Görög Kupa - Görögország
szerda, 10.01.2018
17:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Győztes Lamia
összesítésben 2 - 4
Az első forduló eredménye
Lamia4 - 1Panathinaikosz
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Athén |
| Vendég: |
Lamia |
| Távolság: |
151.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Olimpiai stadion
|
| Befogadóképesség: |
69 618 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.75 |
8.50 |
1 |
|
|
|
1.05 |
3.00 |
| 45% |
35% |
20% |
1.36 |
|
|
|
86% |
14% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
28% |
72% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
|
2017-12-21 |
Lamia
|
4 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-10-21 |
Lamia
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
Panathinaikosz utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-07 |
Panathinaikosz
|
2 - 0 |
Plataniasz
|
|
2017-12-21 |
Lamia
|
4 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-12-17 |
Skoda Xanthi
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-12-10 |
PAOK
|
4 - 0 |
Panathinaikosz
|
|
2017-12-03 |
Panathinaikosz
|
0 - 1 |
Panioniosz
|
|
2017-11-29 |
Panachaiki
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-11-25 |
Atromitosz
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-11-19 |
Panathinaikosz
|
1 - 1 |
AEK Athén
|
|
2017-11-04 |
Aszterasz Tr.
|
1 - 0 |
Panathinaikosz
|
|
2017-10-28 |
Panathinaikosz
|
1 - 0 |
Olympiakosz
|
|
2017-10-24 |
Anag. Karditsza
|
1 - 2 |
Panathinaikosz
|
|
2017-10-21 |
Lamia
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
9 |
3 |
2 |
| 25% |
42% |
33% |
|
75% |
25% |
17% |
Lamia utolsó 12 mérkőzések
|
2018-01-07 |
Lamia
|
0 - 1 |
Skoda Xanthi
|
|
2017-12-21 |
Lamia
|
4 - 1 |
Panathinaikosz
|
|
2017-12-17 |
Lamia
|
0 - 2 |
Larissa
|
|
2017-12-10 |
PAS Giannina
|
1 - 1 |
Lamia
|
|
2017-12-03 |
Lamia
|
2 - 2 |
Panetolikos
|
|
2017-11-28 |
Apollon Larissa
|
0 - 2 |
Lamia
|
|
2017-11-25 |
Ap. Szmirnisz
|
1 - 1 |
Lamia
|
|
2017-11-18 |
Lamia
|
1 - 1 |
Kerkyra
|
|
2017-11-06 |
Levadiakosz
|
0 - 0 |
Lamia
|
|
2017-10-29 |
Lamia
|
2 - 0 |
Plataniasz
|
|
2017-10-24 |
Lamia
|
1 - 0 |
Athens Kallithea
|
|
2017-10-21 |
Lamia
|
1 - 1 |
Panathinaikosz
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
2 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
17% |
17% |
Tabella Szuperliga
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
AEK Athén |
16 |
10 |
4 |
2 |
26 |
9 |
+17 |
34 |
| 2 |
Atromitosz |
16 |
9 |
6 |
1 |
23 |
8 |
+15 |
33 |
| 3 |
Olympiakosz |
16 |
11 |
2 |
3 |
35 |
16 |
+19 |
32 |
| 4 |
PAOK |
16 |
10 |
4 |
2 |
29 |
7 |
+22 |
31 |
| 5 |
Panioniosz |
16 |
7 |
4 |
5 |
22 |
17 |
+5 |
25 |
| 6 |
Aszterasz Tr. |
16 |
6 |
5 |
5 |
19 |
12 |
+7 |
23 |
| 7 |
Skoda Xanthi |
16 |
5 |
6 |
5 |
14 |
14 |
0 |
21 |
| 8 |
Larissa |
16 |
5 |
5 |
6 |
14 |
24 |
-10 |
20 |
| 9 |
PAS Giannina |
16 |
3 |
9 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
18 |
| 10 |
Levadiakosz |
16 |
4 |
6 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
18 |
| 11 |
Lamia |
16 |
3 |
7 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
16 |
| 12 |
Panetolikos |
16 |
3 |
6 |
7 |
18 |
24 |
-6 |
15 |
| 13 |
Panathinaikosz |
16 |
5 |
6 |
5 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Ap. Szmirnisz |
16 |
2 |
6 |
8 |
12 |
22 |
-10 |
12 |
| 15 |
Kerkyra |
16 |
2 |
5 |
9 |
11 |
27 |
-16 |
11 |
| 16 |
Plataniasz |
16 |
1 |
3 |
12 |
7 |
32 |
-25 |
6 |
Tabella Lamia
Nincsenek adatok a rendszerben
Panathinaikosz következő 6 mérkőzések
|
2018-01-14 |
Levadiakosz
|
- |
Panathinaikosz
|
|
2018-01-20 |
Panathinaikosz
|
- |
Kerkyra
|
|
2018-01-27 |
Ap. Szmirnisz
|
- |
Panathinaikosz
|
|
2018-02-03 |
Panathinaikosz
|
- |
Panetolikos
|
|
2018-02-10 |
PAS Giannina
|
- |
Panathinaikosz
|
|
2018-02-19 |
Larissa
|
- |
Panathinaikosz
|
Lamia következő 6 mérkőzések
|
2018-01-15 |
Olympiakosz
|
- |
Lamia
|
|
2018-01-21 |
Lamia
|
- |
Aszterasz Tr.
|
|
2018-01-24 |
Panioniosz
|
- |
Lamia
|
|
2018-01-27 |
AEK Athén
|
- |
Lamia
|
|
2018-02-04 |
Lamia
|
- |
Atromitosz
|
|
2018-02-07 |
Lamia
|
- |
Panioniosz
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.36 |
4.75 |
8.50 |
| Valószínűség |
45% |
35% |
20% |
|
1 @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.05 |
3.00 |
| Valószínűség |
86% |
14% |
|
1X @ 1.05 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.28 |
3.50 |
| Valószínűség |
|
73% |
27% |
|
Felett 1.5 @ 1.28 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.95 |
1.85 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Alatt 2.5 @ 1.85 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.25 |
1.33 |
| Valószínűség |
|
28% |
72% |
|
Alatt 3.5 @ 1.33 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.20 |
1.61 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Nem @ 1.61 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-10 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!