Serie B - Olaszország
szombat, 21.04.2018
14:00
14:00

Parma

Carpi
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Parma |
| Vendég: | Carpi |
| Távolság: | 43.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ennio Tardini |
| Befogadóképesség: | 27 906 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Hazai: | Alberto Gilardino (Ola) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 3.39 | 6.00 | 1X | 1.14 | 2.29 | |||
| 38% | 35% | 27% | 1.14 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 19% | 81% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Carpi | 2 - 1 | Parma |
Parma utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-16 | Ascoli | 0 - 1 | Parma |
| 2018-04-13 | Parma | 0 - 0 | Cittadella |
| 2018-04-07 | Parma | 2 - 0 | Frosinone |
| 2018-04-02 | Parma | 3 - 2 | Palermo |
| 2018-03-29 | Avellino | 1 - 2 | Parma |
| 2018-03-25 | Parma | 3 - 1 | Foggia |
| 2018-03-17 | Entella | 2 - 0 | Parma |
| 2018-03-10 | Pescara | 1 - 4 | Parma |
| 2018-02-26 | Salernitana | 0 - 1 | Parma |
| 2018-02-23 | Parma | 1 - 1 | Venezia |
| 2018-02-17 | Empoli | 4 - 0 | Parma |
| 2018-02-11 | Parma | 1 - 1 | Perugia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 33% |
Carpi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Carpi | 1 - 2 | Perugia |
| 2018-04-14 | Brescia | 1 - 1 | Carpi |
| 2018-04-07 | Ascoli | 2 - 0 | Carpi |
| 2018-04-02 | Carpi | 0 - 0 | Venezia |
| 2018-03-29 | Carpi | 2 - 1 | Ternana |
| 2018-03-25 | Palermo | 4 - 0 | Carpi |
| 2018-03-19 | Carpi | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2018-03-13 | Pescara | 0 - 1 | Carpi |
| 2018-03-10 | Cesena | 0 - 0 | Carpi |
| 2018-02-24 | Carpi | 0 - 0 | Entella |
| 2018-02-17 | Foggia | 3 - 0 | Carpi |
| 2018-02-10 | Carpi | 1 - 1 | Cremonese |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Tabella Serie B
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 36 | +34 | 73 |
| 2 | Frosinone | 36 | +18 | 62 |
| 3 | Parma | 36 | +16 | 60 |
| 4 | Palermo | 36 | +17 | 60 |
| 5 | Perugia | 36 | +13 | 57 |
| 6 | Venezia | 36 | +10 | 54 |
| 7 | Bari | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Cittadella | 36 | +5 | 52 |
| 9 | Foggia | 36 | -1 | 50 |
| 10 | Carpi | 36 | -10 | 49 |
| 11 | Spezia | 36 | +1 | 47 |
| 12 | Brescia | 36 | -6 | 45 |
| 13 | Salernitana | 36 | -5 | 44 |
| 14 | Cremonese | 36 | 0 | 43 |
| 15 | Avellino | 36 | -8 | 40 |
| 16 | Novara | 36 | -7 | 40 |
| 17 | Pescara | 36 | -17 | 39 |
| 18 | Cesena | 36 | -9 | 38 |
| 19 | Entella | 36 | -12 | 37 |
| 20 | Ascoli | 36 | -22 | 36 |
| 21 | Ternana | 36 | -8 | 34 |
| 22 | Pro Vercelli | 36 | -16 | 34 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Parma | |
| Carpi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Parma | Carpi |
|---|---|---|---|
| 1 | Empoli | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Frosinone | 2 - 0 | |
| 3 | Parma | - | |
| 4 | Palermo | 3 - 2 | 4 - 0 |
| 5 | Perugia | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 6 | Venezia | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Bari | ||
| 8 | Cittadella | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Foggia | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 10 | Carpi | - | |
| 11 | Spezia | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Brescia | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Salernitana | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Cremonese | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Avellino | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Novara | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Pescara | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Cesena | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Entella | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Ascoli | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 21 | Ternana | 0 - 0 | |
| 22 | Pro Vercelli | 3 - 0 | 0 - 0 |
Liga pozíció
| Parma | Carpi | |
| Pozíció | 3 | 10 |
| Pontok | 60 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 14 |
| Pontok | 33 | 19 |
Liga forma
| Parma | Carpi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
17
9 10 |
12
13 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
6 3 |
4
7 7 |
Liga gólok
| Parma | Carpi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
33 |
30
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
29
12 |
8
22 |
Teljes statisztika Serie B
| Mérkőzések (396) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 35% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1023) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.45 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 56% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 26% |
Parma következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Pro Vercelli | - | Parma |
| 2018-05-01 | Parma | - | Ternana |
| 2018-05-06 | Cesena | - | Parma |
| 2018-05-12 | Parma | - | Bari |
| 2018-05-18 | Spezia | - | Parma |
| 2018-07-21 | Parma | - | Foggia |
Carpi következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Carpi | - | Avellino |
| 2018-05-01 | Carpi | - | Empoli |
| 2018-05-05 | Frosinone | - | Carpi |
| 2018-05-12 | Carpi | - | Cittadella |
| 2018-05-18 | Bari | - | Carpi |
| 2018-07-22 | Napoli | - | Carpi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 3.39 | 6.00 |
| Valószínűség | 38% | 35% | 27% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.29 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 1.53 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
