3. Liga - Németország
szombat, 31.03.2018
13:00
13:00

Osnabrück

Hansa Rostock
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Osnabrück |
| Vendég: | Rostock |
| Távolság: | 339.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Osnatel-Arena |
| Befogadóképesség: | 16 667 (5 728) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 28% | 26% | 46% | 1.57 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 68% | 32% | 45% | 55% | 29% | 71% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-20 | Hansa Rostock | 2 - 0 | Osnabrück |
| 2017-04-02 | Osnabrück | 2 - 1 | Hansa Rostock |
| 2016-10-15 | Hansa Rostock | 1 - 2 | Osnabrück |
| 2016-01-30 | Hansa Rostock | 0 - 0 | Osnabrück |
| 2015-08-22 | Osnabrück | 0 - 1 | Hansa Rostock |
| 2015-05-03 | Osnabrück | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2014-10-31 | Hansa Rostock | 2 - 2 | Osnabrück |
| 2014-02-01 | Hansa Rostock | 1 - 1 | Osnabrück |
| 2013-08-17 | Osnabrück | 1 - 2 | Hansa Rostock |
| 2013-03-30 | Osnabrück | 3 - 2 | Hansa Rostock |
| 2012-09-29 | Hansa Rostock | 0 - 3 | Osnabrück |
| 2009-07-31 | Osnabrück | 2 - 1 | Hansa Rostock |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 58% | 17% |
Osnabrück utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-28 | RW Erfurt | 4 - 4 | Osnabrück |
| 2018-03-25 | Magdeburg | 2 - 0 | Osnabrück |
| 2018-03-18 | Osnabrück | 0 - 1 | Pr. Münster |
| 2018-03-10 | Würzburger | 1 - 0 | Osnabrück |
| 2018-03-06 | Osnabrück | 2 - 2 | Meppen |
| 2018-02-24 | Osnabrück | 2 - 1 | Sonnenhof |
| 2018-02-18 | SF Lotte | 2 - 3 | Osnabrück |
| 2018-02-14 | Osnabrück | 0 - 0 | Karlsruher |
| 2018-02-09 | Osnabrück | 6 - 1 | Chemnitz |
| 2018-02-03 | Hallescher | 1 - 0 | Osnabrück |
| 2018-01-27 | Osnabrück | 2 - 2 | Fortuna Köln |
| 2018-01-20 | Wehen Wiesbaden | 5 - 1 | Osnabrück |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 58% | 50% |
Hansa Rostock utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Hansa Rostock | 0 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-03-20 | Sonnenhof | 0 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-17 | Aalen | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-10 | Hansa Rostock | 2 - 3 | Paderborn |
| 2018-03-07 | Zwickau | 1 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-03-02 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | Hansa Rostock |
| 2018-02-24 | Hansa Rostock | 1 - 0 | Magdeburg |
| 2018-02-16 | Pr. Münster | 2 - 0 | Hansa Rostock |
| 2018-02-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Würzburger |
| 2018-02-03 | Meppen | 0 - 2 | Hansa Rostock |
| 2018-01-27 | Hansa Rostock | 3 - 1 | RW Erfurt |
| 2018-01-13 | Hansa Rostock | 2 - 1 | Sonderjyske |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 31 | +34 | 64 |
| 2 | Wehen Wiesbaden | 31 | +40 | 62 |
| 3 | Magdeburg | 30 | +23 | 61 |
| 4 | Karlsruher | 31 | +16 | 58 |
| 5 | Fortuna Köln | 31 | +15 | 53 |
| 6 | Hansa Rostock | 31 | +10 | 49 |
| 7 | Unterhaching | 31 | +1 | 47 |
| 8 | Aalen | 31 | 0 | 44 |
| 9 | Würzburger | 31 | -2 | 44 |
| 10 | Hallescher | 31 | -2 | 39 |
| 11 | Pr. Münster | 31 | -2 | 39 |
| 12 | Meppen | 30 | -5 | 39 |
| 13 | Zwickau | 31 | -9 | 37 |
| 14 | Sonnenhof | 31 | -11 | 37 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 29 | -6 | 34 |
| 16 | Osnabrück | 31 | -10 | 34 |
| 17 | SF Lotte | 31 | -12 | 33 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 31 | -25 | 20 |
| 19 | Chemnitz | 31 | -26 | 17 |
| 20 | RW Erfurt | 31 | -29 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Osnabrück | |
| Hansa Rostock | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Osnabrück | Hansa Rostock |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 2 - 1 | |
| 2 | Wehen Wiesbaden | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | Magdeburg | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Karlsruher | 0 - 0 | |
| 5 | Fortuna Köln | 2 - 2 | |
| 6 | Hansa Rostock | - | |
| 7 | Unterhaching | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 8 | Aalen | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Würzburger | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 10 | Hallescher | 3 - 3 | 0 - 2 |
| 11 | Pr. Münster | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 12 | Meppen | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 13 | Zwickau | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Sonnenhof | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 1 - 0 | |
| 16 | Osnabrück | - | |
| 17 | SF Lotte | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | |
| 19 | Chemnitz | 6 - 1 | |
| 20 | RW Erfurt | 0 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Osnabrück | Hansa Rostock | |
| Pozíció | 16 | 6 |
| Pontok | 34 | 49 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 14 | 3 |
| Pontok | 23 | 23 |
Liga forma
| Osnabrück | Hansa Rostock | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
10 13 |
14
7 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 4 |
7
2 6 |
Liga gólok
| Osnabrück | Hansa Rostock | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
51 |
39
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
19 |
16
10 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (308) | |
| Hazai győzelmek | 48% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (816) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.54 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 31% |
Osnabrück következő 6 mérkőzések
| 2018-04-08 | Zwickau | - | Osnabrück |
| 2018-04-14 | Osnabrück | - | Paderborn |
| 2018-04-22 | Aalen | - | Osnabrück |
| 2018-04-28 | Osnabrück | - | Carl Zeiss Jena |
| 2018-05-05 | Osnabrück | - | Werder Bremen 2 |
| 2018-05-12 | Unterhaching | - | Osnabrück |
Hansa Rostock következő 6 mérkőzések
| 2018-04-07 | Hansa Rostock | - | Unterhaching |
| 2018-04-15 | Karlsruher | - | Hansa Rostock |
| 2018-04-21 | Hansa Rostock | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-04-28 | Fortuna Köln | - | Hansa Rostock |
| 2018-05-05 | Hansa Rostock | - | Hallescher |
| 2018-05-12 | Chemnitz | - | Hansa Rostock |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.39 | 3.20 | 3.00 |
| Valószínűség | 28% | 26% | 46% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 29% | 71% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-31 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
