Challenger Pro League - Belgium
szombat, 17.02.2018
19:30
19:30

OH Leuven

Beerschot
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Leuven |
| Vendég: | Antwerpen |
| Távolság: | 43.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Den Dreef |
| Befogadóképesség: | 9 493 (4 000) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.39 | 3.39 | 1X | 1.33 | 1.75 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.33 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Beerschot | 1 - 2 | OH Leuven |
| 2017-10-22 | Beerschot | 2 - 2 | OH Leuven |
| 2017-09-24 | OH Leuven | 1 - 1 | Beerschot |
OH Leuven utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-11 | Lierse | 0 - 1 | OH Leuven |
| 2018-02-02 | OH Leuven | 2 - 2 | Cercle Brugge |
| 2018-01-26 | OH Leuven | 0 - 1 | Westerlo |
| 2018-01-21 | Tubize | 0 - 1 | OH Leuven |
| 2018-01-14 | OH Leuven | 3 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2018-01-05 | Cercle Brugge | 1 - 0 | OH Leuven |
| 2017-12-15 | OH Leuven | 2 - 1 | Lierse |
| 2017-12-09 | Westerlo | 1 - 0 | OH Leuven |
| 2017-12-03 | OH Leuven | 1 - 1 | Tubize |
| 2017-11-25 | Saint-Gilloise | 0 - 0 | OH Leuven |
| 2017-11-18 | Beerschot | 1 - 2 | OH Leuven |
| 2017-11-12 | OH Leuven | 1 - 1 | Roeselare |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Beerschot utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-09 | Beerschot | 0 - 0 | Westerlo |
| 2018-02-04 | Saint-Gilloise | 1 - 0 | Beerschot |
| 2018-01-27 | Beerschot | 1 - 0 | Tubize |
| 2018-01-20 | Roeselare | 0 - 0 | Beerschot |
| 2018-01-13 | Beerschot | 2 - 3 | Cercle Brugge |
| 2018-01-10 | Tubize | 1 - 2 | Beerschot |
| 2018-01-06 | Lierse | 2 - 1 | Beerschot |
| 2017-12-16 | Beerschot | 2 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2017-12-01 | Beerschot | 1 - 0 | Roeselare |
| 2017-11-26 | Westerlo | 1 - 1 | Beerschot |
| 2017-11-18 | Beerschot | 1 - 2 | OH Leuven |
| 2017-11-12 | Cercle Brugge | 4 - 0 | Beerschot |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 50% | 17% |
Tabella Challenger Pro League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cercle Brugge | 12 | +13 | 25 |
| 2 | Lierse | 13 | -5 | 21 |
| 3 | OH Leuven | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Saint-Gilloise | 12 | +1 | 16 |
| 5 | Beerschot | 12 | -4 | 15 |
| 6 | Westerlo | 12 | +2 | 13 |
| 7 | Roeselare | 13 | -7 | 13 |
| 8 | Tubize | 12 | -3 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| OH Leuven | |
| Beerschot | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | OH Leuven | Beerschot |
|---|---|---|---|
| 1 | Cercle Brugge | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 2 | Lierse | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | OH Leuven | - | |
| 4 | Saint-Gilloise | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Beerschot | - | |
| 6 | Westerlo | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Roeselare | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Tubize | 1 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| OH Leuven | Beerschot | |
| Pozíció | 3 | 5 |
| Pontok | 19 | 15 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 9 | 5 |
Liga forma
| OH Leuven | Beerschot | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
4 3 |
4
3 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 1 |
1
2 3 |
Liga gólok
| OH Leuven | Beerschot | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
10 |
11
15 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
7 |
4
9 |
Teljes statisztika Challenger Pro League
| Mérkőzések (49) | |
| Hazai győzelmek | 41% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (111) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.27 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 18% |
OH Leuven következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Roeselare | - | OH Leuven |
| 2018-04-01 | Zulte Waregem | - | OH Leuven |
| 2018-04-07 | OH Leuven | - | Lierse |
| 2018-04-14 | Beveren | - | OH Leuven |
| 2018-04-17 | Kortrijk | - | OH Leuven |
| 2018-04-21 | OH Leuven | - | RE Mouscron |
Beerschot következő 6 mérkőzések
| 2018-02-25 | Beerschot | - | Lierse |
| 2018-03-04 | Beerschot | - | Cercle Brugge |
| 2018-03-10 | Cercle Brugge | - | Beerschot |
| 2018-03-31 | Eupen | - | Beerschot |
| 2018-04-07 | Beerschot | - | Lokeren |
| 2018-04-15 | Royal Antwerp | - | Beerschot |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.39 | 3.39 |
| Valószínűség | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.75 |
| Valószínűség | 62% | 38% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-17 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
