018-02-10 | Gillingham | 1 - 1 | Peterborough |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 5 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 42% | 17% |
Rochdale utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Rochdale | 1 - 4 | Wigan |
| 2018-04-07 | Rochdale | 3 - 3 | Portsmouth |
| 2018-04-03 | Bury | 0 - 2 | Rochdale |
| 2018-03-30 | Rochdale | 3 - 1 | Shrewsbury |
| 2018-03-24 | Scunthorpe | 1 - 1 | Rochdale |
| 2018-03-20 | Rochdale | 0 - 2 | Fleetwood |
| 2018-03-17 | Rochdale | 1 - 1 | Wimbledon |
| 2018-03-13 | Rochdale | 0 - 0 | Southend |
| 2018-03-10 | Rotherham | 0 - 1 | Rochdale |
| 2018-03-06 | Walsall | 0 - 3 | Rochdale |
| 2018-02-28 | Tottenham | 6 - 1 | Rochdale |
| 2018-02-24 | Wigan | 1 - 0 | Rochdale |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 40 | +54 | 86 |
| 2 | Blackburn | 41 | +39 | 86 |
| 3 | Shrewsbury | 41 | +22 | 82 |
| 4 | Rotherham | 41 | +17 | 69 |
| 5 | Plymouth | 40 | +5 | 63 |
| 6 | Charlton | 41 | +5 | 62 |
| 7 | Portsmouth | 41 | +3 | 62 |
| 8 | Peterborough | 41 | +13 | 61 |
| 9 | Scunthorpe | 41 | +9 | 61 |
| 10 | Bristol Rovers | 41 | -4 | 55 |
| 11 | Fleetwood | 42 | -4 | 54 |
| 12 | Bradford | 40 | -12 | 54 |
| 13 | Blackpool | 42 | +2 | 53 |
| 14 | Southend | 41 | -11 | 53 |
| 15 | Gillingham | 41 | -4 | 51 |
| 16 | Doncaster | 39 | +2 | 50 |
| 17 | Walsall | 41 | -10 | 48 |
| 18 | Oxford Utd | 41 | -7 | 47 |
| 19 | Wimbledon | 41 | -12 | 46 |
| 20 | Oldham | 40 | -14 | 45 |
| 21 | Rochdale | 40 | -9 | 42 |
| 22 | MK Dons | 41 | -18 | 42 |
| 23 | Northampton | 42 | -36 | 40 |
| 24 | Bury | 41 | -30 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Peterborough | |
| Rochdale | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Peterborough | Rochdale |
|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Blackburn | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Shrewsbury | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 4 | Rotherham | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Plymouth | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Charlton | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Portsmouth | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Peterborough | - | |
| 9 | Scunthorpe | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Bristol Rovers | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 11 | Fleetwood | 2 - 2 | |
| 12 | Bradford | 1 - 3 | 4 - 3 |
| 13 | Blackpool | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Southend | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Gillingham | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Doncaster | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 17 | Walsall | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Oxford Utd | 1 - 4 | |
| 19 | Wimbledon | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Oldham | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 21 | Rochdale | - | |
| 22 | MK Dons | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 23 | Northampton | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 24 | Bury | 3 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Peterborough | Rochdale | |
| Pozíció | 8 | 21 |
| Pontok | 61 | 42 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 18 |
| Pontok | 37 | 18 |
Liga forma
| Peterborough | Rochdale | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
16
13 12 |
9
15 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
4 6 |
4
6 11 |
Liga gólok
| Peterborough | Rochdale | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
64
51 |
44
53 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
25 |
23
31 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (490) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1266) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Peterborough következő 6 mérkőzések
| 2018-04-19 | Blackburn | - | Peterborough |
| 2018-04-24 | Shrewsbury | - | Peterborough |
| 2018-04-28 | Peterborough | - | Fleetwood |
| 2018-05-05 | Portsmouth | - | Peterborough |
| 2018-07-18 | Maritimo | - | Peterborough |
| 2018-07-28 | Peterborough | - | Bolton |
Rochdale következő 6 mérkőzések
| 2018-04-17 | Rochdale | - | Oldham |
| 2018-04-21 | Rochdale | - | Bradford |
| 2018-04-24 | Rochdale | - | Plymouth |
| 2018-04-28 | Oxford Utd | - | Rochdale |
| 2018-05-05 | Rochdale | - | Charlton |
| 2018-07-21 | Rochdale | - | Hull City |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.60 | 3.60 | 2.75 |
| Valószínűség | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.53 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
