NB I - Magyarország
szombat, 28.04.2018
16:00
16:00

Paks

Fehervar
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Paks |
| Vendég: | Székesfehérvár |
| Távolság: | 71.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fehervari uti Stadion |
| Befogadóképesség: | 6 150 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.50 | 1.61 | X2 | 2.20 | 1.14 | |||
| 23% | 33% | 44% | 1.14 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 79% | 21% | 57% | 43% | 42% | 58% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-25 | Fehervar | 2 - 0 | Paks |
| 2017-09-06 | Paks | 1 - 4 | Fehervar |
| 2017-04-01 | Paks | 0 - 0 | Fehervar |
| 2016-10-22 | Fehervar | 5 - 1 | Paks |
| 2016-07-24 | Paks | 1 - 1 | Fehervar |
| 2016-04-16 | Paks | 0 - 1 | Fehervar |
| 2015-12-12 | Fehervar | 1 - 0 | Paks |
| 2015-09-12 | Paks | 2 - 0 | Fehervar |
| 2015-05-10 | Paks | 1 - 0 | Fehervar |
| 2014-10-25 | Fehervar | 2 - 0 | Paks |
| 2014-03-09 | Paks | 2 - 2 | Fehervar |
| 2013-11-13 | Fehervar | 1 - 4 | Paks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 33% |
Paks utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Ferencvárosi TC | 2 - 2 | Paks |
| 2018-04-14 | Paks | 1 - 2 | Haladás |
| 2018-04-07 | Paks | 2 - 5 | Debreceni VSC |
| 2018-03-31 | Mezőkövesd | 2 - 3 | Paks |
| 2018-03-17 | Paks | 0 - 0 | Újpest |
| 2018-03-10 | Paks | 3 - 1 | Puskás Akadémia |
| 2018-03-06 | Paks | 0 - 2 | Újpest |
| 2018-03-03 | Balmazújváros | 0 - 0 | Paks |
| 2018-02-27 | Újpest | 2 - 0 | Paks |
| 2018-02-24 | Paks | 2 - 1 | Diósgyőri VTK |
| 2017-12-09 | Honvéd | 1 - 0 | Paks |
| 2017-12-02 | Paks | 3 - 1 | Vasas |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Fehervar utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Fehervar | 1 - 0 | Debreceni VSC |
| 2018-04-14 | Mezőkövesd | 0 - 0 | Fehervar |
| 2018-04-11 | Honvéd | 1 - 4 | Fehervar |
| 2018-04-07 | Fehervar | 3 - 0 | Újpest |
| 2018-03-31 | Puskás Akadémia | 0 - 0 | Fehervar |
| 2018-03-17 | Fehervar | 1 - 0 | Balmazújváros |
| 2018-03-10 | Fehervar | 4 - 1 | Diósgyőri VTK |
| 2018-02-24 | Fehervar | 2 - 1 | Vasas |
| 2018-02-08 | Fehervar | 1 - 0 | Krasznodar |
| 2017-12-09 | Haladás | 1 - 0 | Fehervar |
| 2017-12-02 | Ferencvárosi TC | 3 - 1 | Fehervar |
| 2017-11-25 | Fehervar | 2 - 0 | Paks |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 42% | 25% |
Tabella NB I
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fehervar | 27 | +31 | 58 |
| 2 | Ferencvárosi TC | 27 | +33 | 56 |
| 3 | Újpest | 27 | +1 | 38 |
| 4 | Debreceni VSC | 27 | +9 | 37 |
| 5 | Honvéd | 27 | -3 | 37 |
| 6 | Paks | 27 | -3 | 36 |
| 7 | Puskás Akadémia | 27 | -7 | 33 |
| 8 | Haladás | 27 | -12 | 31 |
| 9 | Diósgyőri VTK | 27 | -4 | 30 |
| 10 | Balmazújváros | 27 | -9 | 28 |
| 11 | Mezőkövesd | 27 | -17 | 28 |
| 12 | Vasas | 27 | -19 | 27 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Paks | |
| Fehervar | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Paks | Fehervar |
|---|---|---|---|
| 1 | Fehervar | 1 - 4 | - |
| 2 | Ferencvárosi TC | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Újpest | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Debreceni VSC | 2 - 5 | 2 - 5 |
| 5 | Honvéd | 2 - 2 | 1 - 4 |
| 6 | Paks | - | 1 - 4 |
| 7 | Puskás Akadémia | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Haladás | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Diósgyőri VTK | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 10 | Balmazújváros | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Mezőkövesd | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Vasas | 3 - 1 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Paks | Fehervar | |
| Pozíció | 6 | 1 |
| Pontok | 36 | 58 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 1 |
| Pontok | 20 | 22 |
Liga forma
| Paks | Fehervar | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
9 9 |
17
7 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
5 4 |
6
4 3 |
Liga gólok
| Paks | Fehervar | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
40
43 |
56
25 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
22 |
26
17 |
Teljes statisztika NB I
| Mérkőzések (162) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (466) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.88 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.33 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 61% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 35% |
Paks következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Vasas | - | Paks |
| 2018-05-12 | Paks | - | Honvéd |
| 2018-05-19 | Diósgyőri VTK | - | Paks |
| 2018-05-27 | Paks | - | Balmazújváros |
| 2018-06-02 | Puskás Akadémia | - | Paks |
| 2018-07-21 | Mezőkövesd | - | Paks |
Fehervar következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Fehervar | - | Ferencvárosi TC |
| 2018-05-12 | Fehervar | - | Haladás |
| 2018-05-19 | Vasas | - | Fehervar |
| 2018-05-27 | Fehervar | - | Honvéd |
| 2018-06-02 | Diósgyőri VTK | - | Fehervar |
| 2018-07-10 | F91 Dudelange | - | Fehervar |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 3.50 | 1.61 |
| Valószínűség | 23% | 33% | 44% |
| X2 @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.14 |
| Valószínűség | 34% | 66% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
