Super League - Indonézia
szombat, 07.04.2018
07:30
07:30

Persipura

Persikabo 1973
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Jayapura |
| Vendég: | Cibinong |
| Távolság: | 3 778.9 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 07:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 7.50 | 1 | 1.04 | 3.36 | |||
| 46% | 33% | 21% | 1.28 | 87% | 13% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.20 | 1.41 | 2.58 | 2.05 | 1.68 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Persipura |
| 2017-07-23 | Persipura | 2 - 1 | Persikabo 1973 |
| 2016-10-18 | Persipura | 3 - 2 | Persikabo 1973 |
| 2016-06-19 | Persikabo 1973 | 1 - 3 | Persipura |
| 2015-04-04 | Persipura | 2 - 0 | Persikabo 1973 |
| 2014-05-17 | Persipura | 1 - 0 | Persikabo 1973 |
| 2014-04-27 | Persikabo 1973 | 0 - 0 | Persipura |
| 2013-07-07 | Persipura | 3 - 0 | Persikabo 1973 |
| 2013-02-18 | Persikabo 1973 | 1 - 1 | Persipura |
| 2012-06-15 | Persikabo 1973 | 0 - 0 | Persipura |
| 2012-01-24 | Persipura | 3 - 1 | Persikabo 1973 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 1 | 8 | 6 | 3 | |
| 64% | 27% | 9% | 73% | 55% | 27% |
Persipura utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-31 | Barito Putera | 2 - 2 | Persipura |
| 2018-03-24 | Persipura | 2 - 1 | Persela |
| 2017-11-12 | Persipura | 2 - 2 | Sriwijaya |
| 2017-11-04 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Persipura |
| 2017-10-29 | Persipura | 3 - 1 | Arema Malang |
| 2017-10-22 | Perseru Serui | 2 - 1 | Persipura |
| 2017-10-18 | Persipura | 3 - 0 | Persija Jakarta |
| 2017-10-13 | Mitra Kukar | 0 - 5 | Persipura |
| 2017-10-06 | Persipura | 2 - 1 | Persela |
| 2017-10-01 | Persipura | 0 - 1 | Madura Utd |
| 2017-09-27 | Persipura | 0 - 0 | PSM Makassar |
| 2017-09-21 | Barito Putera | 1 - 1 | Persipura |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 9 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 75% | 33% |
Persikabo 1973 utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-02 | Persikabo 1973 | 1 - 0 | Madura Utd |
| 2018-03-26 | Persib Bandung | 1 - 1 | Persikabo 1973 |
| 2018-01-28 | Perseru Serui | 2 - 4 | Persikabo 1973 |
| 2018-01-23 | Persikabo 1973 | 1 - 3 | Madura Utd |
| 2017-11-12 | Semen Padang | 2 - 0 | Persikabo 1973 |
| 2017-11-04 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Persipura |
| 2017-10-28 | Gresik Utd | 0 - 3 | Persikabo 1973 |
| 2017-10-25 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Sriwijaya |
| 2017-10-20 | Bali United | 2 - 1 | Persikabo 1973 |
| 2017-10-14 | Arema Malang | 1 - 1 | Persikabo 1973 |
| 2017-10-07 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Perseru Serui |
| 2017-09-30 | Persija Jakarta | 4 - 1 | Persikabo 1973 |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 25% |
Tabella Super League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSM Makassar | 3 | +2 | 6 |
| 2 | Sriwijaya | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Persipura | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Bhayangkara | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Persebaya | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Persikabo 1973 | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Bali United | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Borneo | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Persela | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Persija Jakarta | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Madura Utd | 2 | +1 | 3 |
| 12 | PSMS Medan | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Mitra Kukar | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Arema Malang | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Barito Putera | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Persib Bandung | 2 | -2 | 1 |
| 17 | PSIS Semarang | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Perseru Serui | 2 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Persipura | |
| Persikabo 1973 | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Persipura | Persikabo 1973 |
|---|---|---|---|
| 1 | PSM Makassar | ||
| 2 | Sriwijaya | ||
| 3 | Persipura | - | |
| 4 | Bhayangkara | ||
| 4 | Persebaya | ||
| 4 | Persikabo 1973 | - | |
| 7 | Bali United | ||
| 7 | Borneo | ||
| 9 | Persela | 2 - 1 | |
| 10 | Persija Jakarta | ||
| 11 | Madura Utd | ||
| 12 | PSMS Medan | ||
| 13 | Mitra Kukar | ||
| 14 | Arema Malang | ||
| 14 | Barito Putera | ||
| 16 | Persib Bandung | 1 - 1 | |
| 17 | PSIS Semarang | ||
| 18 | Perseru Serui |
Liga pozíció
| Persipura | Persikabo 1973 | |
| Pozíció | 3 | 4 |
| Pontok | 4 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 7 |
| Pontok | 3 | 1 |
Liga forma
| Persipura | Persikabo 1973 | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Persipura | Persikabo 1973 | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
3 |
2
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
1
1 |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (20) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 20% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (46) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.30 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.40 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.90 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 55% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 35% |
Persipura következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Sriwijaya | - | Persipura |
| 2018-04-21 | Persipura | - | Mitra Kukar |
| 2018-04-27 | Arema Malang | - | Persipura |
| 2018-05-04 | Persipura | - | Borneo |
| 2018-05-12 | Persib Bandung | - | Persipura |
| 2018-05-19 | Persipura | - | Madura Utd |
Persikabo 1973 következő 6 mérkőzések
| 2018-04-13 | Persikabo 1973 | - | Persebaya |
| 2018-04-21 | PSM Makassar | - | Persikabo 1973 |
| 2018-04-30 | Persikabo 1973 | - | Bali United |
| 2018-05-04 | Bhayangkara | - | Persikabo 1973 |
| 2018-05-11 | Persikabo 1973 | - | PSMS Medan |
| 2018-05-17 | PSIS Semarang | - | Persikabo 1973 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 5.00 | 7.50 |
| Valószínűség | 46% | 33% | 21% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.04 | 3.36 |
| Valószínűség | 87% | 13% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.13 | 5.20 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.13 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.41 | 2.58 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 2.58 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.05 | 1.68 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.68 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.82 | 1.86 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Igen @ 1.82 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 04:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
