Ligue 3 - Franciaország
péntek, 12.01.2018
19:00
19:00

Pau

Lyon-Duchere
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pau |
| Vendég: | Lyon |
| Távolság: | 495.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.39 | 4.00 | X2 | 1.22 | 1.90 | |||
| 30% | 36% | 34% | 1.90 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 36% | 64% | 28% | 72% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-11 | Lyon-Duchere | 2 - 1 | Pau |
| 2017-01-13 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Pau |
| 2016-08-12 | Pau | 0 - 1 | Lyon-Duchere |
Pau utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-15 | Dunkerque | 2 - 3 | Pau |
| 2017-12-08 | Pau | 2 - 3 | Boulogne |
| 2017-11-24 | Rodez AF | 0 - 2 | Pau |
| 2017-11-16 | Pau | 2 - 2 | Entente SSG |
| 2017-11-03 | Concarneau | 0 - 2 | Pau |
| 2017-10-26 | Pau | 4 - 0 | Les Herbiers |
| 2017-10-13 | Chambly | 2 - 2 | Pau |
| 2017-09-28 | Pau | 2 - 2 | Beziers |
| 2017-09-22 | Laval | 2 - 0 | Pau |
| 2017-09-14 | Pau | 0 - 0 | Grenoble Foot |
| 2017-09-01 | Pau | 2 - 0 | Avranches |
| 2017-08-25 | Consolat | 1 - 1 | Pau |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 6 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 50% | 50% |
Lyon-Duchere utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-06 | Lyon-Duchere | 0 - 0 | Red Star Paris |
| 2017-12-15 | Lyon-Duchere | 1 - 1 | Beziers |
| 2017-12-08 | Creteil | 0 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-11-24 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Laval |
| 2017-11-17 | Dunkerque | 1 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-11-04 | Lyon-Duchere | 2 - 4 | Grenoble Foot |
| 2017-10-27 | Boulogne | 1 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-09-30 | Rodez AF | 2 - 0 | Lyon-Duchere |
| 2017-09-22 | Lyon-Duchere | 1 - 0 | Avranches |
| 2017-09-15 | Entente SSG | 1 - 1 | Lyon-Duchere |
| 2017-09-08 | Lyon-Duchere | 1 - 1 | Consolat |
| 2017-09-01 | Concarneau | 2 - 3 | Lyon-Duchere |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 2 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 17% | 17% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 16 | +9 | 31 |
| 2 | Red Star Paris | 16 | +9 | 28 |
| 3 | Grenoble Foot | 16 | +7 | 28 |
| 4 | Cholet | 16 | +7 | 25 |
| 5 | Entente SSG | 16 | -1 | 23 |
| 6 | Pau | 15 | +4 | 21 |
| 7 | Dunkerque | 16 | +4 | 21 |
| 8 | Lyon-Duchere | 16 | -2 | 21 |
| 9 | Laval | 16 | 0 | 20 |
| 10 | Beziers | 16 | -2 | 20 |
| 11 | Consolat | 16 | -6 | 19 |
| 12 | Chambly | 16 | +1 | 18 |
| 13 | Creteil | 15 | -5 | 18 |
| 14 | Concarneau | 16 | -3 | 15 |
| 15 | Boulogne | 16 | -5 | 15 |
| 16 | Les Herbiers | 16 | -7 | 15 |
| 17 | Avranches | 16 | -10 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pau | |
| Lyon-Duchere | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pau | Lyon-Duchere |
|---|---|---|---|
| 1 | Rodez AF | 2 - 0 | |
| 2 | Red Star Paris | ||
| 3 | Grenoble Foot | 0 - 0 | |
| 4 | Cholet | 1 - 4 | |
| 5 | Entente SSG | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Pau | - | |
| 7 | Dunkerque | 1 - 0 | |
| 8 | Lyon-Duchere | - | |
| 9 | Laval | ||
| 10 | Beziers | 2 - 2 | |
| 11 | Consolat | ||
| 12 | Chambly | 0 - 1 | |
| 13 | Creteil | 0 - 0 | |
| 14 | Concarneau | 2 - 3 | |
| 15 | Boulogne | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 16 | Les Herbiers | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Avranches | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Pau | Lyon-Duchere | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 21 | 21 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 9 |
| Pontok | 9 | 8 |
Liga forma
| Pau | Lyon-Duchere | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
6 4 |
5
6 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 2 |
2
2 4 |
Liga gólok
| Pau | Lyon-Duchere | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
21 |
13
15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
11 |
5
8 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (135) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (322) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.39 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.22 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 25% |
Pau következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Cholet | - | Pau |
| 2018-01-26 | Pau | - | Creteil |
| 2018-02-02 | Pau | - | Consolat |
| 2018-02-09 | Avranches | - | Pau |
| 2018-02-23 | Grenoble Foot | - | Pau |
| 2018-03-02 | Pau | - | Laval |
Lyon-Duchere következő 6 mérkőzések
| 2018-01-19 | Lyon-Duchere | - | Les Herbiers |
| 2018-02-02 | Cholet | - | Lyon-Duchere |
| 2018-02-09 | Lyon-Duchere | - | Concarneau |
| 2018-02-16 | Consolat | - | Lyon-Duchere |
| 2018-02-23 | Lyon-Duchere | - | Entente SSG |
| 2018-03-02 | Avranches | - | Lyon-Duchere |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.39 | 4.00 |
| Valószínűség | 30% | 36% | 34% |
| X2 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.61 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-12 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
