Liga Portugal 2 - Portugália

vasárnap, 18.03.2018
11:15
Penafiel

Penafiel

Santa Clara

Santa Clara

3 - 0
(1 - 0,  2 - 0)
Információ
Város
Hazai: Penafiel
Vendég: Ponta Delgada
Távolság: 1 538.5 km
Stadion
Stadion: Estádio Municipal 25 de Abril
Befogadóképesség: 5 103
Méretek: 105 x 67 m
Fotók: Google maps (térkép)
Kezdési időpont
Óra: 11:15 (11:15 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.39 3.10 3.10 1X 1.37 1.57
42% 24% 34% 1.37 54% 46%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.62 2.39 1.53 5.00 1.16
70% 30% 47% 53% 22% 78%

Utolsó 12 közvetlen mérkőzések

2017-10-29 Santa Clara 1 - 2 Penafiel
2017-04-30 Penafiel 1 - 0 Santa Clara
2016-12-10 Santa Clara 2 - 1 Penafiel
2016-04-17 Penafiel 2 - 1 Santa Clara
2015-12-06 Santa Clara 3 - 2 Penafiel
2014-03-16 Penafiel 3 - 1 Santa Clara
2013-11-03 Santa Clara 1 - 2 Penafiel
2013-05-04 Penafiel 1 - 2 Santa Clara
2012-12-16 Santa Clara 2 - 0 Penafiel
2012-02-19 Santa Clara 1 - 1 Penafiel
2011-09-18 Penafiel 1 - 1 Santa Clara
2011-05-01 Santa Clara 0 - 3 Penafiel
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 11 8 2
50% 17% 33% 92% 67% 17%

Penafiel utolsó 12 mérkőzések

2018-03-14 Sporting CP B 3 - 4 Penafiel
2018-03-10 Penafiel 2 - 0 Uniao Madeira
2018-03-04 Acad. Coimbra 1 - 1 Penafiel
2018-02-25 Penafiel 1 - 0 Real SC Queluz
2018-02-18 Cova da Piedade 1 - 3 Penafiel
2018-02-10 Penafiel 2 - 3 Varzim
2018-02-04 SC Braga B 0 - 0 Penafiel
2018-01-31 Penafiel 1 - 0 Porto B
2018-01-21 Famalicao 1 - 2 Penafiel
2018-01-14 Penafiel 0 - 3 Nacional Madeira
2018-01-07 Penafiel 0 - 1 Sp. Covilha
2017-12-21 Academico Viseu 1 - 4 Penafiel
G D V +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 8 6 4
58% 17% 25% 67% 50% 33%

Santa Clara utolsó 12 mérkőzések

2018-03-10 Santa Clara 4 - 0 Sporting CP B
2018-03-04 Varzim 1 - 1 Santa Clara
2018-02-25 Santa Clara 2 - 1 Gil Vicente
2018-02-18 Uniao Madeira 0 - 1 Santa Clara
2018-02-11 Santa Clara 2 - 0 Porto B
2018-02-04 Acad. Coimbra 0 - 1 Santa Clara
2018-01-30 Santa Clara 0 - 0 SC Braga B
2018-01-21 Sp. Covilha 1 - 0 Santa Clara
2018-01-14 Santa Clara 1 - 0 Cova da Piedade
2018-01-06 Santa Clara 0 - 0 Academico Viseu
2017-12-21 Real SC Queluz 1 - 1 Santa Clara
2017-12-17 Santa Clara 0 - 0 Oliveirense
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 5 1 5 2 1
50% 42% 8% 42% 17% 8%

Tabella Liga Portugal 2

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Acad. Coimbra 29 15 6 8 53 32 +21 51
2 Penafiel 29 14 8 7 43 35 +8 50
3 Santa Clara 28 14 7 7 39 28 +11 49
4 Nacional Madeira 28 12 11 5 52 36 +16 47
5 Arouca 28 13 8 7 33 26 +7 47
6 Porto B 28 14 3 11 40 39 +1 45
7 Academico Viseu 28 11 11 6 36 30 +6 44
8 Leixoes 29 11 10 8 39 33 +6 43
9 V. Guimaraes B 29 12 5 12 38 39 -1 41
10 Benfica B 29 12 5 12 43 48 -5 41
11 Famalicao 29 11 7 11 37 37 0 40
12 Varzim 28 9 9 10 30 29 +1 36
13 Sp. Covilha 28 9 9 10 26 29 -3 36
14 Cova da Piedade 29 9 7 13 29 35 -6 34
15 Oliveirense 28 8 9 11 29 35 -6 33
16 Uniao Madeira 29 8 7 14 31 40 -9 31
17 Sporting CP B 29 8 7 14 35 52 -17 31
18 SC Braga B 29 6 11 12 30 40 -10 29
19 Gil Vicente 28 6 9 13 22 32 -10 27
20 Real SC Queluz 28 6 5 17 35 45 -10 23

Mérkőzések kronológiája a ligában

Penafiel                              
Santa Clara                             
Hazai                              
Vendég                             

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Penafiel Santa Clara
1 Acad. Coimbra 0 - 0 0 - 1
2 Penafiel -  
3 Santa Clara   -
4 Nacional Madeira 0 - 3  
5 Arouca 2 - 0 2 - 0
6 Porto B 1 - 0 1 - 0
7 Academico Viseu    
8 Leixoes 1 - 1  
9 V. Guimaraes B 2 - 1  
10 Benfica B   1 - 3
11 Famalicao 1 - 1 5 - 2
12 Varzim 2 - 3 1 - 1
13 Sp. Covilha 0 - 1 1 - 0
14 Cova da Piedade 1 - 0 1 - 2
15 Oliveirense    
16 Uniao Madeira 2 - 0 0 - 1
17 Sporting CP B 4 - 1 4 - 3
18 SC Braga B 2 - 1 0 - 2
19 Gil Vicente 0 - 0 1 - 2
20 Real SC Queluz 1 - 0 1 - 1

Liga pozíció

  Penafiel Santa Clara
Pozíció 2 3
Pontok 50 49
  Hazai Vendég
Pozíció 8 4
Pontok 28 20

Liga forma

  Penafiel Santa Clara
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
14               
8         
7        
14               
7        
7        
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
8         
4     
3    
6       
2   
5      

Liga gólok

  Penafiel Santa Clara
Lőtt gólok
Kapott gólok
43                                            
35                                    
39                                        
28                             
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
19                    
12             
18                   
18                   

Teljes statisztika Liga Portugal 2

Mérkőzések   (285)
Hazai győzelmek 47%
Döntetlenek 27%
Vendég győzelmek 26%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (720)
Meccsenkénti gólok 2.53
Meccsenkénti hazai gólok 1.48
Meccsenkénti vendég gólok 1.05
Hazai csapat lőtt gólok 79%
Vendég csapatok lőtt gólok 63%
Mindkét Csapat gólt Szerez 52%
Felett 1.5 73%
Felett 2.5 49%
Felett 3.5 22%

Penafiel következő 6 mérkőzések

2018-03-31 Gil Vicente - Penafiel
2018-04-07 Penafiel - Benfica B
2018-04-11 V. Guimaraes B - Penafiel
2018-04-15 Leixoes - Penafiel
2018-04-22 Penafiel - Oliveirense
2018-04-29 Arouca - Penafiel

Santa Clara következő 6 mérkőzések

2018-03-25 V. Guimaraes B - Santa Clara
2018-03-31 Santa Clara - Benfica B
2018-04-07 Leixoes - Santa Clara
2018-04-11 Santa Clara - Arouca
2018-04-15 Nacional Madeira - Santa Clara
2018-04-22 Santa Clara - Famalicao

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.39 3.10 3.10
Valószínűség 42% 24% 34%
1X @ 1.37
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.37 1.57
Valószínűség 54% 46%
1X @ 1.37
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.44 2.62
Valószínűség   70% 30%
Felett 1.5 @ 1.44
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   2.39 1.53
Valószínűség   47% 53%
Alatt 2.5 @ 1.53
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   5.00 1.16
Valószínűség   22% 78%
Alatt 3.5 @ 1.16
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   2.10 1.66
Valószínűség   54% 46%
Igen @ 2.10

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-18 08:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play