Super League - Indonézia
szombat, 31.03.2018
07:30
07:30

Perseru Serui

PSM Makassar
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Bandar Lampung |
| Vendég: | Makassar |
| Távolság: | 1 567.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 07:30 (13:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.25 | 2.70 | 12 | 1.44 | 1.57 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.65 | 1.80 | 2.00 | 2.76 | 1.39 | ||||||
| 53% | 47% | 10% | 90% | 15% | 85% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-23 | PSM Makassar | 2 - 0 | Perseru Serui |
| 2017-05-04 | Perseru Serui | 1 - 2 | PSM Makassar |
| 2016-09-16 | PSM Makassar | 1 - 1 | Perseru Serui |
| 2016-05-16 | Perseru Serui | 1 - 0 | PSM Makassar |
| 2014-05-25 | PSM Makassar | 2 - 1 | Perseru Serui |
| 2014-04-14 | Perseru Serui | 0 - 1 | PSM Makassar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 33% | 0% |
Perseru Serui utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | Persebaya | 1 - 0 | Perseru Serui |
| 2018-01-28 | Perseru Serui | 2 - 4 | Persikabo 1973 |
| 2018-01-18 | Madura Utd | 5 - 0 | Perseru Serui |
| 2017-11-12 | Persib Bandung | 0 - 2 | Perseru Serui |
| 2017-11-04 | Perseru Serui | 3 - 2 | Borneo |
| 2017-10-28 | Semen Padang | 3 - 1 | Perseru Serui |
| 2017-10-22 | Perseru Serui | 2 - 1 | Persipura |
| 2017-10-18 | Gresik Utd | 2 - 5 | Perseru Serui |
| 2017-10-14 | Perseru Serui | 2 - 3 | Sriwijaya |
| 2017-10-07 | Persikabo 1973 | 2 - 1 | Perseru Serui |
| 2017-09-29 | Perseru Serui | 2 - 0 | Arema Malang |
| 2017-09-25 | Bali United | 2 - 0 | Perseru Serui |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 0% | 58% | 92% | 67% | 50% |
PSM Makassar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | PSM Makassar | 2 - 0 | PSIS Semarang |
| 2018-01-26 | Persib Bandung | 0 - 1 | PSM Makassar |
| 2018-01-21 | Sriwijaya | 3 - 0 | PSM Makassar |
| 2018-01-16 | PSM Makassar | 1 - 2 | PSMS Medan |
| 2017-11-12 | PSM Makassar | 6 - 1 | Madura Utd |
| 2017-11-06 | PSM Makassar | 0 - 1 | Bali United |
| 2017-10-29 | Barito Putera | 2 - 2 | PSM Makassar |
| 2017-10-24 | PSM Makassar | 3 - 1 | P. Balikpapan |
| 2017-10-19 | Bhayangkara | 0 - 2 | PSM Makassar |
| 2017-10-15 | PSM Makassar | 2 - 1 | Persib Bandung |
| 2017-10-08 | Borneo | 3 - 2 | PSM Makassar |
| 2017-10-02 | PSM Makassar | 4 - 0 | Semen Padang |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Tabella Super League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Persebaya | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Madura Utd | 1 | +2 | 3 |
| 3 | PSM Makassar | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Persipura | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Bali United | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Arema Malang | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Mitra Kukar | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Persib Bandung | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Persikabo 1973 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Borneo | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Bhayangkara | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Persija Jakarta | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Sriwijaya | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Persela | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Perseru Serui | 1 | -1 | 0 |
| 15 | PSMS Medan | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Barito Putera | 1 | -2 | 0 |
| 18 | PSIS Semarang | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Perseru Serui | |
| PSM Makassar | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Perseru Serui | PSM Makassar | |
| Pozíció | 15 | 3 |
| Pontok | 0 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 11 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Perseru Serui | PSM Makassar | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Perseru Serui | PSM Makassar | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
1 |
2
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (10) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 50% |
| Vendég győzelmek | 0% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (19) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.30 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.60 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 30% |
| Felett 3.5 | 20% |
Perseru Serui következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Bali United | - | Perseru Serui |
| 2018-04-14 | Perseru Serui | - | Bhayangkara |
| 2018-04-20 | PSMS Medan | - | Perseru Serui |
| 2018-04-29 | Perseru Serui | - | PSIS Semarang |
| 2018-05-11 | Persela | - | Perseru Serui |
| 2018-05-17 | Perseru Serui | - | Barito Putera |
PSM Makassar következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | PSM Makassar | - | Persela |
| 2018-04-16 | Barito Putera | - | PSM Makassar |
| 2018-04-21 | PSM Makassar | - | Persikabo 1973 |
| 2018-04-28 | Sriwijaya | - | PSM Makassar |
| 2018-05-06 | PSM Makassar | - | Mitra Kukar |
| 2018-05-13 | Arema Malang | - | PSM Makassar |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.25 | 2.70 |
| Valószínűség | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.57 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.65 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 10% | 90% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.76 | 1.39 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.15 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Nem @ 2.15 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 04:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
