Ligue 3 - Franciaország
péntek, 27.04.2018
19:00
19:00

Pau

Dunkerque
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pau |
| Vendég: | Dunkerque |
| Távolság: | 885.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.10 | 3.39 | X2 | 1.30 | 1.66 | |||
| 31% | 35% | 34% | 1.66 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 73% | 27% | 42% | 58% | 26% | 74% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-15 | Dunkerque | 2 - 3 | Pau |
| 2017-04-21 | Dunkerque | 0 - 0 | Pau |
| 2016-11-25 | Pau | 1 - 1 | Dunkerque |
Pau utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | Boulogne | 1 - 1 | Pau |
| 2018-04-13 | Pau | 1 - 2 | Rodez AF |
| 2018-04-06 | Entente SSG | 2 - 2 | Pau |
| 2018-03-31 | Pau | 4 - 1 | Concarneau |
| 2018-03-23 | Les Herbiers | 0 - 1 | Pau |
| 2018-03-20 | Cholet | 1 - 0 | Pau |
| 2018-03-16 | Pau | 0 - 1 | Chambly |
| 2018-03-09 | Beziers | 2 - 0 | Pau |
| 2018-03-02 | Pau | 0 - 1 | Laval |
| 2018-02-23 | Grenoble Foot | 1 - 1 | Pau |
| 2018-02-09 | Avranches | 0 - 0 | Pau |
| 2018-02-02 | Pau | 1 - 2 | Consolat |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Dunkerque utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | Dunkerque | 0 - 3 | Red Star Paris |
| 2018-04-13 | Creteil | 1 - 3 | Dunkerque |
| 2018-04-06 | Lyon-Duchere | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2018-03-30 | Dunkerque | 0 - 0 | Boulogne |
| 2018-03-23 | Rodez AF | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2018-03-16 | Dunkerque | 2 - 1 | Entente SSG |
| 2018-03-09 | Concarneau | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2018-03-02 | Dunkerque | 1 - 2 | Les Herbiers |
| 2018-02-23 | Chambly | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2018-02-16 | Dunkerque | 0 - 2 | Beziers |
| 2018-02-09 | Laval | 3 - 1 | Dunkerque |
| 2018-02-02 | Dunkerque | 0 - 0 | Grenoble Foot |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 50% | 17% |
Tabella Ligue 3
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 29 | +15 | 51 |
| 2 | Grenoble Foot | 29 | +9 | 45 |
| 3 | Beziers | 29 | +8 | 45 |
| 4 | Rodez AF | 30 | +3 | 45 |
| 5 | Laval | 29 | +3 | 41 |
| 6 | Concarneau | 30 | +1 | 39 |
| 7 | Cholet | 29 | -1 | 38 |
| 8 | Lyon-Duchere | 29 | -3 | 38 |
| 9 | Dunkerque | 29 | 0 | 37 |
| 10 | Entente SSG | 30 | -5 | 37 |
| 11 | Chambly | 29 | +4 | 36 |
| 12 | Boulogne | 29 | -1 | 36 |
| 13 | Les Herbiers | 29 | -5 | 36 |
| 14 | Pau | 29 | +2 | 35 |
| 15 | Avranches | 29 | -6 | 34 |
| 16 | Consolat | 29 | -10 | 31 |
| 17 | Creteil | 29 | -14 | 25 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pau | |
| Dunkerque | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pau | Dunkerque |
|---|---|---|---|
| 1 | Red Star Paris | 1 - 2 | |
| 2 | Grenoble Foot | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Beziers | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Rodez AF | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Laval | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Concarneau | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Cholet | 1 - 4 | 2 - 4 |
| 8 | Lyon-Duchere | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Dunkerque | - | |
| 10 | Entente SSG | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 11 | Chambly | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Boulogne | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 13 | Les Herbiers | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Pau | - | |
| 15 | Avranches | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Consolat | 1 - 2 | |
| 17 | Creteil | 1 - 0 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Pau | Dunkerque | |
| Pozíció | 14 | 9 |
| Pontok | 35 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 5 |
| Pontok | 16 | 23 |
Liga forma
| Pau | Dunkerque | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
11 10 |
10
10 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 6 |
6
5 3 |
Liga gólok
| Pau | Dunkerque | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
36 |
36
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
19 |
19
14 |
Teljes statisztika Ligue 3
| Mérkőzések (248) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (585) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.36 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.23 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 23% |
Pau következő 6 mérkőzések
| 2018-05-04 | Creteil | - | Pau |
| 2018-05-11 | Pau | - | Red Star Paris |
| 2018-08-03 | Marignane Gignac | - | Pau |
| 2018-08-10 | Pau | - | Chambly |
| 2018-08-17 | Avranches | - | Pau |
| 2018-08-24 | Pau | - | Dunkerque |
Dunkerque következő 6 mérkőzések
| 2018-05-04 | Dunkerque | - | Cholet |
| 2018-05-11 | Consolat | - | Dunkerque |
| 2018-07-07 | Lille | - | Dunkerque |
| 2018-08-03 | Avranches | - | Dunkerque |
| 2018-08-11 | Concarneau | - | Dunkerque |
| 2018-08-17 | Dunkerque | - | Le Mans |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 3.10 | 3.39 |
| Valószínűség | 31% | 35% | 34% |
| X2 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.66 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-27 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
