Szuperliga - Görögország
vasárnap, 26.11.2017
15:15
15:15

Panetolikos

Larissa
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Agrinio |
| Vendég: | Larissa |
| Távolság: | 142.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Panetolikos Stadion |
| Befogadóképesség: | 7 500 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:15 (17:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.60 | 6.00 | X2 | 1.14 | 2.29 | |||
| 31% | 32% | 37% | 2.29 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 65% | 35% | 29% | 71% | 20% | 80% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-18 | Larissa | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2016-11-06 | Panetolikos | 2 - 1 | Larissa |
| 2013-03-10 | Larissa | 0 - 0 | Panetolikos |
| 2012-10-15 | Panetolikos | 0 - 1 | Larissa |
| 2008-10-29 | Panetolikos | 0 - 2 | Larissa |
| 2001-03-09 | Larissa | 2 - 0 | Panetolikos |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 17% | 0% |
Panetolikos utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | PAS Giannina | 1 - 1 | Panetolikos |
| 2017-11-04 | Panetolikos | 1 - 3 | Skoda Xanthi |
| 2017-10-29 | Panetolikos | 1 - 1 | Ap. Szmirnisz |
| 2017-10-25 | Panetolikos | 2 - 0 | Panszerraikosz |
| 2017-10-21 | Kerkyra | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2017-10-15 | Panetolikos | 0 - 1 | Levadiakosz |
| 2017-09-30 | Plataniasz | 0 - 3 | Panetolikos |
| 2017-09-23 | Panetolikos | 2 - 0 | Panathinaikosz |
| 2017-09-19 | Skoda Xanthi | 2 - 0 | Panetolikos |
| 2017-09-16 | PAOK | 1 - 0 | Panetolikos |
| 2017-09-10 | Panioniosz | 1 - 1 | Panetolikos |
| 2017-08-26 | Panetolikos | 2 - 2 | Atromitosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 25% | 17% |
Larissa utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-18 | Larissa | 1 - 0 | Ap. Szmirnisz |
| 2017-11-05 | Kerkyra | 1 - 1 | Larissa |
| 2017-10-28 | Larissa | 1 - 0 | Levadiakosz |
| 2017-10-25 | Larissa | 3 - 0 | Panachaiki |
| 2017-10-22 | Plataniasz | 0 - 1 | Larissa |
| 2017-10-16 | Panathinaikosz | 2 - 1 | Larissa |
| 2017-09-30 | Larissa | 1 - 1 | PAOK |
| 2017-09-24 | Panioniosz | 4 - 1 | Larissa |
| 2017-09-20 | Panathinaikosz | 2 - 0 | Larissa |
| 2017-09-17 | Larissa | 0 - 0 | Atromitosz |
| 2017-09-10 | AEK Athén | 4 - 0 | Larissa |
| 2017-08-28 | Larissa | 1 - 1 | Aszterasz Tr. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 11 | +7 | 21 |
| 2 | Atromitosz | 12 | +7 | 21 |
| 3 | PAOK | 11 | +9 | 18 |
| 4 | Olympiakosz | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Skoda Xanthi | 12 | +3 | 17 |
| 6 | Panioniosz | 11 | +2 | 15 |
| 7 | Levadiakosz | 11 | +1 | 15 |
| 8 | PAS Giannina | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Lamia | 12 | -4 | 14 |
| 10 | Larissa | 11 | -8 | 13 |
| 11 | Aszterasz Tr. | 11 | -1 | 12 |
| 12 | Ap. Szmirnisz | 12 | -3 | 11 |
| 13 | Kerkyra | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Panetolikos | 11 | -2 | 10 |
| 15 | Panathinaikosz | 12 | +1 | 9 |
| 16 | Plataniasz | 11 | -16 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Panetolikos | |
| Larissa | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Panetolikos | Larissa |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 4 - 0 | |
| 2 | Atromitosz | 2 - 2 | |
| 3 | PAOK | ||
| 4 | Olympiakosz | 4 - 1 | |
| 5 | Skoda Xanthi | 1 - 3 | |
| 6 | Panioniosz | 4 - 1 | |
| 7 | Levadiakosz | 0 - 1 | |
| 8 | PAS Giannina | ||
| 9 | Lamia | ||
| 10 | Larissa | - | |
| 11 | Aszterasz Tr. | ||
| 12 | Ap. Szmirnisz | 1 - 1 | |
| 13 | Kerkyra | 1 - 1 | |
| 14 | Panetolikos | - | |
| 15 | Panathinaikosz | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Plataniasz | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Panetolikos | Larissa | |
| Pozíció | 14 | 10 |
| Pontok | 10 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 15 | 12 |
| Pontok | 5 | 4 |
Liga forma
| Panetolikos | Larissa | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
4 5 |
3
4 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
2 2 |
1
1 4 |
Liga gólok
| Panetolikos | Larissa | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
13 |
9
17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
7 |
5
15 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (91) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 37% |
| Vendég győzelmek | 21% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (180) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.98 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.19 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.79 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 42% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 24% |
| Felett 3.5 | 14% |
Panetolikos következő 6 mérkőzések
| 2017-11-30 | Ergotelisz | - | Panetolikos |
| 2017-12-03 | Lamia | - | Panetolikos |
| 2017-12-09 | Panetolikos | - | Olympiakosz |
| 2017-12-17 | Aszterasz Tr. | - | Panetolikos |
| 2017-12-20 | Panetolikos | - | AEK Athén |
| 2018-01-06 | Panetolikos | - | AEK Athén |
Larissa következő 6 mérkőzések
| 2017-11-29 | Anag. Karditsza | - | Larissa |
| 2017-12-03 | Larissa | - | PAS Giannina |
| 2017-12-09 | Larissa | - | Skoda Xanthi |
| 2017-12-17 | Lamia | - | Larissa |
| 2017-12-21 | Larissa | - | Skoda Xanthi |
| 2018-01-07 | Larissa | - | Olympiakosz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 3.60 | 6.00 |
| Valószínűség | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 2.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.29 |
| Valószínűség | 45% | 55% |
| X2 @ 2.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 2.50 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.00 | 1.16 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.16 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.50 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
