1. Liga - Oroszország
szombat, 28.04.2018
16:00
16:00

Nyizsnyij Novgorod

R. Volgográd
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nyizsnyij Novgorod |
| Vendég: | Volgograd |
| Távolság: | 846.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nyizsnyij Novgorod Stadion |
| Befogadóképesség: | 44 899 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.10 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 32% | 34% | 34% | 1.33 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.29 | 1.60 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 67% | 33% | 46% | 54% | 17% | 83% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-07 | R. Volgográd | 1 - 2 | Nyizsnyij Novgorod |
Nyizsnyij Novgorod utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | F. Voronyezs | 4 - 1 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-04-15 | Nyizsnyij Novgorod | 0 - 1 | Zenit 2 |
| 2018-04-11 | Jeniszej | 1 - 0 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-04-07 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 2 | Baltika |
| 2018-04-01 | Szpartak Moszkva 2 | 2 - 2 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-03-24 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 1 | FC Tambov |
| 2018-03-17 | Orenburg | 3 - 0 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-03-10 | Nyizsnyij Novgorod | 1 - 1 | Szibir |
| 2018-03-04 | Tyumen | 0 - 0 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2017-11-25 | Nyizsnyij Novgorod | 2 - 2 | Szocsi |
| 2017-11-18 | Jaroszlavl | 1 - 2 | Nyizsnyij Novgorod |
| 2017-11-12 | Nyizsnyij Novgorod | 2 - 1 | Volgar-Asztrahán |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 58% | 25% |
R. Volgográd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | R. Volgográd | 4 - 2 | Lucs Vlagyivosztok |
| 2018-04-15 | Kuban Krasnodar | 2 - 1 | R. Volgográd |
| 2018-04-11 | R. Volgográd | 1 - 1 | Kurszk |
| 2018-04-07 | R. Volgográd | 0 - 0 | F. Voronyezs |
| 2018-03-31 | Zenit 2 | 0 - 1 | R. Volgográd |
| 2018-03-24 | R. Volgográd | 1 - 0 | Jeniszej |
| 2018-03-17 | Baltika | 1 - 0 | R. Volgográd |
| 2018-03-10 | R. Volgográd | 1 - 0 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-03-04 | R. Volgográd | 1 - 0 | FC Tambov |
| 2018-02-23 | FC Tambov | 0 - 0 | R. Volgográd |
| 2018-02-20 | R. Volgográd | 1 - 1 | Szpartak Moszkva 2 |
| 2018-02-18 | Jaroszlavl | 2 - 2 | R. Volgográd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 42% | 25% | 17% |
Tabella 1. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 34 | +35 | 74 |
| 2 | Orenburg | 34 | +29 | 74 |
| 3 | Krylya Sovetov | 34 | +35 | 73 |
| 4 | FC Tambov | 34 | +18 | 60 |
| 5 | Baltika | 34 | +8 | 57 |
| 6 | Szibir | 34 | +10 | 52 |
| 7 | Szocsi | 34 | +4 | 50 |
| 8 | Jaroszlavl | 34 | 0 | 48 |
| 9 | Kuban Krasnodar | 34 | +1 | 46 |
| 10 | Kurszk | 34 | 0 | 43 |
| 11 | Volgar-Asztrahán | 34 | -4 | 42 |
| 12 | Khimki | 34 | -12 | 40 |
| 13 | Szpartak Moszkva 2 | 34 | -16 | 38 |
| 14 | R. Volgográd | 34 | -5 | 37 |
| 15 | Tyumen | 34 | -9 | 36 |
| 16 | Lucs Vlagyivosztok | 34 | -13 | 35 |
| 17 | Nyizsnyij Novgorod | 34 | -16 | 34 |
| 18 | Tom Tomszk | 34 | -21 | 34 |
| 19 | Zenit 2 | 34 | -18 | 31 |
| 20 | F. Voronyezs | 34 | -26 | 29 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nyizsnyij Novgorod | |
| R. Volgográd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Nyizsnyij Novgorod | R. Volgográd |
|---|---|---|---|
| 1 | Jeniszej | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Orenburg | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | Krylya Sovetov | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | FC Tambov | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Baltika | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Szibir | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Szocsi | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 8 | Jaroszlavl | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Kuban Krasnodar | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 10 | Kurszk | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Volgar-Asztrahán | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Khimki | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 13 | Szpartak Moszkva 2 | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 14 | R. Volgográd | - | |
| 15 | Tyumen | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Lucs Vlagyivosztok | 1 - 1 | |
| 17 | Nyizsnyij Novgorod | - | |
| 18 | Tom Tomszk | 0 - 0 | |
| 19 | Zenit 2 | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | F. Voronyezs | 2 - 1 | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Nyizsnyij Novgorod | R. Volgográd | |
| Pozíció | 17 | 14 |
| Pontok | 34 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 20 | 18 |
| Pontok | 15 | 12 |
Liga forma
| Nyizsnyij Novgorod | R. Volgográd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
10 16 |
9
10 15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
6 8 |
2
6 9 |
Liga gólok
| Nyizsnyij Novgorod | R. Volgográd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
48 |
35
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
23 |
14
23 |
Teljes statisztika 1. Liga
| Mérkőzések (340) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (795) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.34 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 66% |
| Felett 2.5 | 44% |
| Felett 3.5 | 21% |
Nyizsnyij Novgorod következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Kuban Krasnodar | - | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-05-06 | Nyizsnyij Novgorod | - | Lucs Vlagyivosztok |
| 2018-05-12 | Kurszk | - | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-07-17 | M. Szaranszk | - | Nyizsnyij Novgorod |
| 2018-07-22 | Nyizsnyij Novgorod | - | Tyumen |
| 2018-07-29 | FC Tambov | - | Nyizsnyij Novgorod |
R. Volgográd következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | R. Volgográd | - | Krylya Sovetov |
| 2018-05-06 | Tom Tomszk | - | R. Volgográd |
| 2018-05-12 | R. Volgográd | - | Khimki |
| 2018-06-30 | Szpartak Moszkva | - | R. Volgográd |
| 2018-07-17 | Csertanovo | - | R. Volgográd |
| 2018-07-22 | R. Volgográd | - | Lucs Vlagyivosztok |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 3.10 | 2.10 |
| Valószínűség | 32% | 34% | 34% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.33 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 1.60 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.19 | |
| Valószínűség | 17% | 83% | |
| Alatt 3.5 @ 1.19 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.72 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.00 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
