Serie C - B. csoport - Olaszország
szombat, 31.03.2018
15:30
15:30

Padova

Pordenone
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Padova |
| Vendég: | Pordenone |
| Távolság: | 85.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Euganeo |
| Befogadóképesség: | 32 420 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (16:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.60 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 39% | 37% | 24% | 1.57 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.00 | 1.80 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 20% | 80% |
Utolsó 6 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-12 | Pordenone | 1 - 2 | Padova |
| 2017-04-15 | Pordenone | 1 - 0 | Padova |
| 2016-12-04 | Padova | 3 - 4 | Pordenone |
| 2016-03-19 | Pordenone | 2 - 1 | Padova |
| 2015-11-08 | Padova | 0 - 0 | Pordenone |
| 2015-08-30 | Padova | 0 - 1 | Pordenone |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 4 | 3 | 3 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 50% | 17% |
Padova utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | Mestre | 0 - 0 | Padova |
| 2018-03-21 | Padova | 1 - 1 | Union Brescia |
| 2018-03-12 | Bassano Virtus | 1 - 2 | Padova |
| 2018-03-03 | Padova | 0 - 2 | Teramo |
| 2018-02-24 | Südtirol | 1 - 1 | Padova |
| 2018-02-17 | Padova | 2 - 0 | Ravenna |
| 2018-02-10 | Santarcangelo | 1 - 3 | Padova |
| 2018-02-07 | Pontedera | 2 - 1 | Padova |
| 2018-02-03 | Padova | 1 - 1 | Sambenedettese |
| 2018-01-27 | Vicenza | 0 - 1 | Padova |
| 2017-12-29 | Fano | 1 - 1 | Padova |
| 2017-12-22 | Padova | 2 - 1 | Renate |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 4 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 33% | 8% |
Pordenone utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-25 | Pordenone | 4 - 3 | Reggiana |
| 2018-03-21 | Triestina | 1 - 1 | Pordenone |
| 2018-03-18 | Pordenone | 2 - 0 | Fermana |
| 2018-03-11 | Mestre | 4 - 3 | Pordenone |
| 2018-03-03 | Pordenone | 0 - 0 | Albinoleffe |
| 2018-02-26 | Ravenna | 1 - 0 | Pordenone |
| 2018-02-18 | Gubbio | 2 - 3 | Pordenone |
| 2018-02-14 | Südtirol | 1 - 0 | Pordenone |
| 2018-02-10 | Pordenone | 0 - 3 | Union Brescia |
| 2018-02-03 | Teramo | 0 - 1 | Pordenone |
| 2018-01-27 | Pordenone | 1 - 1 | Bassano Virtus |
| 2018-01-20 | Pordenone | 0 - 0 | Fano |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Tabella Serie C - B. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 28 | +14 | 54 |
| 2 | Sambenedettese | 28 | +11 | 46 |
| 3 | Reggiana | 27 | +9 | 44 |
| 4 | Bassano Virtus | 29 | +8 | 43 |
| 5 | Südtirol | 28 | +6 | 43 |
| 6 | Union Brescia | 28 | +4 | 42 |
| 7 | Pordenone | 30 | +1 | 41 |
| 8 | Mestre | 28 | +6 | 39 |
| 9 | Triestina | 29 | +9 | 38 |
| 10 | Renate | 28 | 0 | 38 |
| 11 | Albinoleffe | 28 | +1 | 36 |
| 12 | Ravenna | 27 | -7 | 35 |
| 13 | Fermana | 29 | -7 | 33 |
| 14 | Teramo | 29 | -7 | 31 |
| 15 | Gubbio | 28 | -12 | 28 |
| 16 | Vicenza | 27 | -5 | 27 |
| 17 | Fano | 27 | -8 | 25 |
| 18 | Santarcangelo | 28 | -23 | 24 |
| 19 | Modena | 0 | 0 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Padova | |
| Pordenone | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Padova | Pordenone |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | - | |
| 2 | Sambenedettese | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Reggiana | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Bassano Virtus | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Südtirol | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Union Brescia | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Pordenone | - | |
| 8 | Mestre | 2 - 1 | 4 - 3 |
| 9 | Triestina | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Renate | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Albinoleffe | 1 - 1 | |
| 12 | Ravenna | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Fermana | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Teramo | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 15 | Gubbio | 2 - 3 | |
| 16 | Vicenza | 0 - 0 | |
| 17 | Fano | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Santarcangelo | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 19 | Modena |
Liga pozíció
| Padova | Pordenone | |
| Pozíció | 1 | 7 |
| Pontok | 54 | 41 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 7 |
| Pontok | 29 | 18 |
Liga forma
| Padova | Pordenone | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
15
9 4 |
10
11 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 1 |
4
6 5 |
Liga gólok
| Padova | Pordenone | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
23 |
40
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
9 |
14
15 |
Teljes statisztika Serie C - B. csoport
| Mérkőzések (253) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 33% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (545) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.15 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.01 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 70% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 17% |
Padova következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Triestina | - | Padova |
| 2018-04-15 | Padova | - | Albinoleffe |
| 2018-04-22 | Fermana | - | Padova |
| 2018-04-29 | Reggiana | - | Padova |
| 2018-05-06 | Padova | - | Gubbio |
| 2018-05-12 | Padova | - | Livorno |
Pordenone következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Vicenza | - | Pordenone |
| 2018-04-22 | Pordenone | - | Sambenedettese |
| 2018-05-06 | Pordenone | - | Renate |
| 2018-05-11 | Union Brescia | - | Pordenone |
| 2018-07-29 | Albinoleffe | - | Pordenone |
| 2018-08-05 | Pescara | - | Pordenone |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Valószínűség | 39% | 37% | 24% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 2.25 |
| Valószínűség | 61% | 39% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.75 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 51% | 49% | |
| Igen @ 2.20 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
