Super League - Indonézia
péntek, 30.03.2018
09:30
09:30

Persela

Persebaya
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lamongan |
| Vendég: | Surabaya |
| Távolság: | 39.7 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 09:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.29 | 2.70 | 12 | 1.44 | 1.57 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.33 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.35 | 1.80 | 2.00 | 3.21 | 1.30 | ||||||
| 51% | 49% | 44% | 56% | 15% | 85% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Persela utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Persipura | 2 - 1 | Persela |
| 2018-01-25 | Persela | 1 - 1 | Bhayangkara |
| 2018-01-20 | Arema Malang | 2 - 2 | Persela |
| 2017-11-11 | Barito Putera | 4 - 1 | Persela |
| 2017-11-05 | Persela | 2 - 2 | P. Balikpapan |
| 2017-10-27 | Bhayangkara | 3 - 1 | Persela |
| 2017-10-22 | Persela | 1 - 0 | Persib Bandung |
| 2017-10-19 | Borneo | 4 - 2 | Persela |
| 2017-10-15 | Persela | 2 - 0 | Semen Padang |
| 2017-10-06 | Persipura | 2 - 1 | Persela |
| 2017-09-30 | Persela | 7 - 1 | Gresik Utd |
| 2017-09-26 | Sriwijaya | 2 - 0 | Persela |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 67% | 50% |
Persebaya utolsó 1 mérkőzések
| 2018-03-25 | Persebaya | 1 - 0 | Perseru Serui |
Tabella Super League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Madura Utd | 1 | +2 | 3 |
| 2 | PSM Makassar | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Persipura | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Bali United | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Persebaya | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Arema Malang | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Mitra Kukar | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Persib Bandung | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Persikabo 1973 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Borneo | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Bhayangkara | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Persija Jakarta | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Sriwijaya | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Persela | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Perseru Serui | 1 | -1 | 0 |
| 15 | PSMS Medan | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Barito Putera | 1 | -2 | 0 |
| 18 | PSIS Semarang | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Persela | |
| Persebaya | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Persela | Persebaya | |
| Pozíció | 14 | 4 |
| Pontok | 0 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 10 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Persela | Persebaya | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Persela | Persebaya | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Super League
| Mérkőzések (9) | |
| Hazai győzelmek | 56% |
| Döntetlenek | 44% |
| Vendég győzelmek | 0% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (17) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.89 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.56 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 44% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 44% |
| Felett 1.5 | 56% |
| Felett 2.5 | 33% |
| Felett 3.5 | 22% |
Persela következő 6 mérkőzések
| 2018-04-06 | PSM Makassar | - | Persela |
| 2018-04-16 | Persela | - | Bali United |
| 2018-04-23 | Bhayangkara | - | Persela |
| 2018-04-29 | Persela | - | PSMS Medan |
| 2018-05-07 | PSIS Semarang | - | Persela |
| 2018-05-11 | Persela | - | Perseru Serui |
Persebaya következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Persebaya | - | Barito Putera |
| 2018-04-13 | Persikabo 1973 | - | Persebaya |
| 2018-04-22 | Persebaya | - | Sriwijaya |
| 2018-04-29 | Mitra Kukar | - | Persebaya |
| 2018-05-06 | Persebaya | - | Arema Malang |
| 2018-05-11 | Borneo | - | Persebaya |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.29 | 2.70 |
| Valószínűség | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 1.57 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.35 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.21 | 1.30 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 1.95 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
