Primeira Liga - Portugália
szombat, 31.03.2018
16:00
16:00

Pacos Ferreira

Chaves
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pacos de Ferreira |
| Vendég: | Chaves |
| Távolság: | 91.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio da Mata Real |
| Befogadóképesség: | 5 250 |
| Méretek: | 104 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 3.39 | 2 | 1.33 | 1.66 | |||
| 25% | 22% | 53% | 3.39 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Utolsó 7 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-05 | Chaves | 4 - 2 | Pacos Ferreira |
| 2017-03-31 | Chaves | 1 - 0 | Pacos Ferreira |
| 2016-11-05 | Pacos Ferreira | 1 - 1 | Chaves |
| 2011-10-16 | Pacos Ferreira | 1 - 0 | Chaves |
| 2010-02-04 | Pacos Ferreira | 1 - 2 | Chaves |
| 2005-04-03 | Chaves | 4 - 3 | Pacos Ferreira |
| 2004-11-14 | Pacos Ferreira | 1 - 1 | Chaves |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 14% | 29% | 57% | 71% | 43% | 29% |
Pacos Ferreira utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Estoril Praia | 1 - 1 | Pacos Ferreira |
| 2018-03-11 | Pacos Ferreira | 1 - 0 | Porto |
| 2018-03-04 | Moreirense | 2 - 0 | Pacos Ferreira |
| 2018-02-24 | Pacos Ferreira | 1 - 3 | Benfica |
| 2018-02-18 | Vitoria Setubal | 1 - 0 | Pacos Ferreira |
| 2018-02-09 | Pacos Ferreira | 0 - 2 | Tondela |
| 2018-02-04 | V. Guimaraes | 3 - 2 | Pacos Ferreira |
| 2018-01-29 | Pacos Ferreira | 2 - 1 | Feirense |
| 2018-01-21 | Aves | 0 - 2 | Pacos Ferreira |
| 2018-01-13 | Pacos Ferreira | 0 - 0 | Maritimo |
| 2018-01-08 | Pacos Ferreira | 1 - 1 | Portimonense |
| 2018-01-03 | Rio Ave | 4 - 2 | Pacos Ferreira |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 33% | 25% |
Chaves utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Chaves | 1 - 4 | SC Braga |
| 2018-03-12 | Chaves | 1 - 2 | Sporting CP |
| 2018-03-04 | Tondela | 2 - 0 | Chaves |
| 2018-02-25 | Chaves | 2 - 0 | Estoril Praia |
| 2018-02-18 | Moreirense | 0 - 1 | Chaves |
| 2018-02-11 | Chaves | 0 - 4 | Porto |
| 2018-02-04 | Feirense | 1 - 2 | Chaves |
| 2018-01-31 | Chaves | 2 - 2 | Vitoria Setubal |
| 2018-01-20 | Benfica | 3 - 0 | Chaves |
| 2018-01-12 | Chaves | 4 - 3 | V. Guimaraes |
| 2018-01-07 | Chaves | 1 - 1 | Aves |
| 2018-01-03 | Maritimo | 1 - 2 | Chaves |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Tabella Primeira Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 27 | +56 | 70 |
| 2 | Benfica | 27 | +55 | 68 |
| 3 | Sporting CP | 27 | +36 | 65 |
| 4 | SC Braga | 27 | +38 | 61 |
| 5 | Rio Ave | 28 | 0 | 43 |
| 6 | Maritimo | 28 | -8 | 42 |
| 7 | Boavista | 28 | -9 | 37 |
| 8 | Chaves | 27 | -10 | 36 |
| 9 | V. Guimaraes | 27 | -14 | 33 |
| 10 | Portimonense | 27 | -7 | 31 |
| 11 | Tondela | 28 | -9 | 30 |
| 12 | B-SAD | 27 | -13 | 29 |
| 13 | Vitoria Setubal | 28 | -16 | 28 |
| 14 | Aves | 28 | -14 | 25 |
| 15 | Moreirense | 27 | -17 | 25 |
| 16 | Pacos Ferreira | 27 | -19 | 25 |
| 17 | Feirense | 28 | -17 | 23 |
| 18 | Estoril Praia | 28 | -32 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Pacos Ferreira | |
| Chaves | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Pacos Ferreira | Chaves |
|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Benfica | 1 - 3 | 3 - 0 |
| 3 | Sporting CP | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | SC Braga | 1 - 0 | |
| 5 | Rio Ave | ||
| 6 | Maritimo | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Boavista | 1 - 2 | |
| 8 | Chaves | - | |
| 9 | V. Guimaraes | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Portimonense | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Tondela | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 12 | B-SAD | 0 - 1 | |
| 13 | Vitoria Setubal | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Aves | 2 - 2 | |
| 15 | Moreirense | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Pacos Ferreira | - | |
| 17 | Feirense | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Estoril Praia | 1 - 0 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Pacos Ferreira | Chaves | |
| Pozíció | 16 | 8 |
| Pontok | 25 | 36 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 5 |
| Pontok | 19 | 19 |
Liga forma
| Pacos Ferreira | Chaves | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
7 14 |
10
6 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 4 |
6
1 6 |
Liga gólok
| Pacos Ferreira | Chaves | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
47 |
33
43 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
15 |
13
20 |
Teljes statisztika Primeira Liga
| Mérkőzések (247) | |
| Hazai győzelmek | 51% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (674) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.59 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 28% |
Pacos Ferreira következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Sporting CP | - | Pacos Ferreira |
| 2018-04-13 | Pacos Ferreira | - | SC Braga |
| 2018-04-21 | Pacos Ferreira | - | B-SAD |
| 2018-04-29 | Boavista | - | Pacos Ferreira |
| 2018-05-07 | Pacos Ferreira | - | Rio Ave |
| 2018-05-13 | Portimonense | - | Pacos Ferreira |
Chaves következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Chaves | - | B-SAD |
| 2018-04-14 | Boavista | - | Chaves |
| 2018-04-22 | Chaves | - | Portimonense |
| 2018-04-29 | Rio Ave | - | Chaves |
| 2018-05-06 | Chaves | - | Maritimo |
| 2018-05-11 | Aves | - | Chaves |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.10 | 3.39 |
| Valószínűség | 25% | 22% | 53% |
| 2 @ 3.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.66 |
| Valószínűség | 32% | 68% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
