Szuperliga - Albánia
vasárnap, 13.05.2018
16:00
16:00

Partizani

Vllaznia
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tirana |
| Vendég: | Shkodra |
| Távolság: | 86.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.30 | 3.55 | 1X | 1.27 | 1.74 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.27 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.15 | 1.96 | 1.75 | 3.35 | 1.28 | ||||||
| 64% | 36% | 41% | 59% | 21% | 79% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-14 | Vllaznia | 0 - 0 | Partizani |
| 2017-12-22 | Partizani | 3 - 1 | Vllaznia |
| 2017-10-22 | Vllaznia | 0 - 1 | Partizani |
| 2017-04-16 | Vllaznia | 1 - 1 | Partizani |
| 2017-02-05 | Partizani | 2 - 1 | Vllaznia |
| 2016-11-20 | Vllaznia | 1 - 1 | Partizani |
| 2016-09-12 | Partizani | 0 - 0 | Vllaznia |
| 2016-04-17 | Partizani | 3 - 0 | Vllaznia |
| 2016-02-13 | Vllaznia | 1 - 1 | Partizani |
| 2015-11-23 | Partizani | 1 - 0 | Vllaznia |
| 2015-09-13 | Vllaznia | 1 - 2 | Partizani |
| 2015-05-17 | Partizani | 1 - 0 | Vllaznia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 7 | 4 | 1 | |
| 58% | 42% | 0% | 58% | 33% | 8% |
Partizani utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-09 | Luftetari | 2 - 2 | Partizani |
| 2018-05-05 | Partizani | 1 - 3 | Teuta |
| 2018-04-28 | Lushnja | 1 - 1 | Partizani |
| 2018-04-23 | Partizani | 0 - 1 | Skenderbeu |
| 2018-04-14 | Kukesi | 4 - 0 | Partizani |
| 2018-04-08 | Laci | 0 - 3 | Partizani |
| 2018-04-01 | Kamza | 0 - 1 | Partizani |
| 2018-03-19 | Partizani | 1 - 0 | Flamurtari |
| 2018-03-14 | Vllaznia | 0 - 0 | Partizani |
| 2018-03-10 | Partizani | 3 - 0 | Luftetari |
| 2018-03-04 | Teuta | 1 - 1 | Partizani |
| 2018-02-28 | Partizani | 6 - 0 | Lushnja |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Vllaznia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-09 | Vllaznia | 0 - 0 | Kamza |
| 2018-05-05 | Flamurtari | 1 - 1 | Vllaznia |
| 2018-04-29 | Vllaznia | 1 - 0 | Laci |
| 2018-04-21 | Vllaznia | 0 - 2 | Luftetari |
| 2018-04-15 | Teuta | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2018-04-07 | Vllaznia | 4 - 0 | Lushnja |
| 2018-03-31 | Vllaznia | 2 - 1 | Skenderbeu |
| 2018-03-19 | Kukesi | 2 - 0 | Vllaznia |
| 2018-03-14 | Vllaznia | 0 - 0 | Partizani |
| 2018-03-10 | Kamza | 0 - 0 | Vllaznia |
| 2018-03-05 | Vllaznia | 3 - 0 | Flamurtari |
| 2018-02-28 | Laci | 1 - 0 | Vllaznia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Skenderbeu | 33 | +35 | 72 |
| 2 | Kukesi | 33 | +21 | 61 |
| 3 | Luftetari | 33 | +7 | 52 |
| 4 | Partizani | 33 | +3 | 47 |
| 5 | Laci | 33 | +1 | 47 |
| 6 | Flamurtari | 33 | +2 | 45 |
| 7 | Kamza | 33 | -5 | 40 |
| 8 | Teuta | 33 | -7 | 40 |
| 9 | Vllaznia | 33 | -7 | 38 |
| 10 | Lushnja | 33 | -50 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Partizani | |
| Vllaznia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Partizani | Vllaznia |
|---|---|---|---|
| 1 | Skenderbeu | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Kukesi | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Luftetari | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Partizani | - | 3 - 1 |
| 5 | Laci | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Flamurtari | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Kamza | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Teuta | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 9 | Vllaznia | 3 - 1 | - |
| 10 | Lushnja | 6 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Partizani | Vllaznia | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 47 | 38 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 9 |
| Pontok | 25 | 11 |
Liga forma
| Partizani | Vllaznia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
8 12 |
10
8 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 5 |
2
5 9 |
Liga gólok
| Partizani | Vllaznia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
34 |
31
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
13 |
9
21 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (165) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (402) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.44 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.10 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 69% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 25% |
Partizani következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Flamurtari | - | Partizani |
| 2018-05-23 | Partizani | - | Kamza |
| 2018-07-12 | Partizani | - | Maribor |
| 2018-07-19 | Maribor | - | Partizani |
| 2018-08-17 | Skenderbeu | - | Partizani |
| 2018-08-25 | Kamza | - | Partizani |
Vllaznia következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Vllaznia | - | Kukesi |
| 2018-05-23 | Skenderbeu | - | Vllaznia |
| 2019-08-24 | Vllaznia | - | Laci |
| 2019-08-28 | Bylis Ballsh | - | Vllaznia |
| 2019-08-31 | Vllaznia | - | KF Tirana |
| 2019-09-14 | Teuta | - | Vllaznia |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.91 | 3.30 | 3.55 |
| Valószínűség | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.27 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.27 | 1.74 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.31 | 3.15 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.31 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.96 | 1.75 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.35 | 1.28 | |
| Valószínűség | 21% | 79% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | - | - | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Nem | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-13 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
