Szuperliga - Görögország
vasárnap, 06.05.2018
17:00
17:00

Panioniosz

Levadiakosz
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Athén |
| Vendég: | Livadeia |
| Távolság: | 89.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Nea Smyrni Stadion |
| Befogadóképesség: | 11 700 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.75 | 5.25 | 1X | 1.16 | 2.25 | |||
| 35% | 36% | 29% | 1.16 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.99 | 1.70 | 2.10 | 2.67 | 1.42 | ||||||
| 60% | 40% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-18 | Levadiakosz | 2 - 1 | Panioniosz |
| 2017-04-30 | Panioniosz | 1 - 3 | Levadiakosz |
| 2016-12-18 | Levadiakosz | 1 - 4 | Panioniosz |
| 2016-10-26 | Panioniosz | 0 - 0 | Levadiakosz |
| 2016-02-28 | Panioniosz | 0 - 2 | Levadiakosz |
| 2015-10-31 | Levadiakosz | 0 - 2 | Panioniosz |
| 2015-02-22 | Panioniosz | 1 - 0 | Levadiakosz |
| 2014-10-25 | Levadiakosz | 1 - 0 | Panioniosz |
| 2014-03-16 | Panioniosz | 4 - 2 | Levadiakosz |
| 2013-11-25 | Levadiakosz | 2 - 0 | Panioniosz |
| 2013-01-26 | Panioniosz | 2 - 1 | Levadiakosz |
| 2012-09-22 | Levadiakosz | 3 - 0 | Panioniosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Panioniosz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Plataniasz | 1 - 2 | Panioniosz |
| 2018-04-22 | Panioniosz | 0 - 3 | Panathinaikosz |
| 2018-04-17 | PAOK | 3 - 1 | Panioniosz |
| 2018-04-14 | PAOK | 3 - 1 | Panioniosz |
| 2018-04-01 | Panioniosz | 0 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2018-03-10 | Panioniosz | 2 - 2 | Atromitosz |
| 2018-03-04 | AEK Athén | 1 - 0 | Panioniosz |
| 2018-02-28 | Panioniosz | 1 - 3 | PAOK |
| 2018-02-24 | Panioniosz | 0 - 0 | Aszterasz Tr. |
| 2018-02-18 | Olympiakosz | 1 - 0 | Panioniosz |
| 2018-02-10 | Panioniosz | 1 - 0 | Lamia |
| 2018-02-07 | Lamia | 1 - 4 | Panioniosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 42% |
Levadiakosz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Levadiakosz | 0 - 1 | Atromitosz |
| 2018-04-22 | AEK Athén | 2 - 0 | Levadiakosz |
| 2018-04-14 | Levadiakosz | 1 - 0 | Aszterasz Tr. |
| 2018-03-31 | Levadiakosz | 1 - 1 | Olympiakosz |
| 2018-03-11 | Lamia | 1 - 1 | Levadiakosz |
| 2018-03-04 | Levadiakosz | 2 - 1 | Larissa |
| 2018-02-24 | PAS Giannina | 0 - 0 | Levadiakosz |
| 2018-02-18 | Levadiakosz | 1 - 2 | Panetolikos |
| 2018-02-11 | Ap. Szmirnisz | 1 - 1 | Levadiakosz |
| 2018-02-04 | Levadiakosz | 2 - 0 | Kerkyra |
| 2018-01-28 | Skoda Xanthi | 2 - 1 | Levadiakosz |
| 2018-01-20 | Plataniasz | 1 - 0 | Levadiakosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 0% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 30 | +38 | 70 |
| 2 | PAOK | 30 | +40 | 64 |
| 3 | Olympiakosz | 29 | +38 | 57 |
| 4 | Atromitosz | 30 | +22 | 56 |
| 5 | Skoda Xanthi | 29 | 0 | 42 |
| 6 | Aszterasz Tr. | 29 | +13 | 42 |
| 7 | Panioniosz | 29 | -1 | 37 |
| 8 | Panetolikos | 29 | -7 | 35 |
| 9 | Levadiakosz | 29 | -9 | 34 |
| 10 | Panathinaikosz | 29 | +1 | 32 |
| 11 | PAS Giannina | 29 | -6 | 31 |
| 12 | Larissa | 30 | -19 | 31 |
| 13 | Lamia | 30 | -14 | 30 |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 30 | -13 | 29 |
| 15 | Kerkyra | 30 | -32 | 22 |
| 16 | Plataniasz | 30 | -51 | 10 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Panioniosz | |
| Levadiakosz | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Panioniosz | Levadiakosz |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | PAOK | 2 - 2 | 5 - 0 |
| 3 | Olympiakosz | 3 - 4 | 2 - 1 |
| 4 | Atromitosz | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Skoda Xanthi | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Aszterasz Tr. | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Panioniosz | - | |
| 8 | Panetolikos | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Levadiakosz | - | |
| 10 | Panathinaikosz | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 11 | PAS Giannina | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Larissa | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Lamia | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Kerkyra | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Plataniasz | 2 - 1 | 1 - 0 |
Liga pozíció
| Panioniosz | Levadiakosz | |
| Pozíció | 7 | 9 |
| Pontok | 37 | 34 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 12 |
| Pontok | 20 | 8 |
Liga forma
| Panioniosz | Levadiakosz | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
10 10 |
8
10 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 4 |
1
5 8 |
Liga gólok
| Panioniosz | Levadiakosz | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
30
31 |
23
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
17 |
6
19 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (236) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 31% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (520) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.20 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.31 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 40% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 20% |
Panioniosz következő 6 mérkőzések
| 2018-08-26 | Panioniosz | - | OFI Kréta |
| 2018-09-02 | Panioniosz | - | PAOK |
| 2018-09-15 | AEK Athén | - | Panioniosz |
| 2018-09-24 | Panioniosz | - | Olympiakosz |
| 2018-09-30 | Ap. Szmirnisz | - | Panioniosz |
| 2018-10-03 | Panioniosz | - | Larissa |
Levadiakosz következő 6 mérkőzések
| 2018-08-26 | Olympiakosz | - | Levadiakosz |
| 2018-09-03 | Levadiakosz | - | Ap. Szmirnisz |
| 2018-09-17 | Arisz | - | Levadiakosz |
| 2018-09-23 | Panathinaikosz | - | Levadiakosz |
| 2018-09-27 | Olympiakosz | - | Levadiakosz |
| 2018-09-30 | Levadiakosz | - | Atromitosz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 3.75 | 5.25 |
| Valószínűség | 35% | 36% | 29% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 54% | 46% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.21 | 3.99 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Felett 1.5 @ 1.21 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.10 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 2.5 @ 2.10 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.67 | 1.42 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.42 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.74 | 1.97 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.97 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-06 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
